EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La viuda joven

Page 2 of 28 Previous  1, 2, 3 ... 15 ... 28  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: La viuda joven

Post by Sasha on 13.08.11 21:03

Na wikipediji piše 140, tako da je će toliko najverovatnije i imati ...

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1890

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 13.08.11 21:42

Ja kasnim nekih 15-ak epizoda... Al video sam da je sad ubijena i Grecia.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10719

Back to top Go down

Post by Franko on 14.08.11 22:01

Meni ovo (scenografija, kamera) djeluje jeftinije od LMDJ iz 2002. jbt shock rofl Ko da snimaju amateri kućnom kamerom, grozno.

La fiscal de hierro - 40/80
Las estrellas - 85/150
Mi marido tiene familia - 84/100
Tempo de amar - 12/150
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2149
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 15.08.11 2:13

Upravo sam odgledao twitcak od Marie Antoniete Duque (Iris/Vilma)

Koliko je samo ova žena lepa... Znao sam da nije u cvetu mladosti al opet sam se iznenadio kad je rekla da ima 41 godinu. Baš je bila opuštena tokom twitcama... Rekla je da će uskoro biti i Mariangel Ruiz, Veronica Schneider i Luis Geronimo Abreu.

Isto je rekla da još uvek niko ne zna ko je ubica, da LVN (scene ubistva) snima neki dečko... Isto tako snimaju epizode koje se dan-dva nakon toga emituju kako bi se što manje saznao scenario. A poslednju epizodu će snimiti par sati preprikazivanja kako nekom od ekipe ne bi izletelo ko je LVN.

Ima sestru bliznakinju koja je jednom prilikom bila na nekom slikanju za telenovelu umesto nje, pošto je ova morala da ide u majami.

Omiljena serija joj je La reina del Sur (od srca je preporučuje) i LOST

Radila je kontrolne umesto sestre bliznakinje... A dva puta se čak obukla kao ona i otišla da raskine sa dečkom svoje sestre. smile2

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefan on 15.08.11 22:53

Sad čitam na stranici LVJ na fb pitanje na foru šta mislite koje su dve Crne udovice? cesces Ne gledam seriju, ali ovakav razvoj događaja me podseća na LMDJ thumbdown

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 16.08.11 1:06

I mene isto... Sad samo još fali da Inma bude LVN, što bi prosto bilo nemoguće zbog toga gde se ona nalazila kada su se ubistva dešavala, mada ako ih je dve onda je sve moguće.

I zanima me da li će Hahn konačno razjasniti ubistvo onog sina od von Parkera negde na početku serije... Inma je tada bila na terasi zajedno sa viudom negorm i videla je o kome se radi... Iskreno jeva čekam kraj, i užasno ću se razočarati ako Hahn ostavi nerazjašnjeno mnogo toga.

U LMDJ su se šest žena uvek sve gubile kad su ubistva, al ovde je problem što su gotovo svi likovi prikazani u vreme kad se dešava ubistvo... To me baš zbunjuje.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sabine on 16.08.11 1:20

U LMDJ su se šest žena uvek sve gubile kad su ubistva, al ovde je problem što su gotovo svi likovi prikazani u vreme kad se dešava ubistvo... To me baš zbunjuje.

Poslednja scena u LMDJ je sve objasnila, jeste malo zbunjujuce bilo prvi put kad sam gledao, ali nista nije ostavio nejasno, kao ni u EA, tako da ne verujem da ce biti nekih nejasnoca.
Ja sad gledam 35. epizodu i za sada je vrhunska. Federiko, Vicenta, Pelusa me izludjuju...
Javijer Vidal je uvek imao ok uloge, ovo je prva da mi se ne svidja.
U prvim epizodama je glavni akcenat stavio na udovicu, tj. da je ona ubica zajedno sa slugama i advokatom, ali sad se vec udaljio od toga.
I u LMDJ i u EA su imale dve misteriozne osobe, tako da me cudi da i ovde ima, iako jos nisam stigao do toga.

Para que me revivan este corazón que ya está casi muerto
de tanto dolor no encuentran al culpable
porque bien se oculta será…
¿Sera que yo tengo la culpa?
Sabine
Junior member
Junior member

Poruka : 73

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 16.08.11 1:38

Sabine kao što sam već rekao prvih 40-ak epizoda su mi bile fenomenalne... I posle je meni serija dobra, al ne kao te epizode... Biće kasnije dosta dosadnih delova, posvećivaće pažnju federicu i Visenti kao da su oni glavni par u seriji.

Meni u LMDJ I EA nikad ništa nije bilo nejasno, nije se znalo ko je ubica al nije ni bilo nejasnoća. Al ovde ih ima i previše.

Ako se sećaš negde na početku kada je ubijen sin od Parkera Vanesa i Visenta su se vratile kuće sa nečim crnim u kesi, bile su blatnjave i mokre i jedna od njih je imala krvavu haljinu. Ne mogu da ti pričam zašto mi je to nelogično jer ću ti onda reći šta je bilo sa njima kasnije u seriji a verovatno nećeš da znaš. Vanesa nije LVN a isto tako ne bi trebala da bude ni Visenta jer se Vanesa iznenadila kad je otkrila ko je LVN. Ima još dosta takvih situacija za koje polako sam sve sigurniji da nikad neće biti razjašnjene.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 17.08.11 4:01

Odgledana i 122. epizoda

Ovo za Sonju je bilo očekivano... A kad sam ih video sve tri (Inmu, Abril i Sonju) onako zagrljene palo mi je na pamet da su sve tri LVN, s tim što jednom ubija jedna, drugi put druga, treći put treće, a nekada i zajedno. A sad zbog čega bi one ubijale to ne znam? Možda imaju urodjeno neko porodično ludilo? smile2

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefan on 17.08.11 4:59

Ma jedna LVN mora biti muško, gledao sam onu scenu kad ubija u liftu, bilo bi nelogično da žena savlada onog tipa sama... Tako da je u pitanju sigurno muškarac. smile

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 28 Previous  1, 2, 3 ... 15 ... 28  Next

View previous topic View next topic Back to top