EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Reina de corazones

Page 46 of 48 Previous  1 ... 24 ... 45, 46, 47, 48  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Reina de corazones

Post by Hierro on 28.08.16 11:15

Ja se ne secam kako se izvukla, ako se ne varam Isidro je imao uticaja. smile2

Juce sam uhvatio na Acasi malo, bila je 54 epizoda. smile
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1637
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Latinac on 28.08.16 11:41

Estefanija se pravila da joj nije dobro i Isidro ju je odvezao, pa ga je valjda tresnula nečim ili slično.

Latinac
Global moderator
Global moderator

Poruka : 2255

http://youtube.com/c/EMDTplus

Back to top Go down

Post by FanSte on 28.08.16 17:19

Ma to je bilo pre scene kad joj je baš odrubljena glava (kraj 22. epke). smile2

Na kraju sam pogledao, nisam mogao da čekam do 11 večeras. rofl Zamišljala je to, prisećajući se i Grete i na kraju je pristala da kaže Viktoru gde je kruna. roll

Posting Freak

Poruka : 1573
Godina : 22

Back to top Go down

Post by FanSte on 05.09.16 0:12

Ovo mi je i dalje vrh vrhova. jupi naklon

Reina i Bolivar popili otrovanu kafu, navodno Reina se nije izvukla, neki je oplakivali a neki slavili. Međutim živa je, neko ju je ukrao iz mrtvačnice, zarobio je u podrumu punom mrtvačkih sanduka. Ona se budi u jednom i nalazi pomagala za samoubistvo, što joj kidnaper predlaže da izvrši (konopac, mačetu i pilule). Nalazi novine gde piše da ni Bolivar nije preživeo.  wow Iza svega toga navodno stoji Marino, tajni agent koji se sveti Bolivaru zbog neke devojke iz prošlosti, a koga su u međuvremenu ubili Smitova i Bolivar. Međutim, očigledno je da je sve to Estefanijino maslo - kojoj pri tom Viktor nudi sve, i krunu i dijamante, da mu kaže gde je Reina.  Pojavio se Viktorov otac koji nije baš u najboljim odnosima s njim niti je podržavao njegovu vezu sa krojačicom Reinom koja je znala neke stvari koje nije trebalo,  koji je u životu jedino voleo Smitovu i ne bi me iznenadilo da je on Bolivarov otac s obzirom da se ispostavilo da mu je Smitova majka.  aplauz

Zašto sve telenovele nisu ovakve? cry

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Hierro on 12.09.16 14:38

Ovi sa tv Arena Sport koriste instrumental iz "Escenas del capitulo anterior" iz RDC za najavu utakmica Lige sampiona. smile2

Juce vidim najavu Club Bruge-Leicester City i jos neku utakmicu i ide taj instrumental, ali sjajno se uklapa. smile2
A instrumental je fantastican!

Ovaj instrumental sa pocetka sa scenama iz prethodne epizode, da se prisetite ko je zaboravio. smile2
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1637
Godina : 23

Back to top Go down

Post by FanSte on 12.09.16 23:49

I ja sam ga čuo na nekoj najavi / reklami, ali ne mogu da se setim da li je bio u pitanju fudbal. Vrhunski instrumental. naklon

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefy on 12.09.16 23:53

Nije to instrumental sniman originalno za ovu telenovelu nego ga je Telemundo iskoristio. To je stari instrumental, ja sam ga čuo sto puta na reklamama i u još nekim filmovima i serijama.

Moderator

Poruka : 3684
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 20.10.16 18:13

Pogledam ponekad na jednoj lokalnoj tv ali nisam oduševljena.
Huan Soler mi nikako nije za glavnog negativca,uopšte mi se ne dopada kako glumi lik,možda kasnije bude bolji ali ne verujem.
Katerine glumi na isti način kao što je i sve negativke do sada.
Glavni par mi takodje nije nešto.
Nekako mi ova serija deluje preterano u svim segmentima,za sada nisam oduševljena.
~dragana~
Member
Member

Poruka : 370

Back to top Go down

Post by FanSte on 20.10.16 18:29

Huanu Soleru je legao ovaj lik kao budali šamar, obožavam kako glumi Viktora, a i sam lik. roofl roofl
Katerin ne može da pokaže svoj maksimum jer joj je lik prosto takav. Igra inteligentno i ne pravi veće cirkuse (u ovih 75 epizoda koje sam odgledao, možda se kasnije promeni situacija).

Serija je cirkus na kub, nije stvorena da se svakom svidi. Toliki je cirkus da kad bih sad krenuo da komentarišem i prisećam se šta sam sve do sada odgledao na Soap-u, doživeo bih upalu mozga. rofl Ali nema epke koja nije bila zanimljiva, činjenica. naklon

Posting Freak

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 20.10.16 18:56

Meni je za sada tako,a Huan Soler mi se nikako ne dopada..Kažem,sve mi deluje nekako preterano i preambiciozno.Ne kažem da je loše ali mene ne oduševljava za sada.
~dragana~
Member
Member

Poruka : 370

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 46 of 48 Previous  1 ... 24 ... 45, 46, 47, 48  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics