EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Passione

Page 1 of 27 1, 2, 3 ... 14 ... 27  Next

View previous topic View next topic Go down

Passione

Post by Miloš92 on 01.11.11 19:59

PASSIONE
(STRASTI)

Rede Globo, 2010.
Broj epizoda: 209 (n), 160 (i)

55 godina pre početka priče, mlada devojka Elizabet, trudna sa drugim muškarcem, upoznala je i udala se za Euženija Gouveju, bogatog preduzetnika. Euženio je na početku odlučio da prizna Betinog sina kao svog. Njih dvoje kasnije dobijaju sinove Saula, Žersona i kćerku Melinu.

Čitav svoj život, Beti je verovala kako je njen sin preminuo nedugo nakon porođaja, ali joj Euženio na samrti priznaje kako nije mogao da podnese ideju da će odgajati dete drugog muškarca, pa je lažirao detetovu smrt. To dete je usvojio italijanski bračni par i mali je odrastao kao Antonio Matoli. Danas, Antonio (poznatiji kao Toto) živi u regionu Toskane zajedno sa svojom starijom sestrom Žemom i četvoro dece: sinovima Adamom, Anjelom, Alfredom i ćerkom Agostinom.

Nakon zapanjujućeg otkrića, Euženio otkriva kako će nakon njegove smrti Antoniju pripasti polovina njegovog nasledstva. Klara - ambiciozna devojka koja se pretvara kao medicinska sestra u Euženijevoj kući načuje razgovor i zajedno sa svojim ljubavnikom Fredijem započinje opaki plan krađe porodičnog bogatstva. Dok Beti pokušava da pronađe izgubljenog sina i pobrine se za firmu Gouveja, Klara i Fredi otputuju u Italiju spremni da prevare porodicu Matoli. Klara zavede Totoa koji ne izdrži pred čarima lepe žene i zaljubi se u nju. Zahvaljujući tome, Klara i Fredi nagovore Antonija da potpiše punomoć koja daje moć Frediju da postane Antonijev predstavnik u firmi Gouveja.

Antonijeva ćerka Agostina je u potrazi za izgubljenim mužem Berilom koji ju je pre tri godine ostavio u Italiji sa sinom Dinom kako bi svojoj porodici pružio bolji život. Berilo je danas muž bogatašice Žesike, ćerke vlasnika reciklaške kompanije, Olava da Silve.

Anjelo u Brazilu upoznaje Stelu Gouveju, Saulovu ženu i nimfomanku. Iako se Stela upušta u seksualne odnose sa mlađim muškarcima na jednu noć, Anjelo je prvi muškarac prema kojem je osetila strast.

Tu je i ljubavni trougao koji čine Dijana, Mauro i Žerson. Dijana je studentkinja novinarstva koja se zaljubi u Maura Santarema, ali nakon par nedelja zabavljanja uda se za njegovog najboljeg prijatelja Žersona. Trougao postaje četvorougao kada se u grad vrati i modna stilistkinja Melina Gouveja, Žersonova sestra, koja je od tinejdžerskih dana zaljubljena u Maura.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10269

Back to top Go down

Re: Passione

Post by Miloš92 on 01.11.11 20:02

Žao mi je što sam pročitao sinopsis jer je baš BAŠ veliki spoiler... Pola serije je prepričano.

Al sad kad sam ga pročitao još više mi se gleda... Prve dve epizode su mi odlične, a vidim da će radnja i u nastavku biti fenomenalna.

Da znam gde ima da se skine serija sa španskom sinhronizacijom skinuo bih je i odgledao celu.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sava on 01.11.11 20:12

Baš sam komentarisao kako sam pogledao 2. epku. Sve mi se čini da ću gledati.  kafa

Još odavno sam izvrteo prvih desetak epizoda bez prevoda, ali nije to to mrgreen Doduše onaj font kojim prevode je kriminalan i sitan, jedva se vidi. Predeli su aw Prvu epki nisam gledao, ali se sećam manje više šta se izdešavalo. Samo treba popamtiti ko su deca, unuci i slično. lol2

Što se tiče glumaca, Tony Ramos roll njega baš ne gotivim mnogo, a čoveku očigledno vole da daju uloge "stranaca", u Indiji je bio, sad ovde. rofl Clara i Fredi (kako ga ovde prevode rofl) imaju odličnu hemiju. Kako se dosetila Clara u trenutku i podmetnula nakit onoj služavki, koja je odmah namirisala da Clara mulja nešto. Diana, Mauro i Gerson se sreli u onom klubu, Gersonu se već svidela Diana, a ona kao izlazi sa Maurom. zvizd

U Toskani je danas samo prikazana nesretna Agustina koja plače za mužem koji je u Brazilu i pred oltarom sa drugom ženom wow

Posting Freak

Poruka : 1898

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 01.11.11 20:25

Samo treba popamtiti ko su deca, unuci i slično

Glavni problem brazilskih serija... Puno likova. smile2

Al za divno čudo već sam povezao šta je ko kome.

Ja sigurno nastavljam da gledam.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Barbie on 01.11.11 22:15

Pa dobro, tu na primer ima puno likova, al moze se skopciti ko je ko, jel sve su povezane u jedna familija. Mada meni je najveci problem sto sad ne obracaju paznju na sve likove, il jedan lik se pojavi jedan put u jedna epka.
Milo mi je sto ima ljudi koi su pocele da prate za da imam s kime diskutirati.

Serija mi se potpuno svidja, sadrzaj je po moj ukus.
Najbolji zasad su mi naravno Clara i Fredi wub

Nije mi jasno zasto ona cura (Camila iz Lacos de familia) tek tako napustila ovaj Rodrigo Lombardi i otisla s Marko Antony (nadam se da znajete glumce pa da znate za kome pricam jel nisam upamtila njihove imena rofl ). AKo si vec izlegla van s neki decak, onda zasto ga ostavila ista vece i otisla s drugom.

Produzavam pratiti, svidja mi se. I stvarno, taj sitni titl je uzasan, moram se napregati da procitam.
Barbie
Moderator
Moderator

Poruka : 1159

Back to top Go down

Post by Sava on 01.11.11 22:33

I ja sam se začudio, ali pošto se Mauro nije ljutio, samo je ostao zbunjen, pretpostavio sam da je to neka njhova interna šala. Mada mu je posle ovaj rekao da mu se sviđa Diana. Smešna mi je bila i ona žena od Olava, kada se iznenadila što su na venčanje njene poćerke došli samo "bedni" novinari, a niko iz poznatih časopisa. lol2

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 01.11.11 22:54

Meni se za sada svi likovi svidjaju... Clara mi je odlična, Diana isto (nezaboravna ona i njena uloga u Porodičnim spletkama)... Čini mi se da će simpatičan par biti sestra od Freda i onaj biciklista

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Barbie on 01.11.11 22:57

A koja je Fredina sestra, jel se pojavila ove dve epke?

Barbie
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sava on 01.11.11 23:00

Pojavila se. Zove se Fatima. Glumi je Bianca Bin. Fatima je fan Danila koji je valjda biciklista. Pošto je ne puštaju u klub u kojem je on bio, ona se ušunja u njegov auto, a on je posle odvede kući. Međutim njena majka napada Danila verovatno misleći da su ko zna šta radili.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Barbie on 01.11.11 23:02

Aha, Fatima, da pojavila se. Ovaj Danilo je Betin unuk, pretpostavila sam da je unuk kad je rekao svoje prezime. Ko zna koliko unuce ima Beti rofl
Barbie
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 27 1, 2, 3 ... 14 ... 27  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics