EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Alfonso Herrera

Page 1 of 2 1, 2  Next

View previous topic View next topic Go down

Alfonso Herrera

Post by Angie on 10.11.11 16:16

Ime i prezime: Alfonso Herrera Rodríguez
Datum rodjenja: 28.8.1983.
Mesto rodjenja: Meksiko Siti, Meksiko

TELENOVELE:
"Camaleones" kao Sebastian Jaramillo (2009.)
"Rebelde" kao Miguel Arango Cervera (2004.)
"Clase 406" kaoJuan David Rodriguez Pineda (2002.)

TV SERIJE:
"El Equipo" kao Fermín Pérez (2011.)
"El Diez" kao Salvador Espinoza (2011.)
"Los Simuladores" (2009.)
"Mujeres asesinas" kao Esteban (2009.)
"Tiempo final" kao Arturo (2009.)
"Terminales" kao Leonardo Carral (2008.)
"RBD: La Familia" kao Poncho (2007.)

FILMOVI:
"Dr. Seuss' The Lorax" kao Ted glas (2012.)
"Venezzia" kao Frank Moore (2009.)
"Volverte a ver" kao Pablo (2008.)
"Amar te duele" kao Francisco (2002.)

DISKOGRAFIJA:
RBD
Angie
Senior member
Senior member

Poruka : 916

Back to top Go down

Re: Alfonso Herrera

Post by Angie on 10.11.11 20:33

Intervju sa protagonistima El Diez-a

Angie
Senior member
Senior member

Poruka : 916

Back to top Go down

Post by Direwolf on 23.04.13 22:36

gledao sam ga u rebelde. a treba da nabavim jos dvije serije tj clase 406 i camaleones pa cu da ga gledam i tu. super je glumac jedan od omiljenih iz rbd
Direwolf
Senior member
Senior member

Poruka : 509
Godina : 26

Back to top Go down

Post by Aurora on 23.04.13 23:04

Toplo ti preporučam seriju Camaleones thumbup winky odličan izbor jer je serija preodlična ,jako zanimljiva,ima misterija...i niti jedna epizoda nije dosadna (bar meni nije bila) jer se uvijek nešto događa.Camaleones me na početku jako podsjećala na Rebelde jer se radnja odvija u školi,ali nije,Camaleones je puno zanimljivija serija od Rebelde,koja mi je također dobra.Camaleones je meni jedna od najboljih telenovela koje sam gledala naklon thumbup .Nije klasična sapunica u kojoj glavna junakinja non stop cmizdri,ima akcije,napetosti,misterija i uvijek se nešto događa dosadnih djelova kao u nekim drugim sapunicama,ma vidjeti ćeš...Napeta serija,ja sam kada sam ju gledala,svaki dan nestrpljivo čekala da pogledam novi nastavak koliko je serija zanimljiva i napeta.

EDIT BY LAKI: Uklonjen nepotreban citat. Ne citirajte čitavu poruku koja direktno prethodi vašoj, jer se time nepotrebno otežava čitanje stranice, a sasvim je jasno da odgovarate na nju i kada nema citata.
Aurora
Junior member
Junior member

Poruka : 163

Back to top Go down

Post by Direwolf on 23.04.13 23:50

axa hvala puno. sada imam jos vecu zelju da gledam kada kazes da ni jedna epizoda nije dosadna nego se uvijek desava nesto. bas takve serije volim kada se uvijek nesto dogadja. ja cu je poceti gledati cim je kupim posto ima na nekom sajtu da se naruci serija. tako da cim narucim i cim mi stigne pocecu da gledam smile2 javicu utiske smile2

EDIT BY LAKI: Uklonjen nepotreban citat. Ne citirajte čitavu poruku koja direktno prethodi vašoj, jer se time nepotrebno otežava čitanje stranice, a sasvim je jasno da odgovarate na nju i kada nema citata.
Direwolf
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 24.04.13 0:08

Aurora je očigledno veliki fan serije... Ja ti mogu reći da je serije znala da bude poprilično dosadna baš iz razloga što se epizodama ništa posebno nije dešavalo.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10599

Back to top Go down

Post by Aurora on 24.04.13 2:05

Može,super,a imaš ju i na youtube-u cijelu pa ako ti se ne da ćekati dok ti stigne DVD (gdje si ga naručio?),možeš tamo pogledati,meni je serija stvarno bila odlična i zanimljiva,jedna od najboljih serija koju sam gledala i da dobro je rekao MIloš92,Camaleones mi je jedna od omiljenih telenovela koje sam gledala,baš me zanima kakva će tebi biti,ali naravno,ono što je rekao Miloš92,ne sviđaju se svima iste serije,jer nemaju svi isti ukus.

Aurora
Junior member
Junior member

Poruka : 163

Back to top Go down

Post by Direwolf on 24.04.13 2:18

pa da jeste. upravu si, mada dok ne pocnem gledati ne znam nista smile2
fan sam od Alfonsa pa mi je ono radi njega najvise da pogledam seriju pa ako mi se svidi svidi smile2 a poslacu ti na pp link da ne bi ovdje reklamirao smile2 a jel na youtube sa prevodom ili kako?
Direwolf
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 24.04.13 2:55

Prve epizode će ti se sigurno svideti jer stvarno su super, al kasnije već postaje dosadno... Mislim da se ogradim, nije serija toliko loša, ja sam je najviše odgledao zbog Poncha, Belinde i Edith, al da je nešto specijalni dobra i zanimljiva nije. Ta glavna misterija o kojoj Aurora priča je od starta više nego očigledna.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10599

Back to top Go down

Post by Direwolf on 24.04.13 21:14

aha pa dobro smile2 i ja cu najvise gledati radi Poncha pa cemo da vidimo kako ce mi se svidjeti

Opomena
Direwolf
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next