EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Aurora

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

View previous topic View next topic Go down

Re: Aurora

Post by Marko123 on 31.03.13 21:59

Gledala sam Auroru na Prvoj od pocetka do 15 epizoda i nisam sve stigla da pratim jer sam tada bila druga smena eto zbog toga. Meni ta serija bila sasvim odlicna i ne vidim sta je tu toliko lose kao sto kazu. Nadam se da ce puste na BN.
Marko123
New member
New member

Poruka : 25

Back to top Go down

Post by Aurora on 06.04.13 23:24

Slažem se,meni je telenovela odlična jer je radnja zanimljiva i dosad neviđena (zamrzavanje tijela nakon smrti),a toga još nije bilo u nijednoj drugoj telenoveli,nešto novo.Jedino mi je malo bilo glupo kada je Aurora umrla (to je jedina zamjerka),prvo je bilo navodno jer je Sara Maldonado pijana dolazila na set,a drugo da je otišla iz Aurore zbog snimanja Kraljice juga u drugoj državi,ali malo mi je glupo da je odustala od glavne uloge u Aurori da bi gostovala,u sporednoj ulozi i u svega nekoliko epizoda u Kraljici juga.Ma,bez obzira na to,meni je Aurora aw ,najbolja Telemundova sapunica koju sam ikad gledala,ima Telemundo još odličnih telenovela i mogu pljuvati po njoj koliko hoće,meni je od svih Telemundovih telenovela Aurora broj 1.
Aurora
Junior member
Junior member

Poruka : 163

Back to top Go down

Post by bozo91 on 01.05.13 20:05

Gledao sam na prvoj ali nisam stizao svaku

Junior member

Poruka : 161
Godina : 25

Back to top Go down

Post by Aurora on 11.05.13 17:04

Našla sam sve epizode na internetu za gledati pa i danas vrlo rado pogledam seriju wub aw jupi *_*,ali voljela bih kada bi našla za skinuti sve epizode na komp.

Junior member

Poruka : 163

Back to top Go down

Post by Hierro on 17.03.15 0:28

Prisecam se Aurore, veceras i kontam da je Pablo Azar glumio u sve 3 telenovele Marcele Citterio. smile Seriju nisam gledao redovno i zao mi je zbog toga, ali bio sam u toku, tek pred kraj sam krenuo redovno da gledam na prvoj. Martin i Aurora su mi bili mnogo bolji par nego Lorenzo i Aurora, i iznenadio sam se kad je Martin zapoceo vezu sa Vicky. A Aurorina smrt i presadjivanje srca nesto najdebilnije sto sam ikad video i onda se Lorenzo zaljubljuje u Angelu koja ima Aurorino srce. facepalm stars
Secam se da su i od Ernesta na kraju napravili nekog negativca, psihopatu.
Eugenio Siller ima odlicne pesme u ovoj seriji, pomalo zenskast glas, ali dobar je. smile
Grande Marcela Citterio. naklon smile2
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1637
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4