EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Mi prima Ciela

Page 6 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Mi prima Ciela

Post by Matko on 15.02.12 20:22

Za Rusiju ne znam, nije mi poznato. cesces Iako sam primjetio da se komentira dosta na ruskim forumima, ljudi valjda gledaju preko neta.

Išla bi i kod nas u HR na lokalnima sigurno, al' su taman stali sa kupovinom njihovih serija negdje 2007. Sad ne znam dal se javio problem do RCTV Internationala ili su naši jednostavno odustali od suradnje s njima. zvizd

Senior member

Poruka : 767
Godina : 27

Back to top Go down

Post by @lex on 15.02.12 22:47

Nazalost, RCTV se ugasio. Imali su jedne od najboljih serija. Nadam se da ce mozda nekad u buducnosti ponovo dobiti signal i nastaviti sa radom.
@lex
Member
Member

Poruka : 220

Back to top Go down

Post by @lex on 19.04.12 19:25

Ostalo mi jos 10 epizoda do kraja.

Rafael je stvarno najveci kreten. Sta sve nije uradio Silviji, sad je jos i prevario. A ona je stvarno preslatka i predobra, ipak ima nameru da mu oprosti posle svega. Znam da covek, kada voli nesto, treba i da se bori za to, ali Rafael nju stvarno ne zasluzuje.

Ciela mi jako ide na zivce sa Cielitom, mada mi je bilo zao sad kad je dobila gusenje.
@lex
Member
Member

Back to top Go down

Post by @lex on 27.04.12 14:34

Odgledah i ovu seriju. Nemam reci, zaista, depresivniji kraj neke serije u zivotu nisam gledao, cak su mi i suze krenule. :'(
Znao sam kakav ce biti kraj, ali sam se ipak nadao da se mozda desi nesto sto ce to spreciti. Uopste poslednje 3 epizode serije su jedne od najlepsih epizoda iz svih serija ikada. Koliko dobrih glumaca, fenomenalno su docarali prave porodicne veze i ljubav. Maite, Silvija, Grasijela, cuvene Las Lobitas, genijalne, prelepe scene kad Maite drzi koncert, pa kad se pomirila sa Abelom (stvarno sam se uplasio da se to nece desiti), pa Silvijino takmicenje. Napravili su prelepe ljubavne price svakog od likova, pa i onih starijih kao sto su Ileana i Federiko, oni su bili preslatki na kraju. Himena i Alberto takodje. Ovoj zeni sto glumi Himenu se klanjam do poda. naklon Asusena mi je isto bila fantasticna.
Rafael i Silvija su mi bili zaista odlican par, nekad bolji i od samih protagonista. Bili su realan par, sa realnim problemima i svadjama. Samo me je nerviralo sto je Silvija previse puta prastala Rafaelu, cesto to nije zasluzivao, ali se ipak borila za njega jer ga je volela.
Maite i Abel su mi bili kako kad. Abel je stvarno preterivao sa svojim ponasanjem, posebno onda kad je povredio Maite onom vazom koju je razbio. Stvarno sam pomislio da oni na kraju ipak nece biti zajedno, jos posebno kad je Ciela rekla Vidu da se, ako se njoj nesto desi, ozeni sa Maite. :O To me je bas sokiralo, srecom to se nije desilo. Svidja mi se takodje sto se Fernanda na kraju nije pretvorila u dobricu, kako to obicno bude, ostala je kakva je i bila cele serije.
Ciela i Vido... Tu nemam reci. Fenomenalan par, fenomenalna hemija, bukvalno se osecala njihova ljubav preko ekrana. Ona se dosta ponasala razmazeno, dosta puta ga je lose tretirala, ali to je opet doprinelo realnosti serije. Mada me je nerviralo to sto je toliko htela da rodi cerku, to ju je na kraju i upropastilo. Ali one scene kad joj on prica da mu nikad ne kaze "Zbogom", nego samo "Hola", pa kad mu ona cita pesmu, pa kad on place.... cry cry Pretuzne scene. A tek ona kad je umrla... Meni je toliko to bilo tesko da gledam, ne znam ni kako sam odgledao. Himena, Alberto, Maite, Silvija, posebno Vido, svi placu, sve je bilo toliko realno... Strasno. Ona scena kad on ulazi u sobu, stavlja njene ruke oko svog vrata... cry
Najvise me je potukla ona poslednja scena, Himena u kolicima, Vido onako sav propao, ona njihova cerka. Jos Himenina recenica: "Grasijela nije dozivela 23.godinu, ali se u svom kratkom zivotu udala, rodila decu i bila neizmerno srecna". Mnogo depresivno sad Onda kad ih Rosio fotografise na kraju isto previse tuzno. Nema vise one zivosti i poletnosti na fotografijama kao kad je Ciela bila sa njima, tacno se vidi da nesto nedostaje. I ona poslednja scena kad Vido onako tuzno gleda u objektiv fotoaparata dok ga cerka grli. cry
Sve u svemu jedna od najlepsih i najtuznijih serija koje sam ikada video. Upravo ovakav tuzan kraj joj daje posebnost. Bas sam pod utiskom i dugo cu biti. Svaka cast RCTV-u na ovako divnoj produkciji! naklon
@lex
Member
Member

Back to top Go down

Post by Matko on 28.04.12 18:31

Nemam što dodati na ovaj izvrstan komentar. naklon Napisao si cijelu bit serije u jednom postu. smile2 Jako dugo sam bio pod dojmom (a i sad sam kad se prisjetim). Telenovela koju ću dugo pamtiti. A to je ono što razlikuje kvalitetnu seriju od ostalih. smile

Možda nije produkcija ne znam kakve klase, intrigantne radnje i zapleta, ima svojih uspona i padova ... Ali sve to je zanemarivo kad uzmeš u obzir koliko emocija izaziva i koji dojam ostavlja na tebe. smile2 Što je, na kraju krajeva, poanta dobre serije.

Senior member

Back to top Go down

Post by @lex on 29.04.12 2:07

Upravo tako smile Ja stvarno jos ne mogu da zaboravim poslednju scenu, kad god je se setim najezim se. Stvarno Monica i Manuel su fenomenalni zajedno, srecom pa imaju jos jednu zajednicku seriju koju cu verovatno uskoro pogledati. Nadam se da je podjednako dobra kao ova.
@lex
Member
Member

Back to top Go down

Post by laki on 22.07.12 11:31

Na Novelas con magia reuplodovali su caroline linkove na rapid. Kome treba nek' izvoli. Linkovi su po 250-300MB, .avi format, 157 epizoda winky
Ja sam počeo da gledam na yt ali sad se bacam na skidanje. jupi
Uh, sad sve ispočetka. Imao sam prvih 70tak epizoda ali su diskovi nestali prilikom selidbe. cry Maler. roll

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Stefan on 22.07.12 11:47

laki wrote:Na Novelas con magia reuplodovali su caroline linkove na rapid. Kome treba nek' izvoli. Linkovi su po 250-300MB, .avi format, 157 epizoda winky
Ja sam počeo da gledam na yt ali sad se bacam na skidanje. jupi
Uh, sad sve ispočetka. Imao sam prvih 70tak epizoda ali su diskovi nestali prilikom selidbe. cry Maler. roll

Uživaj u seriji, stvarno je izvrsna wub naklon Doduše ima jedan onako dosadnjikav deo, mislim da je @lex već pisao o tome, ali kad se sve sabere i oduzme, serija je za 10 aw Kad završiš sa gledanjem, potpuno zaboraviš na te manje zanimljive delove, pamtiš seriju u globalu kao predivnu priču punu emocija, jako realnu, bez klasičnih pobiću-vas-sve negativaca, bez muertos-de-hambre likova... Akcenat prosto nije stavljen na stvari koje se naglašavaju u drugim serijama, što je ogroman plus aw

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Matko on 22.07.12 20:16

Serija nema jaku produkciju, ima zamornih epizoda, ali zato joj je srž jača od ijedne druge. Netko je napisao jako dobar komentar na IMDB. winky

Laki, taman si pogodio kad se aktivirati. RCTV je počeo promovirati seriju uokolo, čini se. Postavlja se na američkom video servisu Hulu od ove sedmice. smile2

oficialni promosi | entrada | cortinille | entrada & salida bez creditsa

Senior member

Back to top Go down

Post by laki on 22.07.12 21:17

Vidim sad. Na Hulu su postavili do 71 epizode, kvalitet izgleda veoma dobar. zvizd
Još kad bi uspeo da se filtriram i uspešno sakrijem IP, to bilo bi sjajno lol1 mrgreen

Inače, ovaj video Matko je divan. Very, very nice. aw

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 6 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

View previous topic View next topic Back to top