EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Reina de corazones

Page 47 of 48 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Reina de corazones

Post by Stefy on 20.10.16 23:34

Meni se takođe mnogo svidela intepretacija Huana Solera ovde. Mogu da razumem zašto se ne svidi nekima jer njemu jednostavno ne stoji da bude zlikovac, nema takvu facu, mada su se ovde oko njegovog izgleda baš potrudili da ga naprave da bude zloban. Meni je u početku bio čudan u tom izdanju, ali kasnije je bio sve bolji. Lik mu jeste neviđeni cirkus, kao i Katerinin, ali meni su njih dvoje ovde baš nosili seriju što se glume tiče. Katerin se gubila na početku malo i (od onih 59 Telemundovih epizoda koje sam gledao) nije mogla da da maksimum jer nije joj ovde bio lik okorela villana nego neka malo blaža. Ona kad ima dobar lik, uvek razbije, a najbolje joj leže one okorele nemilosrdne villane. wub

Moderator

Poruka : 3782
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Mirosl@v on 22.11.16 22:30

Naleteo sam malopre na ovo na jednoj lokalnoj televiziji, stigli su do druge epizode. Ne pamtim kada sam gledao nešto Telemundovo. mrgreen Lepo je videti Katerine nakon puuno godina i njenih legendarnih negativki. Valjda je i ovde dobra. diablo Potrudiću se da pogledam i nekoliko narednih epizoda. Ko zna, možda mi se i svidi.

Mirosl@v
Senior member
Senior member

Poruka : 593

Back to top Go down

Post by FanSte on 22.11.16 22:34

Ne očekuj od Katerine dobru negativku. Uglavnom je blaga, a kad je uhvati ludilo i pokaže zube preglumljava na kvadrat da mi je negledljiva. zvizd Viktor mi je ovde u svakom aspektu bolji negativac.

Posting Freak

Poruka : 1635
Godina : 22

Back to top Go down

Post by FanSte on 29.11.16 21:05

Estefanija ne pravi veći cirkus 110 epizoda i onda pobije celu psihijatrisjku ustanovu (prethodno naredi kidnapovanje Klare i Havijer je smesti tu). rofl Živo me interesuje kakvu će svrhu imati pravi Oktavio de Rosas čije je lice iskopirao onaj cirkuzant od pre koji ga je smestio u tu ludnicu i da li će ga Estefi izmanipulisati.

Kobra pravo osveženje. cool  Njen odnos s Viktorom... look jupi  aw

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Angie on 08.02.17 1:53

Na Sremskoj TV je stiglo sa emitovanjem baš negde gde sam ja stigla, tako da bacim ponekad pogled. smile Mada znam da sam prestala sa gledanjem pre dve godine jer me je smorila serija mrgreen
Angie
Senior member
Senior member

Poruka : 916

Back to top Go down

Post by FanSte on 08.02.17 2:15

I mene je užasno smarala jedan period (kad je Reina sa Klarom bila u Španiji), ali mi je ponovo postala zanimljiva negde oko ovog mog zadnjeg komentara pa do kraja. smile2 Međutim kad se sve sabere i oduzme, moglo je to mnogo bolje. Aurora od iste autorke je bila mnogo zabavnija.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Božić29.10.'99 on 08.02.17 12:41

Meni je Aurora apsolutno nesto najgore proizaslo iz Telemunda.

Božić29.10.'99
Member
Member

Poruka : 492

Back to top Go down

Post by Angie on 09.02.17 1:03

E i mene je baš kod tog dela smorilo Stefane, ali sada je baš stiglo do toga. smile2
Angie
Senior member
Senior member

Poruka : 916

Back to top Go down

Post by FanSte on 09.02.17 1:18

A od tolike Španije, može da se vidi samo eksterijer i enterijer one kuće, kao i enterijer bolnice ponekad. rofl

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Hierro on 09.02.17 1:47

Meni je svaka epizoda bila prezabavna, akcija non stop, maksimalno opustanje mozda. A Bolivar sa svojim nadljudskim mocima. Najjace je bilo kada ga je Estefanija razapela na krst. rofl

Estefanijina prica je meni ovde ubedljivo najtuznija i na kraju mi je bilo zao. A i bila mi je omiljeni lik tokom serije. Victora nisam voleo, bas je bio onaj okoreli negativac i lezala je uloga Juanu Soleru.
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1655
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 47 of 48 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48  Next

View previous topic View next topic Back to top