EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La viuda joven

Page 1 of 28 1, 2, 3 ... 14 ... 28  Next

View previous topic View next topic Go down

La viuda joven

Post by Matko on 16.07.11 17:41

LA VIUDA JOVEN

VENEVISION, 2011

"Mlada udovica" tajanstvena je žena koja se pretvorila u slavnu ličnost udavši se za baruna Von Parkera. Uživa u blagodatima ogromnih bogatstava koje je naslijedila od svoja tri muža. Bez ijednog obiteljskog člana, Inma Von Parker enigmatična je žena nevjerojatne ljepote koja privlači muškarce poput magneta. Njezina osobnost i stav kojima drži sve pod kontrolom, bacit će sumnju da je ubila svoje preminule muževe. Ipak, dosad nitko nije uspio naći dokaze za to.

Alejandro je policijski detektiv, skromna podrijetla, sa uspješnom karijerom u Odjelu za ubojstva. Obilježen izdajom, Alejandro je ostao samac zbog srca kojega mu je davno slomila jedna žena.

U međuvremenu, Inma Von Parker osumnjičena je za planiranje ubojstva svoga četvrtog muža. Novinari, obitelj Humboldt i policija na tragovima su koji bi mogli dovesti do razotkrivanja "Mlade udovice". Slučaj pada u ruke detektiva Alejandra Abrahama. Kada se ponovno susretnu, prošlost iznenada oživljava. Inma vidi svoj spas u čovjeku koji ju je nekad volio, no detektiv Abraham ne dijeli njezino mišljenje.

Alejandro započinje žestoku istragu protiv žene koja ga je na dan vjenčanja ostavila pred vratima crkve. Nakon što mu je dugo trebalo da zaliječi svoje rane, Inma se pojavljuje ponovno u njegovu životu upravo kada je upoznao Abril Armas, zanimljivu ženu uz koju je iznova našao smisao života.

Zločin počinjen protiv posljednjeg muža Inme Von Parker prava je zagonetka. Još jedan suprug mrtav. Još jedan zločin nekažnjen. Svi tragovi vode k Inmi Von Parker, ali ništa ju ne okrivljuje direktno. Bit će to razlog zbog kojeg će se po Alejandrovoj glavi motati niz pitanja, među ostalima i ono ključno : Da li je Inmaculada kriva ili ne?

Bilo kako bilo, Inma ponovno nalazi put do Alejandrova srca. No, ljubav njezina života, ujedno joj je i najveći neprijatelj. Njihova veza ispunjena je ljubavlju i strahom, strasti i nepovjerenjem. Alejandro postaje opsjednut idejom da pronađe način kako uhvatiti Inmaculadu ili njezina pomoćnika. No, svaki put kada ga netko od svjedoka približi razrješenju slučaja, nešto se dogodi. Osoba iznenada nestane, promijeni izjavu, ode na putovanje ili umre.

"Mlada udovica" je telenovela o ljubavi i misteriju, ispunjena suspenseom, priča o progonitelju koji se zaljubljuje u svoju žrtvu. U borbi da otkrije tajnu, ugrozit će vlastitu sreću ne bi li se pravda konačno zadovoljila.

Uloge:

Mariangel Ruiz - Inmaculada Von Parker / La Baronesa
Verónica Schneider - Abril Armas
Luis Gerónimo Abreu - Alejandro Abraham
Juan Carlos García - Jeremías Miranda
Luciano D'Alessandro - Christian Humboldt
Miguel de León - Vespasiano Calderon
Astrid Carolina Herrera - Ivana Humboldt
Sonia Villamizar - Peggy Pardo Pardo
Iván Tamayo - Simón Madero
Yelena Maciel - Ruth Luna / La Pelusa
Antonio Delli - Julio Castillo
Carlos Mata - Ángel Abraham
Rafael Romero - Tirso Damasco
Carlos Felipe Álvarez - Josue Calderon Humboldt
La Beba Rojas - Vicenta Palacios de Humboldt
María Antonieta Duque - Iris Fuenmayor / Vilma Bravo
Javier Vidal Pradas - Federico Humboldt
Crisbel Enríquez - Claudia Pardo-Pardo
Roberto Messuti - Matias Humboldt
Carlos Cruz - Rogelio Galindez
Eleidy Aparicio - África Porras
Marjorie Magri - Karelis Abrahamm
Susej Vera - Macarena Black
Paula Bevilacqua - Grecia Burgos
Sheryl Rubio - Sofía Carlota Calderon
Claudio de La Torre - Enmanuel Madero
José Luis Useche - Domingo Parada
Aileen Celeste - Vanessa Humboldt
Jaime Araque - Orlando
Josette Vidal Restifo - Julie Castillo Humboldt
Stephanie Cardone Fulop - Sonia
César Flores - Pedro
Eva Blanco - Elda
Nailet Ruíz - Vanessa

Matko
Senior member
Senior member

Poruka : 767
Godina : 26

Back to top Go down

Re: La viuda joven

Post by Franko on 17.07.11 19:59

Jel ovo na shemu "Mujer de Judas"? Vidio sam par videa na youtube i izgleda "trešasto dobro". Da je RCTV već bi cijela bila skinuta na komp, al me ubija ovo "Venevision". Gledao netko? Preporuka?
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 1990
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Matko on 17.07.11 23:25

Ja sam davno još gledao 1. epizodu, i bilo mi je onako ... Ne bih dalje.

Jako interesantna priča, ali onaj njihov način snimanja, kamera mrda amo-tamo. stars Gluma i nije bila toliko loša, jedino me Astrid neugodno iznenadila, PREloša je bila u prvoj epizodi. blink facepalm

Mada, nisam dalje gledao pa neću ocijeniti. Neki kažu da je dosta dobra, i da je gluma kasnije puno bolja. Tako da možda i valja. winky
Matko
Senior member
Senior member

Poruka : 767
Godina : 26

Back to top Go down

Post by Sasha on 18.07.11 0:34

- Ovo je jedina serija koju redovno pratim (trenutno su stigli do 98 epizode)

- Kao što Matko reče, priča je dosta interesantna , i drži pažnju , pogotovo ovo oko toga ko je LA VUIDA NEGRA ... Ali isto znaju da dosade sa likovima Visente i Federika (oko usvajanja , oko omnice , oko vešztačke oplodnje, oko razvoda , oko zamene dece , oko DNK analiza i drugo..) da ti se ne mili više ni gledati ... Lik Federika je toliko dosadan da je to neverovatno , oni njegovi retardirani pokreti su bolesno smešni ... I više su pažnju posvetili njima nego Baronesi

- Baronesa trenutno nema nikakvu ulogu u priči , samo pače za ćerkom , udala se po ko zna koji put (zadnji muž joj je još uvek živ smile2) , i pati od halucinacija .. ostalo ništa

- LVN je sad krenula sa češćim ubistvima i otmicama i igrom sa detektivima, u kolima im daje tragove kako da ga/je uhvate , a ovi (naravno) uvek zakasne ... Dosta likova koji su bili deo prvobitne postave je ubijeno ...

- Malo su smanjili krug ko bi mogao bito LVN, ali opet , nisi suguran ko je... Taman kad pomisliš da znaš oni te demantuju ... Baronesa bar po mom mišljenju sigurno nije , ... Moj glavni osumljičeni je Abril, pa zatim Heremijas ....

- Ovo oko Baronesine ćerke mi je dosta sumljivo.. Mislilm da Janet , nije Neta , već da su ovo dvoje (Elda i Hulio) u dogovoru, i da je Janet stvarno Eldina unuka..

- Astrid iliti Ivana u seriji me jeste upočetku nervirala sa onim njenim prenaglašenim (veštačkim) pokretima i glumom , ali sad je sasvim zadovoljavajuće...

- Radnja oko Iris (Vilme) i Simona mi je suvišna , osim ako na kraju neko od njih bude LVN...

Seriju sam počeo da gledam jer su je hvalili od samog početka , još i pre emitovanja jer je radi Martin Hahn ...A pošto nisam gledao nijednu njeovu seriju, (a sve su mu bile uspene), dao sam ovome šansu , jer volim radnju u kojoj se dešavaju nekakve misterije ,.... Ocena 7,5/10
Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1872

Back to top Go down

Post by Sava on 18.07.11 0:42

a jel ima neki video gde se vidi kako viuda ubija? mrgreen

Posting Freak

Poruka : 1898

Back to top Go down

Post by Sasha on 18.07.11 0:50

-Zadnja scena 98 epizode, je ubistvo u 42:20min ... (Ovaj je ubeđen da je to Baronesa)

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1872

Back to top Go down

Post by Bad boy on 18.07.11 1:44

Upalo mi u oči da u outro-u su neka imena i prezimena napisana malim slovima ...
Bad boy
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1015
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 11.08.11 23:08

Serija je prvih 40ak epizoda bila fenomenalna, apsolutno mi ni jedna epizoda nije bila dosadna. Mislio sam da će svrgnuti LMDJ sa trona Hahnovi serija, al zamalo. Onda su počeli da smaraju, a kada su došli do dela sa Federicom i Visentom postali su nepodnošljivi.

Jedva čekam kraj da vidim ko je ubica jer u seriji ima dosta nelogičnosti i baš me zanima kako će Hahn da razjasni sve to. Mnogo toga je bilo, bacanja sumnji na likove, njihovo šetanje iz čista mira po kiši, mraku, blatu u vreme ubistava, a nikad ni za jednog od njih nisu razjasnili šta se desilo, neki su čak već i mrtvi.

Astrid u početku očajna, kao i njen lik, al vremenom lik postaje mnogo bolji, krije tajne, gluma bolja.

Baronesa fenomenalna, prelepa... najviše zbog nje sada i gledam seriju,

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10273

Back to top Go down

Post by Sasha on 13.08.11 20:58

Snimanje serije se završava 1-og septembra

Sasha
Posting Freak
Posting Freak