EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

El barco

Page 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: El barco

Post by -MILOS- on 28.12.12 15:24

Nove epizode od 10.01.2013. godine
‘El Barco’ hace un parón navideño y volverá en Enero con nuevos capítulos
‘El Barco‘ hace un parón navideño, como es habitual en todas las series, tanto nacionales como extranjeras, por lo que no se emitirá ni la semana del 24 de diciembre, ni la semana del 31 de diciembre, pero la temporada no ha terminado y tras las navidades podremos seguir disfrutando de las aventuras del Estrella Polar.
‘El Barco’ volverá a nuestras pantallas, si no hay ningún cambio de última hora, el jueves 10 de Enero, con uno de los capítulos más especiales, ya que por fin los tripulantes pisarán tierra firme tras cientos de días navegando a la deriva, aunque la tierra que pisarán no será todo lo buena que ellos piensan…
La tercera temporada de El Barco tiene un total de 16 capítulos, de los que hemos visto 9. Por tanto, nos quedan por disfrutar todavía 7 capítulos de la tercera temporada, y los veremos a comienzos del 2013. Aún es pronto para saber si la serie tendrá cuarta temporada.
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3196

Back to top Go down

Post by salem on 13.01.13 19:24

Poceo konacno sa gledanjem ove serije smile2 Pogledao prve tri epizode i svidja mi se za sada,nije kao El internado ali sasvim ok.Malo me nerviraju Gamboa i Julia,ali nema toliko iritantnih likova.Licno ne volim ovog Casasa ali je za sada ok.Jedva cekam da vidim kako ce reagovati sada kada su saznali da je svet nestao smile2

salem
Senior member
Senior member

Poruka : 684

Back to top Go down

Post by salem on 14.01.13 22:01

Pogledao prvih 10 epizoda smile2 serija mi je ok,nisam preterano odusevljen,ali nastavljam sa gledanjem jer tek sada posle 9 i 10 epizode kao da krecu zanimljivije stvari.Malo se do sada desavalo interesantnih i bitnih stvari,ono sa ribom koja trazi svoje mladunce i onim pticama mi nije bilo toliko zanimljivo ali ajde i to sam nekako pregurao.Nervira me sto u skoro svakoj epizodi na kraju Burbuja ispadne kao neki heroj ili sta vec i spasi situaciju,tako i ono sa pticama i sa ribom i sada sa otrovnom ''maglom''.Inace on je poceo da se seca i izgleda da i on ima neke mracne tajne kao i Gamboa,koji je sada nestao i bas me zanima gde je.Nadam se da ce Ulises sada reci Ainhoi i ostalima da je Gamboa ubio Martineza i da je pratio mesecima pre ukrcavanja Ainhou.Takodje se nadam da ce konacno biti malo vise misterije i da ce konacno poceti da upoznajemo likove,ko su bili pre broda i sta su radili.

salem
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 14.01.13 22:13

Ja sam na desetoj epizodi trece sezone. Poslednje tri emitovane epizode sam gledao uzivo. Ova treca sezona mi je do sad najuzbudljivija. Tek u ovoj sezoni polako saznajemo ko je ko i stvarno sam iznenadjen zbog nekih likova.

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 15.01.13 9:54

Ja ovo odgledao još prošle godine prvih par epizoda i nikako da nastavim. Imam skinute prve dve sezone, pa kad ugrabim malo vremena možda i odgedam.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10076

Back to top Go down

Post by salem on 16.01.13 2:52

Odgledao prvu sezonu i prvu epizodu druge,ukupno 14 epizoda.Iskreno malo sam razocaran,mnogo vise sam ocekivao od serije.Ne mogu da verujem da je Ainhoa toliko glupa da ne moze svome ocu reci za Gamboinu ucenu,mislim nalazite se na brodu.Zatvorice Gambou u neku kabinu,zakljucati i nikome ne moze nauditi.Takodje me iznervirala sada na kraju 14 epizode sto je pogodila Ulisesa,jeste slucajno ali guska glupa ranting Opasno me nervira i onaj Ramiro.Barbuja se poceo secati svoje proslosti i vidimo da je ipak bio bad guy.
Najvise mi se svidjaju Valeria i Salome i jako su mi dragi Piti i Vilma,cak mi se oni vise svidjaju od Ulisesa i Ainhoe.
Nastavljam dalje nocas pogledam jednu,mozda dve epizode pa ostavim jos neki komentar.Sada je na kraju 14 epizode ostalo nerazjasnjeno pitanje gde su astronauti!?

salem
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Stefy on 20.01.13 17:25

Pošto mi se "Internat" sviđa, planiram da nekad gledam i ovo, ali sada kada sam pročitao sinopsis mi baš glupo deluje. xD

Moderator

Poruka : 3727
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Duško* on 20.01.13 18:06

Sinopsis je 0 za radnju.
Ja sam odgledao sam 1. sezonu koja me je oduševila. Nikako da ugrabim malo vremena i da nastavim, mada jednoga dana hoću, sigurno.

Member

Poruka : 269
Godina : 22

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 20.01.13 18:44

Meni je ova serija iz sezone u sezonu bolja.. epizode koje se sada prikazuju u Spaniji su bas dobre i veoma zanimljive toliko da ih gledam uzivo :-D

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by ZwRkErDa on 20.01.13 21:23

@-MILOS- wrote:Meni je ova serija iz sezone u sezonu bolja.. epizode koje se sada prikazuju u Spaniji su bas dobre i veoma zanimljive toliko da ih gledam uzivo :-D

Bolju seriju Španci skoro nisu snimili. wub
ZwRkErDa
Member
Member

Poruka : 216
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next