EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Passione

Page 4 of 27 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 27  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Passione

Post by Barbie on 09.11.11 19:54

Ma meni nisu jasni Clara i Fredi. Sta su oni mislili kad su trgli u Italia? U prve epke jedino su pricali da ide u Italija, bez ikakvi plan. I sad kad su pristigle, sta im bil plan, da Clara zavedi neki od sinove, pa kad su videli da Toto je zagrejan po nju, onda se bacili na tata.
Ma meni je prelepa serija wub
FRANKo, reci mi da i dalje delove iz serije ostaje u Italija, jel obozavam te Toskanine pejsaze wub Odavnom me nije zacarala toliko neka brazilska novela.

Ovaa Milena ima periku na glavu? blink
Meni najbolji itlaijanski deo i ta talijanska priroda. U Brazil ceka se okupljanje porodica d abise procitao testament. Dali to bi znacilo da i Toto treba biti tu? smile2
Barbie
Moderator
Moderator

Poruka : 1132

Back to top Go down

Post by Franko on 09.11.11 20:00

Ma meni nisu jasni Clara i Fredi. Sta su oni mislili kad su trgli u Italia? U prve epke jedino su pricali da ide u Italija, bez ikakvi plan. I sad kad su pristigle, sta im bil plan, da Clara zavedi neki od sinove, pa kad su videli da Toto je zagrejan po nju, onda se bacili na tata.

Hm, možda su to izrezali iz serije, ali je sve objašnjeno. Prvotna ideja je bila da se Fred predstavi Totou kao Betin odvjetnik i on treba potpisat neki ugovor kojom se odriče nasljedstva. Clara se onda u Italiji sjeti da će ga zavest itd.

FRANKo, reci mi da i dalje delove iz serije ostaje u Italija, jel obozavam te Toskanine pejsaze wub Odavnom me nije zacarala toliko neka brazilska novela.

Da, do kraja serije.

Ovaa Milena ima periku na glavu? blink

Nema, to joj je prava frizura. Inače ta glumica ima dugu kosu. winky

A lei do amor - 146/161
Alma gemea - 120/227
Amar despues de amar - 15/60
La fan - 35/120
Rock Story - 115/185
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 1921
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Sava on 09.11.11 20:06

Bio je deo kada se Fred prestavio kao advokat, a Clara mu je "sestra". I ja sam se u početku zbunio oko toga, tj. nisam odmah shatio njihov plan. Ali im je i cilj da Toto zamrzi Bete tako da ne želi da je vidi, kada ova bude došla da razgovara sa njim. Mislim da će Clara i ovog Agnella zavesti. Meni se isto učinilo da Melina ima periku.

Posting Freak

Poruka : 1836

Back to top Go down

Post by Franko on 13.11.11 0:10

@sava wrote:Bio je deo kada se Fred prestavio kao advokat, a Clara mu je "sestra". I ja sam se u početku zbunio oko toga, tj. nisam odmah shatio njihov plan. Ali im je i cilj da Toto zamrzi Bete tako da ne želi da je vidi, kada ova bude došla da razgovara sa njim. Mislim da će Clara i ovog Agnella zavesti. Meni se isto učinilo da Melina ima periku.

I obrnuto, da Bete misli da Toto ne želi ni čut za nju, da samo želi njeno nasljedstvo.

A lei do amor - 146/161
Alma gemea - 120/227
Amar despues de amar - 15/60
La fan - 35/120
Rock Story - 115/185
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 1921
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Barbie on 13.11.11 12:41

Do tamo ni smo dosli jos. smile
Ova Fatima pretpostavljam da ce se sad izbaciti s bebe od Danilo kad je spavala s njim.
Barbie
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sava on 13.11.11 22:12

Malo je naivan deo oko zbližavanja Clare i Totoa, nije prošlo ni 5 dana, a on je već smrtno zaljubljen u Claru i stvarno jeste naivan ako je pomislio da se ova zaljubila u njega čim su mu ona i Fred saopštili vest u vezi nasledstva. Još ih Gemma zatiče dok su krevetu. naklon rofl Danilov brat je isto zainteresovan za Fatimu. mrgreen Stela iskače iz kreveta u krevet naklon Saulo puke potpuno antipatičan i naporan.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Barbie on 14.11.11 13:28

Slazem se. Prenaivni deo s Clara i Toto, cak i glupo. Mislim meni taj deo dosta naivan, da dvajca stranci dolaze u Italija i ona se zaljubuje u naslednika. Jedino Gema je skopcala pticu.
Barbie
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sava on 15.11.11 19:36

Agostina i Agnello došli u Italiju, u stan kod Fredove majke i ništa se ne sporazmevaju. rofl Ova priča li priča, ovi se samo smeškaju, ništa ne razumeju. lol2 Srele se Diana i Clara u kući Gouveia, Diana je spomenula da zna Claru od ranije, jer je Clara opljačkala majku Dianine drugarice kada je radila kod nje. Toga nije bilo u seriji. Ranije se desilo. Lik koji je veoma naporan je Saulo. U svakoj sceni samo se svađa, kuka i derendža. roll Nije ni čudo što Stela ide iz kreveta u krevet rofl Olavo i Clo došli da razgledaju kuće, baba Brigida mislila da su lopovi. naklon Bilo je nešto između Bete i Olava, njoj je pozlilo kad ga je videla. cesces

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 15.11.11 20:31

Zanimljiva mi je bila današnja epizoda, one u Italiji su me malo smorile.

Što se tiče Olava, mislim da je on otac od Totoa.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 9984

Back to top Go down

Post by Sava on 20.11.11 18:07

Clara podmetnula drogu Diani i pozvala policiju naklon ali već su provalili da je ona, Dianin drug Šulepa (kakvo ime) im je rekao da ga je Clara pitala za adresu njihovog stana. Baš me zanima kako će se izvući. Clarina baba puke Kako je gotivno kada joj Clara kaže "velha porca" naklon

Agostina traga za Berilom bezuspešno, a Jessica videla njenu sliku u Berilovom džepu, ovaj smuljao priču da je ona Žakina sestra iz Amazonije rofl rofl Kakvi ludaci! naklon

Baka Brigida se muva sa šoferom?! lol1 Stela upoznala Agnella, da nije on sledeći na tapetu... mrgreen

Italijanski deo mi nije preterano zanimljiv trenutno. Totoa su opljačkali pa se posle žalio policiji i vidim po scenama iz sledeće epizode da će da ode kod tog mafijaša, a ovaj pod pretnjom pištolja će da ga natera da potpiše neke papire.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 27 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 27  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics