EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

El barco

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: El barco

Post by salem on 04.03.13 1:12

Ja sam danas pogledao zadnje tri epizode i celokupan utisak o seriji je jedna 3.Razocaran sam krajem.Ulises je naravno preziveo na kraju i bice srecan do kraja zivota sa Ainhom,Max ostao sam sa Ratonom koga je usvojio posle smrti Venture.Zao mi je sto Piti i Vilma nisu na kraju ostali zajedno,oni su meni najbolji par u seriji.Ne shvatam zbog cega su ubacili ovog Choa u seriju,kada nikakvu svrhu nije imao,osim sto je na kraju zavrsio sa Vilmom.On je jedan totalno nebitan lik i stvarno ne znam njegovu svrhu,cak ne znamo ni njegovu pricu kako je uopste dospeo u projekat.Glupo je sto ne znamo sta se na kraju desilo sa Alexanderom i ostalim likovima iz projekta Alexandria.Gamboa je navodno negde nestao sa svojom cerkom i to je bzvz napravljeno.Ramiro i Estela zavrsili zajedno na kraju,niti smo videli kako su se smuvali,niti kako je ona reagovala sto je Gamboa nestao.
Jako zanimljiva i dobra i ideja i prica ali jako lose realizovana.Mnogo me je razocarala serija,bas sam dosta ocekivao od nje.
Sve u svemu ovo ne bi opet gledao,dok El internado mogu gledati milion puta i nece mi dosaditi.

salem
Senior member
Senior member

Poruka : 684

Back to top Go down

Post by Aleks on 06.03.13 15:16

Možda ću dati šansu ovoj seriji nekada u budućnosti.
Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1292
Godina : 26

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by Stefy on 12.03.13 14:52

Koji je žanr? Drama, misterija? Planiram da gledam neku špansku seriju kada se "Internat" završi i ova mi je na umu. Je l' se završilo emitovanje?

Moderator

Poruka : 3833
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 12.03.13 15:19

Sci-Fi, drama, avantura, komedija smile sve pomalo. Emitovanje je zavrseno jos u februaru mesecu. Ima samo tri sezone.
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3307

Back to top Go down

Post by Stefy on 12.03.13 15:33

Aha. Pročitao sam da će možda biti četvrte, pa zato pitam. Je l' serija ima normalan kraj ili je presečeno zbog otkazivanja?

Moderator

Poruka : 3833
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 12.03.13 19:16

Bile su price da ce biti cetvrte sezone medjutim odlucili su da ipak ostanu na samo tri zbog cega je iz mog ugla bio los potez. Zbog toga je i kraj po meni bio nenormalno glup i veoma cudan, ali je zato cela serija veoma zanimljiva. Najzanimljivija mi je bila treca sezona.
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 23.03.13 10:58

Ulises nije ostao živ. Poginuo je. Na kraju se Ainhoa udaje, ali to je samo simbolična svadba, što je, po mom mišljenju, divno osmišljeno. Ono na samom kraju, kad zemlja počne da podrhtava, a kapetan kaže: "Ponovo se događa", jeste ponovo smak sveta. Kako i zašto - ne zna se. Moja pretpostavka je da se akselator čestica koji su, izgleda, imali u podmornici, takođe aktivirao. Autori serije su uradili potpuno istu stvar kao sa "Seranovima" gde se Dijego budi shvativši da je sve bilo san i gde njegov život počinje ispočetka. Ovde njihova borba za život počinje ispočetka. Kraj je otvorenog tipa. Svaki gledalac ima pravo da zamisli šta je sa njima dalje bilo smile
Bilo bi dobro da snime još sezona, ali, nažalost, ovo je zaista kraj jer autori rade na novoj seriji koja se zove "Kamikaze". Bila je reklama istoimene knjige - ono kada Gamboa prilazi Burbuhi i pita ga da li je čitao knjigu. U seriji će od glumaca iz "El barca" glumiti Ivan Massague (Burbuha) smile
bolji komentar skoro nisam procitao a da je vezan za ovu seriju smile

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Duško* on 18.07.13 1:09

Pogledao sam 1. sezonu nekada, ima sigurno više od godinu i dana i sada za dve nedelje i par dana gore pogledao celu 2. i 3. sezonu.
Treća - po meni najbolja sezona. Imala je najviše akcije i dosta stvari se u njoj otkrilo. Život svakog pre ulaska na brod, ali takođe ima i isto toliko pitanja bez odgovora:
1. Šta se dogodilo sa astronautima?
2. Gde su ljudi iz hotela?
3. Odakle je poleteo onaj avion i da li je Ulises izašao iz njega?
4. Na svetu su ostale 7 barke. Mi znamo priču samo o španskoj, ruskoj i francuskoj barci. Gde su ostale 4?
... ima još milion, da ne nabrajam. Nego dobro, ajde, sve su to možda sitni i zanemarljivi događaji.
Što se tiče samog kraja, meni je OK, ne znam zašto ga svi kritikuju, ipak imamo neku tačnu na celu priču, mada naravno, ima i dosta zamerki. Sporedni likovi su veoma malo pažnje u finalu dobili, svega 2 - 3 minuta su ih opisivali. Videli smo da se Vilma konačno porodila, tokom cele serije bila je trudna. Ostala je na kraju sa Čo, mada kada je raskinula sa Pitijem (sa kojim je bila najbolja) očekivao sam da će ostati sa Palomaresom, nego dobro, meni je i Čo bio OK lik na kraju. Super je takođe što su Ramiro i Estela ostali zajedno, ali njihova priča u seriji uopšte nije postajala. Nisu rekli kako je prebolela Gambou, koji izgleda živi sam na drugom kraju ostrva sa ćerkom. Kako je to moguće i kako je to uspeo da izvede, samo Bog zna. Nego ajde, da pređem i preko toga. Barbuha je ostao sa Marimar, mada u jednom trenutku sam pomislio da se stvarno folirao da ima mehur u glavi. Salome i Hulijan zajedno, to se moglo i očekivati, kao i za Rikarda i Huliju. Malo mi je žao Maksa, ali OK, usvojio je onog klinca. Ne znamo šta je bilo sa Estelinim ocem i ostalim članovima iz projekta Alehandrija, da li su živi i ne.
E sada... glavna misterija - Ajnoa i Ulises, po meni najsmorniji likovi u seriji. Moje mišljenje je da je ostao živ pošto je kao sedeo na onim stenama i pričao, rekao je da ni tri metka koji je dobio od Gamboa ne mogu da rastave njega i Ajnou, nešto na tu foru, tako da mislim da je živ i da je ona za njega trebala da se uda, za koga će drugog. I da, ne znam samo odakle im auto na ostrvu, ajde možda je ostao od francuza, ali odakle im gorivo. Što se tiče zadnjeg minuta, šta znam, opet se dešava kataklizma i tu se završava, dalje ne znamo šta se događa. Ne slažem se da treba snimati 4. sezonu. Šta bi se dešavalo, okean bi potopio ostrvo, oni bi se ukrcali na brodu i sve ispočetka, tražiti neko new ostrvo i bla bla, već bi vrteli istu priču.
Omiljeni likovi su mi bili Hulija, Vilma i Piti, a nakon njih Gamboa. Svi ostali su mi manje - više OK.
Drago mi je da sam pogledao i ovu seriju, mada kako neki kažu, meni nije bolja od Internata koji pratim treći put. Ovo mislim da je jednom sasvim dovoljno pogledati. Ne kajem se što sam toliko vremena potrošio gledajući i moj kompletni utisak, tj. ocena je 7+/10.

Member

Poruka : 269
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Ángel on 02.11.16 13:50

Sreća da je sinoć kasnio Gran estreno na Pink2 inače ne bih gledao epizodu od početka. rofl

Sećam se da sam pogledao prve 2-3 epizode još kad je krenula serija, ali sam stao nakon toga jer me mrzelo da čekam epizodu po sedam dana.

Zadovoljan sam, kao i prošli put. Odlični likovi, raznovrsni, šarenoliki i verujem da svako ima neku svoju tajnu. Gluma, kao i uvek kod Španaca, standardno dobra. smile2

Nervira me samo što je kretenski Pink promenio font titla jer je Dexinov odličan, nego su stavili onaj svoj nečitljivi krš. Ali sam prijatno iznenađen što su oba bloka reklama pustili baš tamo gde je epizodom predviđeno, kad scena zatamni. wow

Večeras 2. epizoda. aplauz

Moderator

Poruka : 8046

Back to top Go down

Post by Marido98 on 02.11.16 14:08

Gledao sam sinoć i ja. Baš mi se dopada, odavno mi je profesorka španskog preporučivala da gledam, a mene sve mrzelo nešto. Gluma je odlična, slažem se za font... užasan je. Na prvu loptu su mi svi likovi simpatični, baš svako ima neku svoju priču i prosto ne znaš šta od koga da očekuješ. Baš me je privuklo. Nastavljam da pratim smile2

Senior member

Poruka : 837
Godina : 18

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics