EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La viuda joven

Page 26 of 28 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: La viuda joven

Post by laki on 21.09.11 19:51

@laki wrote:Jedno pitanje da li je rešeno do kraja šta je bilo sa onim radnikom fabrike kojeg je ujela škorpija u prvoj epizodi, a kasnije otet iz bolnice? To do ovih 110. epizoda niko više i ne pominje niti se seća
Sorry ... jesu pomenuli. Sad sam bacio pogled na prvu epizodu. Prisetio se da su ipak onaj flešbek na kraju sa cvećem (kasnije vrlo bitan otrov) ubacili na početak. smile2 Bio sam ubeđen da nisu xD
Samo izgleda niko nije obratio pažnju kako taj čovek izgleda uopšte. winky Pojavio se i posle kada je napao baranosu na kraju prve epizode, a u 9. epizodi saznamo ko ga je i ubio, Julio. winky Sad je pitanje što sam ja pogubio u tom delu ... ko, šta ... šta je Julio radio ne sećam se više.

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 21.09.11 20:13

Ja se ni ne sećam više polovine toga... Ti si sad u par dana odgledao skoro celu seriju pa ti je sve još sveže, a ja sam prve epizode gledao u martu.

Scena sa Vicentom, Federicom i cvećem je bila u prvoj epizodu i sada na kraju, to znam. Al ne sećam se da je Julio ubio tog čoveka.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10457

Back to top Go down

Post by laki on 21.09.11 20:39

Al ne sećam se da je Julio ubio tog čoveka.
winky
@laki wrote:Zaboravili? A kasnije se još mnogo toga desilo ...

laki
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by laki on 17.02.12 20:27

Da li se neko seća koja epizoda je u pitanju kada se konačno otkriva šta je Inma uradila Abrilinoj kćerki? Kratko je to trajalo, jedan-dva flešbeka ... ona devojčica na ljuljašci ... Ja msm da je to negde oko 120,130 epizode ... pred kraj je to otkriveno ali kad tačno ne mogu da nađem.

Sava me pitao za ovo, a sad i mene interesuje smile2
Pošto malo teže se snaći na lvj oficial na yt, evo linka za 127 epizodu ... pa ko bude mogao i ima vremena neka pokuša winky Thanks.

laki
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sava on 17.02.12 20:52

Ja na vreme ispitam teritoriju cool

Posting Freak

Poruka : 1917

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 17.02.12 21:40

Nema šanse da se setim u kojoj je tačno epizodi to bilo, al kao što si već rekao negde oko 130 ep. Nije pre jer oko te 130 epizode je bilo ono ludilo kad su Inma i Abril prikrivale jedna drugu i sve nas izludele svojim lažima.

Sad sam listao strane i čitao komentare... u 127 ep Abril govori Inmi da ima veliki dug prema njoj. Znači pre 127 epizode se to nije otkrilo.

Evo ga Sashin komentar iz 129. ep

- Wow kakva scena .. Abril i Baronesa pričaju i Baronesa ima one halucijacije i čuje glas one devojčice "mama, mama ti me ne voliš, ti si zla" i kaže Abril "tebe zove"!!! TEBE!?? , što bi značilo da ipak moja teorija stoji da je Abril imala dete ...

Tako da nije ni u njoj.

Evo ga moj komentar o 130. ep

Znači optužile su Salomona da je ubio svoju ćerku, konačno saznajemo zbog čega je bio u zatvoru... A sad moja teorija: Mislim da je Inma u napadu svog ludila sa lutkama ubila ćerku od Abril, a ćerka je ona mala devojčica što je sad vidi bez maske kada halucinira. Al onda mi nije jasno zbog čega je ta mala celu seriju nosila masku i vikala Inmi "Mama ne voliš me." Jedino ako se Inma nije predstavljala maloj kao majka, tj. Abril joj dala svoju ćerku kada su joj u bolnici uzeli njenu.

Tako da nije ni u njoj.

Nije ni u 130. Tu Inma na kraju govori da je ABril ubila malu.

Evo ga moj komentar za 132 i 133 ep.

Abril me po malo smara sa ovim kukumakanjem... Ajde jednu-dve epozode al ona već 10 epizoda plače i govori skoro pa iste rečenice. Al ovaj put smo barem saznali zašto mala iz halucinacija viče "Eres mala" i kako su se stvari oko smrti Clarite zaista odigrale. Dosadne mi jesi ove scene sa plakanjem ali Veronica je stvarno sjajna glumica.

Znači u nekoj od te dve bi trebalo biti ti flesbekovi... Evo sad sam pogledao. U 133 epizodi od 37 minuta pričaju o tome al nema tu flasbekova. Misim da je ta scena akd se prvi put saznaje malo ranije.

Lepo je bilo podsetiti se serije čitajući komenatre... Nadam se da sam vam pomogao.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10457

Back to top Go down

Post by Sasha on 17.02.12 22:19

la viuda joven capítulo 133

Od 28:38min

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1878

Back to top Go down

Post by laki on 18.02.12 16:24

To je taj deo sa priznanjem, a' koliko se ja sećam (ili sam ja izlapeo hmm ) bilo je i kasnije nekog kratkog flešbeka sa tom devojčicom ali se naravno pad nikada nije prikazan.

laki
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Aleksandarleo on 23.05.12 13:19

Nisam gledao puno Hahnovih serija osim pomalo Y declaro marido y mujer i naravno La Mujer de Judas bez propusta koja je bila Odlicna,a ova je skoro dobra kao i ona.Znam da mu je prva bila Angelica pecado,te Lmdj,pa Estrambotica Anastacia, Lvj i sad se snima Mi ex me tiena ganas, koju cu isto gledati.Angelica pecado i Estrambotica Anastacia nisam imao prilike gledati an nasim kanalima,ali jako bih ih volio naci,posebno Angelicu,jer kazu da je bolja od Anastacije.Prica se da praviti uskoro i nastavak Lvj i to mozda cak dva nastavka ,sto jedva cekam,mada nadam se da Hahn to uraditi kako treba...
Seriju sma gledao preo youtubea,dakle bez prevoda jer dosta razumijem spanski,ali bih je rado gledao i nasem jeziku da si razjasnim neke stvari.Na kraju mi je jasno da je Abril ubica,samo ne znam bas da li je od samog pocetka ona bila u igri sa Enmanuelom i Vicentom,mada po nekim desavanjima cini se da jeste,recimo kad je otisla iz stana kad je ubijena Peggy i ne samo to,vec joj je sama Peggy rekal da ima dokaze protiv Baronese,a znamo da je Enmanuel zbog ljubavi prema Abril te je zbog nje htio ciniti sve da Inma ispadne La viuda negra...bunilo me nesto u razgovoru Abril i Enmanuela,al kad pogledam cijelu seriju jos jednom i nadam uskoro sa prevodom bice mi jasno sta je po srijedi.U svakom slucaju mislim je Abril rijetko isla da ubija,isto kao i Vicenta,tako da je Enmanuel ubijao kao sto je i receno.Ne slazem s mnogima sto govore da je Christian trebao biti ubica po scenariju,a ne Enmanuel,mislim da je osoba sa strane od pocetka scenarija trebala da bude ubica,kakve veze ima sto je njegovo ime 5 na uvodnoj spici,pa nije ona bas ni nepoznat glumac imao je uloge protagoniste.Jedno sto bih volio da su prikazali malo vise emocija Simonovu rekaciju na Enmanuela,sto je bilo sa Rosariom,Eliasom,malo vise reakcije od Sofije Carlote i Vespaciana zbog Enmanuela,vise i Inme i Julie,i naravno Christiana i Federica zbog Vicente.Ivanin kraj mi se svidio jer je postala bolji osoba,no vise bih ipak volio da se vratila porodici,mada s druge strane volim kad nema uvijek sretnog kraja.Sto nije pouzdano sigurno da je Abril ubica mi se svidja,jer ce to kalkulisati nadam se dobrim nastavkom.

Aleksandarleo
New member
New member

Poruka : 21

Back to top Go down

Post by Aleksandarleo on 23.05.12 21:28

Sad sam upravo zavrsio 85 epizodu... kada je Enmanuel pitao Abril da li je Inma Lvd mi je sad janso,to je jer on nij od pocetka znao da ona zapravo stoji iza svega,mozda je mislio da je Vicenta ili je znao da neko postoji,ali nije znao ko je,a Vicenta mu nije to htjel odati,te je zato pitao Abril,da li ona misli da Je Inma ubica,jer je sumnjao da je ona Maestra,a vjerujem da je nedugo zatim i saznao da je Abril mozak iza ubistava.Obzirom na nacin kako napadnut ubijedjen sma da je Hahn od pocetka serije planirao da on bude ubica,a ne Christina kako ih je dosta sumnjalo...Jasno je da je Jeremias ubio prva tri muza Baronese,jer ju je zapravo htio spasiit od njih, kao i Petera Von Parkera.Inma,Pedro i Sonia su znali za sve to.Leonela Ernandeza je ubila Lvd,a ne Julio kako nam je servirano,on je krenuo na njega s nozem,da ga otjera i zastrasi ,te se tu scena prekinula,kako bi gledaoci mislili da je on ubica te se tad pojavila Lvd i ubila ga,a moguce je vrlo da joj je Julio vidio lice,te je zato jednom prilikom prijetio Enmnuelu daa da ne dira Julie jer je znao da je on ubica te se plasio za nju,a nije ga smio odati,jer su mu prijetili Vanesom i Julie,te i da ce ga odati policiji,jer je i sma Julio kriminalac.Takodje mislim da su trebali staviti na kraju i Josueovu reakciju na to da je Enmanuel ubica,obzirom da mu je to brat.Nesto slicno je uradjeno i sa Lmdj.Altagracia je bila glavna,Ismael pomocnik,a ostale zene su joj povremeno pomagale jer ih je ona ucijenjivala,a svakoj je pojedinacno odavala da je ona ubica.Jedino su se na pocetku kad su napale Juliana iako ga tad nisu ubili ,sve bile slozne da to urade,i to je bio jos jedan Altagracijin nacin da ih ucjene.Kad je ubije Buenaventura ,Laurin otac,ona nije znala zasigurno da je ona ubica,ali je na nju najvise sumnjala, dosta poslije je doznala.

Aleksandarleo
New member
New member

Poruka : 21

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 26 of 28 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics