EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Karabudjan

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Go down

Karabudjan

Post by Bad boy on 26.11.11 21:22

KARABUDJAN

Notro TV, 2010.
Žanr: Suspense triler
Broj epizoda: 6

Diego Salgado je mladi publicista velike oglašivačke agencije. Atraktivan je, ima novca i ambicije i time se koristi za dobivanje sve što želi. Kreće u svetu u kojem je najvažnija pojava i dominira kao ništa drugo u ovom području. Ali kao što svi znamo, izgled može zavarati i Diego nije izuzetak. On krije strašnu tajnu, ali vremenom uspeva da je sakrije duboko u unutrašnjosti slavnog života biznismena. Prošlost se uvek vraća, pa tako i Diego mora da se suoči sa njome i sve to zbog nestanka Marie Ugarte, najbolje drugarice njegove mlađe sestre.

Titlovi

Uloge:
Hugo Silva - Dijego Salgado
Marta Nieto - Ana Muro
Carolina Gomez - Paula Kaneti
Bad boy
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1015
Godina : 23

Back to top Go down

Re: Karabudjan

Post by Bad boy on 27.11.11 0:24

Serija me je kupila nakon 10 minuta! naklon

uglavnom, tip serije kakav meni odgovara. Mračna tema, dosta suspense-a, akcije, složenih likova, i naravno realnosti.

Scene su fantastično odrađene, kamera je vrhunska, a glumci odlično rade svoj posao. Sve, ama baš sve, pohvale za seriju.

I eto, malo edukacije: u Španiji ne postoji predstavništvo koje bi pomoglo pri bržem rešavanju internet zločina. Da bi ušli na neki profil, istoriju chata sa hard-diska i slično, potrebno je čekati 3 meseca! Za državu poput Španije je to katastrofalno činjenično stanje!

Ne da mi se komentarisati radnju, to ću nakon poslednje epizode. Za par dana bi trebalo da završim. Zavisi od obaveza.

Valjda mi se još neko priključi. wow
Bad boy
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Angie on 27.11.11 0:28

Ima 6.epizoda wow mozda pogledam...sinopsis je zanimljiv.
Angie
Senior member
Senior member

Poruka : 916

Back to top Go down

Post by salem on 27.11.11 10:27

Bad boy moze linkovi na pm?
Cak ima i prevod smile2

salem
Senior member
Senior member

Poruka : 684

Back to top Go down

Post by Bad boy on 08.12.11 22:30

Završih ja gledanje još pre 7 dana, ali eto sad mi se dalo da prkomentarišem nešto malo...

Serija je savršena, brza, akciona, sa replikama na Tintina. Genijalno osmišljeno sve. Malo su preterali pred kraj, ali je ipak bilo vrlo zanimljivo i neobično. Glumci su savršeni, režija i produkcija takođe. Muzika fantastična.

Mogla je priča biti produbljena, pa da je trajalo još par epizoda. Šteta što ima samo 6, ali svakako vredi pogledati.

Snimana je u koprodukciji sa Kolumbijcima (otud i saradnja za Kraljicu juga) i glume Carolina Gomez, Didier van der Hove, Juan David Agudelo od Kolumbijaca.
Bad boy
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by laki on 08.12.11 22:42

Trailer

A šta je u stvari Karabudjan?  zbun

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Bad boy on 08.12.11 22:49

Ako ćeš da gledaš, bolje da ne znaš... ja sam znao, ali, srećom, potpuno zaboravio na to.

Spoiler:
Francusko-senegalsko prezime, ili trgovački brod u Tintin stripovima. winky
Bad boy
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 31.08.15 23:29

Završio malopre sa gledanjem, odlična serija. naklon

Kratka, brza, napeta, mračna, baš mi se dopalo. Bilo je nekad i preterivanja, ali nije strašno.

Žao mi je Danija, bio mi je super. Ali dobro, bilo bi baš preterano da je uspeo da preživi.

Produkcija je odlična, kao i gluma. Ima dosta Kolumbijaca, budući da je rađena u španskoj i kolumbijskoj koprodukciji.

Definitivno jedna od najboljih španskih, čista desetka od mene. thumbup Nije mi draža od Hotela, Reserve i Komšija, ali od drugih španskih koje sam gledao, da.

Posting Freak

Poruka : 6053
Godina : 19

Back to top Go down

Post by MStefan on 29.08.16 13:52

Gleda li neko na RTS-u?

Meni se baš dopada, nisam gledao ranije na netu, tako da mi je ovo premijera. I čudno mi je da ima samo šest epizoda.

Sve je fantastično. Glumci su stvarno odlični, radnja interesantna, volim ovakve serije. Nadam se da će RTS nastaviti sa španskim serijama u ovom terminu.

Samo mi je gledanje pokvario Vučićev dvadesetominutni govor kojim je prekinuta serija. besan

Za sve ostalo ziveli aplauz

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2055

Back to top Go down

Post by Marijana on 29.08.16 14:26

Ja gledam seriju na RTS-u i jako sam oduševljena. Sve si lepo rekao MStefane. Hugo Silva mi je super glumac. thumbup Ovaj što vozio motor mislim da je Didier van der Hove on dosta glumio kolumbijske telenovele.

I ja se nadam da će RTS nastaviti sa španskim serijama. Ako serija ima 6 epizoda onda bi trebalo da se završi u ponedeljak i da li neko zna šta ide umesto nje?
Marijana
Senior member
Senior member

Poruka : 542

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics