EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La viuda joven

Page 5 of 28 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 28  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: La viuda joven

Post by joey on 21.08.11 15:46

Isto tako snimaju epizode koje se dan-dva nakon toga emituju kako bi se što manje saznao scenario

Mašala, prvu epizodu su snimili u novembru, serija se počela u emitovati u martu.. 4 meseca pre prikazivanja ... a sad su spali na to da snimaju dan-dva pre em. na Veenevisionu.

Ja gledam sad 2. epizodu.
joey
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1433
Godina : 25

Back to top Go down

Post by laki on 21.08.11 16:09

Poznajući sebe, znam da ako se otkrije ko je la viuda negra neću posle gledati. Morao sam da nastavim da gledam tamo gde sam stao. No, sve sam zaboravio pa sam morao ponovo. facepalm roll
Sprem prvih pet epizoda, mislim da idu na taktiku da svi sumnaju na Baranosu a ona verovatno direktno nikog nije ubila. (doduše može biti kao iznenađenje u la mujer de judas pa i ona da bude ubica, ko zna) Situacija sa prvim mužem - msm da je on malo više popio (ono dvoje pomoćnika mu davalo piće, kao što je to sa Piterom kasnije bilo i Matijasem u pokušaju cesces ) Stepenice su "očišćene" sa nečim specijalnim - mast ili nešto slično kako bi izgubili ravnotežu i pali, a zatim i jelte očišćene. Nameštena situacija na terasi - Piter došao u sobu a zatim ga je neko ubio.
Sledi scena na terasi, Alexandro dolazi, Baronesa vrišti, iza nje je Pedro koji i tri puta puca na Alexandra a zatim u toku noći Sonja sakriva dokaze, pronalazi dva metka a treći koliko se ja sećam našao ga je Alexandro kasnije (sećanja iz prvog gledanja)
Abril se prva vratila, pod uslovom da to vraćanje nije namontirano tako da zbuni gledaoce. No, nešto mislim da Visenta onako kao glupa i naivna ima dosta uticaja. Ne bi me čudilo da je ona ubila Parkera.
Leonel, onog što je pao u prvoj epizodi ubio je ili Pedro ili Heremijas. Sonja je bila u crkvi lažno se popu (ili u dogovoru sa popom) predstavljala kao Baranosa. Obučena isto. Malo me tu zbunilo kad je Baronesa rekla da spali sve to, pomislio sam da možda nema neke tragove krvi ali pre će da bude da se ne otkrije da u kući postoje ista odeća. odlepio Ko zna ...
No tu su i Vanesa i Vilma. Mada mi Abril i sumnjivija hmm

Last edited by laki on 21.08.11 16:50; edited 1 time in total

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 21.08.11 16:41

Mašala, prvu epizodu su snimili u novembru, serija se počela u emitovati u martu.. 4 meseca pre prikazivanja ... a sad su spali na to da snimaju dan-dva pre em. na Veenevisionu.

Tako je rekla Maria Antonieta Duque (Iris/Vilma) na twitcamu... Rekla je da tako rade kako se ne bi otkrivala radnja serije... Jer na primer sada kada su navodno ubili njenog lika nju su bombardovali na twitteru da im kaže da li je stavrno mrtva ili ne... Tako rade sa svim glumcima i neko uvek nešto kaže o scenariu... Zato sad snimaju ovako.

Isto je rekla da niko od glumaca ne zna unapred dal će biti ubijen... Uopšte im ne kažu snimaćeš 20-30-40 epizoda i to je to... Svako od glumaca može biti od početka pa do kraja serije, takav ugovor potpisuju. Rekla je da kad dobiju scenario za narednu epizodu tek tada glumci čiji su likovi ubijeni to saznaju.

Ja u poslednje vreme tipujem na to da su Baronesa i Abril LVN... To bi mi stvarno bilo super. I u prošlosti su svašta mutile, tako da što ne bi i sada.

I da, konačno želim više da saznam šta znači ono Inmino: "Nemam još mnogo vremena."

A da... Od početka me buni to što Luciano D Alessandro je peti na entradi. Njegovo ime je pre mnogo poznatijih i starijih glumaca, a njegova uloga svakako nije za sada bila toliko značajna u seriji. Možda je i on LVN.

Čitam komentare svuda i vidim da publika želi orginalan kraj... Voleli bi da je ubica Inma, Vespasiano, Vilma pa čak i Alehandro.

Bas je zamrsena prica, dosta komplikovanije od bilo koje njegove do sada. Ako mi na kraju bude sve jasno, bice super!

Upravo tako... Mnogo puta sam rekao da se Hahn malo zaneo i previše upetljao... Sad je izgleda shvatio da mora da ubiaci dve LVN da bi razjašnjenje bilo logično... Baš me je iznervirao sa tim. Celu seriju gledaš, pratiš gde je ko od likova, nagadjaš ko je ubica a on na kraju ubaci dve ili ko zna koliko ima LVN.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10721

Back to top Go down

Post by Sabine on 21.08.11 16:47

Čitam komentare svuda i vidim da publika želi orginalan kraj... Voleli bi da je ubica Inma, Vespasiano, Vilma pa čak i Alehandro.

Ja policajce uopste nisam ubrajao u osumnjicene, mada Alejandro bi bilo dobro da bude. Ima smisla... smile
Verujem da ce biti originalno i da cemo se iznenaditi... odgledao sam 60 epizoda i za sada me nije smorila nimalo.

Para que me revivan este corazón que ya está casi muerto
de tanto dolor no encuentran al culpable
porque bien se oculta será…
¿Sera que yo tengo la culpa?
Sabine
Junior member
Junior member

Poruka : 73

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 21.08.11 16:57

Mene ništa nije smorilo osim dele sa Visentom i Federicom... Smarali su sa njima dobrih 20-ak epizoda... Smaraju i sada na 125 epizodi mada ne toliko kao pre.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by laki on 22.08.11 23:57

9. epizoda
Šta bi ovo? Sad i Vespasiano je uvučen u celu priču wow
Ako ovo na kraju bude imalo logičan obrt biće super, ali čisto sumnjam. Na kraju me ne bi čudilo da mnogo toga ostane nedorečeno zvizd

laki
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sasha on 23.08.11 1:19

Upravo odgledane 126. i 127. epizoda

- Baronesa u zatvoru , a Alehandro celu noć na njom proveo , da joj pravi društo ... Stvarno su dobri kao par ..

- Visenta i Kristijan su mi baš super par ... A Federiko i Karelis su bili urnebesni .. onaj njihov razgovor i ubeđivanje Federika da se Kareli počne oblačiti staromodnije je genijalno lol2

- Ipak sam pogrešio , ipak je Baronesina ćerka
Spoiler:
Dzuli

- Najupečatljivije mi je ostao razgovor između Abril i Baronese, gde Abril(sad je već izvesno da Baronesa nije ubila tog dečka već da je to Abril uradila) , rekla Baronesi da jedna prema drugoj imaju veliki dug, ..... E sad me nteresuje šta je to Imna uradila Abril?

Nešto sam primetio da u Venecueli, ako si miss Venecuele , automatski znači da ćeš biti glumica , i to glavna u nekoj njihovoj plez: seriji ... samo u ovoj seriji tri glumice su bile Mis a i Monica u Prima Cielo smile2

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1890

Back to top Go down

Post by Sabine on 23.08.11 2:46

Bilo bi lepo kad bi sve te vaznije stvari stavljali kao spoiler, jer ima nas koji kasnimo sa serijom.
Ubili su Macarenu... bas mi je zao! Njena smrt je odlicno uradjena! Sad su ljubavnu pricu stavili u prvi plan i nadam se da ce brzo proci ova faza. Alejandro i Inma su dobar par i nadam se da ce ostati zajedno.
Vicentu i Federica sad mogu da podnesem, ali me Abril izludjuje zajedno sa Alejandrovom sestrom. Odvratne su!
Sad su upleli i onog Rosaria... huh Ne znam vise sta da mislim. Taman nesto iskombinujem i vec u sledecoj epizodi skontam da tako ne moze biti.
Nadam se da ce biti vise ubistava u narednim epizoda. smile2

Para que me revivan este corazón que ya está casi muerto
de tanto dolor no encuentran al culpable
porque bien se oculta será…
¿Sera que yo tengo la culpa?
Sabine
Junior member
Junior member

Poruka : 73

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 23.08.11 2:53

I mene je Abril nervirala, ali sada mi je jedan od omiljenih likova... Ona i Inma su savršeni tandem. smile2

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by laki on 23.08.11 12:35

Evo malo zanimljivosti plez:

- Ovo je četvrta kriminalna saga Martína Hahna. Ranijih godina snimljene su Angelica Pecado, La mujer de Judas i Estrambotica Anastasia.
- Prve tri krimi priče prikazane su na RCTV Internacional, ali posle gašenja tog kanala, "La Viuda Joven" našla je svoje mesto u programskoj šemi Venevisiona.
- Martinu je kao inspiracija za telenovelu poslužila životna priča španske baronice Carmen Cervera.
- Venevision je jednoj televiziji u Indoneziji već prodao prava za snimanje lokalne verzije ove telenovele. O uspehu te serije u Indoneziji govori da se serija emituje u čak četri termina (premijera u 22:15, reprize u 04:15, 10:15 i 16:15)
- Zbog velikog uspeha kod publike, telenovela je sa planiranih 93 produžena na 140 epizoda.
- Veliko interesovanje za telenovelu vladalo je i na festivalima kao što su NATPE (Majami) i MIPTV (Kan, Francuska)
- Naslovnu numeru "Sera que tengo la culpa?" pevaju Chino i Nacho u duetu sa Luis Enrique. U telenoveli mogu se čuti i pesme Santiaga Cruz "Cuando regreses", Francisco Strippoli "Amar de nuevo" i Reinalda Álvarez "Te quiero de veras".

edit: kratak komentar za 10 epizodu
Moram da napomenem da sam vrištao od smeha kada je Ivana bila u poseti kod baronese rofl Čaj sa lutkama bio je vrlo zanimljiv naklon lol2 i iznenađujući surprise

laki
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 5 of 28 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 28  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics