EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Karabudjan

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Karabudjan

Post by Božić29.10.'99 on 29.08.16 14:43

Meni se svidja ovo,napeto je i interesantno za ra ziveli ziveli zliku od one smorcine Izabele.Nadam se da ce se RTS unormaliti pa ovaj termin ostaviti kao stalan za Špance,koji su i vise nego odlicni.Ako se ovo zavrsava u ponedeljak onda u utorak opet nesto novo?Mozda El Barco,Velvet,El Tiempo entre Costuras,La Señora,puno ih je u izboru samo nek idu.

Božić29.10.'99
Senior member
Senior member

Poruka : 578

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 29.08.16 19:29

Meni se dopala prva epizoda,volim serije ovakvog tipa.Glavni glumac nije loš,ali njegov lik ispada da je baksuzan,petlja se u sve i zabrlja,naročito na kraju prve epizode.Što se prve epizode tiče,malo mi je glupo što Dijego i policajci nisu sačekali da se tip sidje sa motora i približi se baraci pa tek tad da krenu da ga hvataju a oni pošli da ga hapse dok je još mogao da se odveze.To mi malo nelogično,ostalo je ok.A Vučić je posebna priča,kad kod počne neka nova španska serija on se obraća novinarima i javnosti,tako je bilo i kad je počela Isabel.

~dragana~
Member
Member

Poruka : 458

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 30.08.16 19:04

Tacno sam znala da Marija nije izgorela u onoj peci vec da je sve namesteno.

~dragana~
Member
Member

Back to top Go down

Post by Marijana on 30.08.16 19:20

I ja sam znala. Ima svašta da bude u seriji. Jedva čekam sutra. smile2 Nego jeste li primetili da tu glumi onaj Federiko iz serije "Blizanke"? Nisam znala da glumi u neku špansku seriju.
Marijana
Senior member
Senior member

Poruka : 674

Back to top Go down

Post by Stef on 30.08.16 20:15

Da, Juan David Agudelo.
Tu su i Didier Van Den Hove, ali i moja obožavana Carolina Gomez. wub

Pri prvom gledanju je nisam nešto zapazio, crna kosa joj ne stoji.
Kao Morena u EARL je bila atomska bomba. *_*

U svakom slučaju, drago mi je da pratite u većem broju, serija to zaslužuje. winky

Posting Freak

Poruka : 6594
Godina : 20

Back to top Go down

Post by MStefan on 01.09.16 0:16

Ova treća epizoda je najbolja do sada.

Postaje baš napeto i zanimljivo. Predpostavio sam da je Marija živa, to mi i nije bilo neko iznenađenje na kraju druge epizode. I dobar su par policajka i Diego. Ne bih da banalizujem ovako dobru seriju, ali ovaj glavni nije toliko lep čovek koliko ima neku harizmu. Serija mi se sve više dopada. naklon

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2060

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 01.09.16 18:57

Možda grešim,ali imam utisak da je onaj Dijegov drug umešan u celu ovu priču o otmicama.

~dragana~
Member
Member

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 05.09.16 16:22

Odlična serija,možda malo nedorečena na kraju ali takve teme i uglavnom ostaju nedorečene.Dani mi je bio malo sumnjiv ranije,ispalo je da nisam u pravu,ali ne vidim poentu njegovog ubistva,mogao je da preživi ranjavanje.Ponadala sam se da će da nastave sa španskim serijama ali ništa od toga.

~dragana~
Member
Member

Back to top Go down

Post by Stef on 05.09.16 17:54

Meni se sviđa nedorečen kraj.
Dosadilo mi je stavljanje na tacnu ko sa kim, ko je kako završio.

Tek bi bila glupost da je Dani preživeo.
Vukli su ga po onoj pustinji satima, skroz bi bilo nerealno da je preživeo, izgubio je dosta krvi.

Jeste mi bio drag lik i bilo mi je krivo što je umro, ali drugačije se nije moglo.

Posting Freak

Poruka : 6594
Godina : 20

Back to top Go down

Post by MStefan on 12.09.16 1:39

Ne znam zašto nisam prokomentarisao poslednju epizodu... glare

Ja sam se iskreno nadao da će Dani da preživi, ali u pravu si, bilo bi dosta nerealno. Sva ona vožnja, vucaranje i ostalo, meni je čudno što je i toliko izdržao.

Inače, odlične su te dve zadnje epizode. Puno akcije. A posle sam pretpostavio da se neka akcija zove Karabudjan ili tako nešto. Sećam se da mi neke sitnice nisu imale smisla, ali sad sam već zaboravio o čemu je reč. mrgreen

Odlična serija, kratka, vredi je pogledati. Mene je više oduševila ekipa glumaca nego sama radnja, a ova Marta Nieto me je na momente podsećala na Afriku iz Seranovih, ni sam ne znam zašto. huh

Preporuka za seriju ziveli

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2060

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Back to top