EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La viuda joven

Page 25 of 28 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27, 28  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: La viuda joven

Post by Miloš92 on 14.09.11 19:53

Kristijan se zaljubio u Visentu

Stvarno su postali fenomenalan par.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10457

Back to top Go down

Post by laki on 15.09.11 15:37

Jedno pitanje da li je rešeno do kraja šta je bilo sa onim radnikom fabrike kojeg je ujela škorpija u prvoj epizodi, a kasnije otet iz bolnice? To do ovih 110. epizoda niko više i ne pominje niti se seća smile2 hmm

Penelope Arrechero:
El es Tarzan y yo su Jane, y estamos buscando a la mona Chita por si quieres
rofl rofl rofl rofl lol2 lol2

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 15.09.11 20:25

Laki nisam siguran, al mislim da to više nikad nisu spominjali.

Jedino što mi je zanimljivo u vezi kraja je to što niko od glumaca koji nisu učestvovali u ključnim scenama nije znao ko je LVN... I oni su kao i mi publika gledala i iščekivali da konačno saznaju.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by laki on 16.09.11 0:19

Odgledano 116 epizoda smile2 Još samo malo ...

Originalno rofl roll
Grecia - La Viuda Joven

Eva Zanetti - Alguien Te Mira (Telemundo)

Baš mi je bezveze njen kraj blink cry Počeo sam da preskačem ove dosadnjikave delove. Šta je ovoj Karelis sad? Zaljubila se u Federika?! blink stars Jose napoooooran od kada je saznao istinu stars Ivana, polako ali sigurno ostaje sama aplauz

Vilma wub Frizura naklon

Baronesa wow naklon naklon

laki
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by laki on 18.09.11 1:14

ZAVREŠENO! jupi jupi jupi Dakle ... Počnimo cesces

Potpuno sam poludeo u poslednja tri-četri dana; non-stop sam gledao seriju. roll Odgledao sam poslednju epizodu oko pola 10, nije mi uopšteno dobro ... Ni hladan tuš mi nije pomogao, u glavi samo se vrte teorije rofl smile2 Priznajem malo sam preskakao neke delove pogotovu deo kod Josea i Peluse oni su mi totalno bili dosadni u ovom drugom delu. roll Pročitao sam celu ovu temu ponovo kako bi video šta ste sve pisali i da ne pišem neke komentare sa kojim se većina slaže. Komentarišem i neke komentare koje sam zapatio, ne zamerite čisto dajem svoje mišljenje.

Razočaran krajem? Iskreno, nisam. Doduše možda jer sam i to znao da će se desiti. No, ako se pogleda malo bolje poslednja epizoda i vesti koje imamo, scenario je pisan inteligentno, dobro smišljeno za .... nastavak priče. Uglavnom drugi delovi svode se na fracaso, no ukoliko Martin u svojoj glavi ima neku dobru priču sa ne puno epizoda i razjašnjenjem mnogih stvari, zašto da ne?!
Autor je promenio taktiku i ono što je radio sa prethodnim pričama sada je izostavio. Otkrio je neke činjenice, ne sve ... Cela serija je bila zbunjujuća, tajnovita ... Najviše su me šokirala dešavanja oko 120,130 epizode. Toliko laži oko smrti male Klare, smrti Pedra Hosea, DNK analiza stars Ja sam ujednom trenutku poludeo. Aman sestre kažite više istinu facepalm
* Inma i Alejandro wub Još jedan lep par, pun hemije. Nezaboravne scene imaju na pretek, a među poslednjima dobro upamćenim (osim poslednje epizode naravno) bila mi je i scena kad Alejandro provodi noć sa Inmom u ćeliji. wow Još kad joj je dao onaj sendvič, a ona jadna sva se pogubila. naklon Sav sam se naježio. Scenaristički tako prosto, a glupa vrhunska. O Mariangel ne treba da pričam. Dovoljno sam rekao ovim - naklon
* Ukratko: Šokantna mi je bila Solomonova smrt. Dft, vratilo mu se ono što je on radio. Nažalost, neko drugi je uzeo pravdu u svoje ruke ali stiglo ga je. Visenta se posle razvoda prolepšala naklon wub Sjajno je izgledala, za divno čudo postala i jako lep par sa Kristijanom. Scene na saslušanju ne treba puno da komentarišem, kao ni glumu Bebe Rojas naklon Genijalna je. To sam video i pre odgledane 141. epizode. (Da se pohvalim malo Beba mi RT poruku na twitteru pre par dana. plez: Crknite xD) Ona baba Elda je toliko odvratna da nemam reči. facepalm Koja babetina. Bolje da je crkla. Onaj ćelavi policajac što se (može se reći) zaljubila Penelope mi je simpatični i zanimljivi od ove babe. Matora baba roll Penelope rofl Luda kao struja. Najluđa kad je pominje Vespasiana (Vespa xD) i njena rečenica "Vespa zaglavio u kafani sa la viudom negrom" rofl ili kad se uhvati za onaj stomak. Umirem.
* Emanuel stars Njegova gluma je užasna. Miloš je čini mi se negde pomenuo i potpuno se slažem. Pa ja tog čoveka ništa nisam razumeo. facepalm "Emocije" očajne. I dalje stojim da on nije bio planiran za la viudu negru. Ako jeste, onda je pogrešio u izboru ovog glumca. Prosta stvar. I ja moram da pita da li je neko shvatio uopšte kako je ubijen Piter Von Parker? Ja nisam thumbdown
* Ivana je ostala sama, porodica se skoro pa raspala. Izgubila je skoro sve što je imala, vreme je da u Parizu "povuče ručnu" i promeni svoj život. Nikog od njih ona nije zaboravila, pa ni Vespu ali duboke su rane.
* Očekivao sam da kada su uhvatili prvu la viudu negru da će prikazati odmah lice, no malo su napravili tu preokret. Zanimljivo je bilo, tako su uradili i u poslednjoj epizodi.
* Dakle, ostalo je skoro na kraju da kažem o prezentaciji i Abril. Prezentacija? Ne razumem zašto ima nekih komentara o tome kako je Anhel bio kao začuđen, Penelope takođe. Penelope je luda, no sve ti izrazi lica se mogu shvatiti kao iznenađeni činjenicom kako se to sve odigralo. Takođe, dani su prošli Abril je verovatno bila neko vreme u pritvoru, ali je nakon toga izašla, bila par dana kući i shvatila da Alejandro uprkos svemu i dalje sumnja u nju. Nema reakcije likova? Pa? Ostavljeni su nekih takvih scena koje je Televisa non-stop trpala. Verovatno su bili šokirani svi, lažno ili ne ... saznaće se možda ako bude bilo drugog dela. plez:
* Abril cool Iz ovog ugla (reći ću na kraju zašto ovo kažem), definitivno Abril je la viuda maestra. Nema sumnje. Oduvek je Alejandra vrtela oko malog prsta, od samog početka kad su se upoznali, preko prećutkinjavanja oko sestre, bivšeg muža, kćerke, smrti Pedra Hosea i sve ostalo. Uradila je to i na kraju. Namestila je svoje kidnapovanje. Ušle dve ubice u stan i nju baš nisu drogirali već pošla sama. O telefonskim razgovorima da ne pričam, odelu koje nije skinula takođe, plač za Emanuelom. Na neki način priznao je Emanuel da je Abril kriva (sve sam radio za moju lepoticu). No, pretpostavljam da navodno nema previše dokaza protiv nje. Nije imala špric, mogli su da je da je oteraju da obuče odelo, u strahu nakon pucanja nije stigla da skine ... bla bla razne načine za oslobađanje. Direktnih dokaza nema. No sumnja je jako ozbiljna stvar. Razdara srce ... Nije mi jasno ni bilo zašto se pre prikazivanja filma Abril pojavila u normalnoj odeći. Odgovor pronalazim samo u činjenici da je Alejandro zaštitio malo zbog protesta ljudi ispred fabrike.
* Hulio. Negativac koji nije dobio svoju kaznu u seriji. Da li treba da pominjem šta je radio baronesi? Samo to neka bude protiv njega pa je mnogo. Ali tu je i njegov poslednji razgovor sa Jeremiasom mnogo sumnjiv, moguće da je i on u tom klanu ali da ga nikada nisu otkrili.
* Kraj je jako zanimljiv. Baš kao što sam ja preželjkivao da ću nekad videti (kao što sam ja to radio u mojim wn rofl cool ) Misterija do kraja! Nema FIN - promena svega onoga što je Venevision radio, malo je pokupio od nekadašnje konkurecije RCTV. Mada reč na kutiji "caso cerrado" trebalo bi da ima značanje kraja. Protrčavanje la viuda negre iza njega ne vidim kao njegovu halucinaciju, već samo kao potvrdu da je maestra Abril ili ....

* Generalno posmatrano, jako kompleksna priča. Slogan "Todo corazon oculta un secreto" govori sve. I što mene iznenađujuće, sva priznanja svode se na to da je neko rekao. Konkretnih dokaza skoro nigde! Sumnje .... Rekao Jeremias da je ubio sve baronesine muževe, rekao Emanuel Abril da je Jeremias ubio prva tri muža, ostalo on? Zašto bi ja u to poverao sa 100% sigurnošću? (nema ni konkretnih flešbekova) Dobar deo serije pominjao se samo jedan ubica, pa pri kraj dve i u poslednjoj epizodi tri. Možda ima još? Mesto gde je bio skrovište, kao neki kult je. Ne bi me čudilo da ima više ubica. Zašto ovo pišem? Pišem iz mogućeg nastavka priče i teorije šta bi nas eventualno moglo očekivati dalje. Naravno, ne ostavljam mogućnost da je maestra neko sasvim levi - možda upravo Inma. Sestre su se već jednom menjale, činile usluge zašto ne bi i na kraju to uradile? Eto, moja neka teorija i nagađanja oko mogućeg nastavka. No, iz ugla prikazanih epizoda rekao sam moje mišljenje u svemu gore navedenom.
Ocena: Složio bih se sa Sashom, sveobuhvatno dobra priča, malo drugačiji pristup nekim stvarima, ima nekih smarajućih delova ali ipak zadovoljan. Ako bi gledao ponovo (jednog dana možda to i uradim ponovo) verovatno bih pronašao neke greške, no ništa nije savršeno. Ipak je ovo samo jedna TV serija. 8,5/10 mrgreen

laki
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 18.09.11 2:22

No, ako se pogleda malo bolje poslednja epizoda i vesti koje imamo, scenario je pisan inteligentno, dobro smišljeno za .... nastavak priče.

Ako bude nastavka poslednja epizoda ima logike, ali ako ne bude poslednja epizoda je krajnje besmislena... Obično ti nastavci budu očajni, zato mislim da je bolje da ostane sve ovako kako je. Al ako bude nastavka naravno da ću odgledati. A ako se nastavak bude snimao to će verovatno biti skoro, jer u suprotnom ne znam kako misle da ponovo okupe glumačku ekipu.

Inma i Alejandro wub Još jedan lep par, pun hemije. Nezaboravne scene imaju na pretek, a među poslednjima dobro upamćenim (osim poslednje epizode naravno) bila mi je i scena kad Alejandro provodi noć sa Inmom u ćeliji. wow Još kad joj je dao onaj sendvič, a ona jadna sva se pogubila. naklon Sav sam se naježio.

Stvarno fenomenalan par... Ljubavnih scena izmedju njih je bilo malo, ali svejedno u svim njihovim scenama je bilo toliko hemije da poljupci nisu tu ni potrebni.

Da se pohvalim malo Beba mi RT poruku na twitteru pre par dana

E Laki a kako se fleda dal ti je neko RT poruku? Ne koristim tako često twitter pa sam to zaboravio.

I dalje stojim da on nije bio planiran za la viudu negru.

Ovo sam ja rekao odmah nakon poslednje epizode... Spominjao sam njegovu "glumu" u više navrata pa da se ne ponavljam

I ja moram da pita da li je neko shvatio uopšte kako je ubijen Piter Von Parker?

Nisam ni ja... Izgleda da treba da odgledamo onaj film da bi shvatili.

Kad sam gledao uživo poslednju epizodu i kad se ona završila, to je bila glavna tema na chatu... Niko to nije shvatio.

Ivana je ostala sama, porodica se skoro pa raspala. Izgubila je skoro sve što je imala, vreme je da u Parizu "povuče ručnu" i promeni svoj život. Nikog od njih ona nije zaboravila, pa ni Vespu ali duboke su rane.

Njen kraj mi se mnogo svideo... Npr u televisi bi verovatno doživela neku nesreću u kojoj bi poginula, a onda bi cela njena porodica za njom plakala, na grobu joj sve oprostila... A ovde su joj svi okrenuli ledja, njena poslednja scena mi je odlična.

Očekivao sam da kada su uhvatili prvu la viudu negru da će prikazati odmah lice, no malo su napravili tu preokret. Zanimljivo je bilo, tako su uradili i u poslednjoj epizodi.

To Hahn radi u svim serijama... Isto je bilo i u LMDJ... Ona skide veo i masku gde publika ne vidi lice, a onda prolazi godinu dana... Tada Gloria i one njene drugarice polažu diplomski i tad počinje njihov dokumentarac tokom koga se saznaje ko je LMDJ.

Penelope je luda, no sve ti izrazi lica se mogu shvatiti kao iznenađeni činjenicom kako se to sve odigralo.

A film je gledala sa sve kokicama, kao u bioskop da je krenula.

Ušle dve ubice u stan i nju baš nisu drogirali već pošla sama

Mene zbunjuje ona njena rečenica: "Me llego la hora"... Isto to je rekao i Jeremias. Ako je Abril maestra, ne vidim razlog zbog čega bi to rekla Vicenti i Emanuelu kad su je "kidnapovali"... karelis je tada već bila onesvešćena.

Protrčavanje la viuda negre iza njega ne vidim kao njegovu halucinaciju, već samo kao potvrdu da je maestra Abril ili

A ja baš vidim kao halucinaciju... smile2

Jer ako je zaista prošla iza njega, a on se odmah okrenuo, ona nije mogla da nestane u sekundi.

Mislim da sam već pisao o tome kako sam ja shvatio tu poslednju scenu... Da se ne ponavljam.

Ja lično Hahnu nikad neću oprostiti zbog čega nije objasnio šta je mislio pod Inminom rečenicom sa početka: "Dokle ću raditi ono što ne želim? Kad će se sve ovo konačno završiti."

Laki predlažem ti da odgledaš na oficijalnom sajtu one snime Tas la pista... Po njima se jasno vidi da je Vicent aod samog početka planirana za LVN... A u jednom video je zaista očigledno da je i Abril jedna od njih.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by laki on 18.09.11 9:47

Ako bude nastavka poslednja epizoda ima logike, ali ako ne bude poslednja epizoda je krajnje besmislena...
Ja to pre gledam kao serija koja je ima jako otvoren kraj. Da li će nastavka biti zavisi, a ako ne bude ostaje da maštamo - kao što je bio i kraj (pala mi ta serija na pamer) Lazos de amor. plez: smile2

E Laki a kako se fleda dal ti je neko RT poruku? Ne koristim tako često twitter pa sam to zaboravio.
Kad uđeš na twitter, kartica retweets i izaberi Your tweets, retweeted, ako hoćeš da vidiš svoje RT poruke. Nije teško winky

Laki predlažem ti da odgledaš na oficijalnom sajtu one snime Tas la pista...
I planiram da pogledam ostale delove, blooperse i tragovi. To ću danas smile2

I da dodam još nešto sad sam se setio. Svaka izgovorena rečenica je dobro napisana i može biti dvosmislena, tako da sve je moguće.
Odgovor Miloše na tvoje pitanje koje si davno postavio, da ponavljaju mi se neke scene u poslednjoj epizodi. (prvi put vraćeno je Emanuelovo priznanje na Macarenu, pa onda kada je Abril zagrila Alejandra na kraju opet je vraćeno na isti deo kao prvi put). Ako to izbaciš, poslednja epizoda traje manje od sat vremena. Ti si Miloše gledao live, da li se sećaš možda da je bilo još nešto? Možda su izostavili smile2

laki
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by laki on 18.09.11 15:40

Od Visente ni V rofl
Tras cámaras capítulo 141

Prođe la viuda negra smile2
Tras camaras 142 II

Nesreća ludog Tomasa cool
Tras camaras capítulo 54 - 3

Negativac koji je prošao bez kazne smile2

Zaboravili? A kasnije se još mnogo toga desilo ...

laki
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 18.09.11 19:59

Kad uđeš na twitter, kartica retweets i izaberi Your tweets, retweeted, ako hoćeš da vidiš svoje RT poruke. Nije teško

Ja imam gore u gornjem desnom uglu your tweets... kad ti kliknem prikaže mi se ono što sam ja slao. Možda nema RT pošto mi niko nije RT poruku

Ako to izbaciš, poslednja epizoda traje manje od sat vremena. Ti si Miloše gledao live, da li se sećaš možda da je bilo još nešto? Možda su izostavili

Ne sećam se stvarno... Možda da sam odmah sutradan odgledao ponovo epizodu primetio bih da nešto fali, al ovako teško.

Znam da je epizoda trajala tačno 2 i po sata sa sve reklamama... To sam siguran.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sasha on 20.09.11 19:06

Odgledao sam parodiju  rofl  rofl  rofl  naklon

Najjači su Baronesa, Salomon, i Federiko, njihova gluma je najbolja, Sonja i Pedro (zajedno sa Salomonom) najviše liče na orginal ....
Ima stvarno dosta dobrih fora, i stvarno te nasmeju ... Abril (Decemrar , septembar) kad je mešala kafu bila je dobra , Elda  rofl svuda je ima , a i najbolje je ono kad je došla da kaže da ne pomeraju vise kameru,  lol2  .... kao i to kad se pitala šta li ona uopšte radi u telenoveli .. a tek LVN (maske iz Vrisaka)  rofl  rofl  rofl  i ono kad igraju u kuci svi zajedno  rofl  wow  naklon  lol2  lol2  lol2  lol2

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1878

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 25 of 28 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27, 28  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics