EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Larin izbor

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

View previous topic View next topic Go down

Larin izbor

Post by Latinac on 16.12.11 21:39

LARIN IZBOR

Nova TV, 2011-
Broj epizoda: 182+

Larin izbor je napeta ljubavna priča koja mora da prebrodi brojne prepreke. Ovo je priča o izboru jedne žene između dva muškarca, izboru između karijere i porodice, kao i odanosti i bitki za preživljavanjem.

Lara je jednostavna, prirodno lepa, dugačke kose i nasmejana devojka. Završava studije klavira u Splitu, gde sama živi i povremeno radi u jednoj ketering službi. Na jednom slavlju, na kom je služila, upoznaće Jakova, mladog momka iz ugledne splitske porodice. On je dobro odgojen, sportski tip, ali vrlo emotivan, pomalo zamoren roditeljskim očekivanjima i nesiguran u to šta želi da radi u životu. Jaša, kako ga još zovu, se upravo vratio sa školovanja u inostranstvu i zabava u porodici Zlatar priređena je u njegovu čast. Otac proglašava njegovo preuzimanje posla, ali Jašu više zanima mlada devojka koju sreće u kuhinji, praveći se da on nije deo slavljeničke porodice. Jaša i Lara će se zaljubiti jedno u drugo i provesti zajedno ceo bal pod maskama. Nakon strastvene noći u vrtu, njegova majka Nela će ih uhvatiti i oteraće Laru iz kuće. Jaša se neće suprodstavljati majki, ali ipak će otići za posramljenom Larom moleći za oproštaj. Lari je neugodno zbog provedene noći, jer se inače tako ne ponaša. Istovremeno, Jašina majka stvara pritisak na oca da se sinu pronađe prava devojka za njega. Opsednuta je imidžom porodice i nastavkom loze, jer u Splitu ipak svi sve znaju. Uverena da Jaša još uvek viđa Laru, nastoji da joj uništi buduću karijeru. U porodici Zlatar kreću burni sukobi zbog Lare. Jaša shvata da njegova porodica nije ono što je mislio o njima kada je kao momčić odlazio u Ameriku. Kao pobunu zbog pritiska koji vrše na njega, Jaša odlučuje da ode iz porodične firme i sam započne svoj život. Njegov otac, inače uspešni trgovac koji je izgradio bogatstvo, tu njegovu odluku teško će podneti i doživeće srčani udar. Otac je trebao da isplovi sa robom koju prevozi, pa je Jaša sa osećajem krivice želeo da se iskupi i učiniti to umesto njega. U dirljivom oproštaju pre isplovljavanja, tražiće od Lare da ga čeka i tada će je zaprositi. Nakon tajnog venčanja, odvešće je u porodičnu kuću, tražeći od svojih roditelja da je prihvate, sada kada je zvanično njegova žena. Lara će ostati u nepoznatoj sredini, iskrivljenog sveta koji će početi da liči na pakao, gledajući prema horizontu ... i čekajući da se Jaša vrati ...

Uloge:
Doris Pinčić - Lara Božić Zlatar
Ivan Herceg - Jakov „Jaša“ Zlatar
Ecija Ojdanić - Nela Zlatar
Frane Perišin - Tonči Zlatar
Jagoda Kumrić - Nikol Zlatar
Marija Kohn - Anđela Zlatar
Ornela Vištica - Karmen
Bruna Bebić Tudor - Blanka
Stefan Kapičić - Nikola Ivanov „Nikša“
Filip Juričić - Dinko
Slavko Juraga - Ilo Ledić
Mladen Vulić - Alen
Tamara Garbajs - Vjera
Ana Maras - Anita
Andrej Dojkić - Maro
Alen Liverić - Zoran
Sanja Vejnović - Mija
Petra Dugandžić - Lola
Barbara Nola - Nena
Edita Karadole - baka Cvitka
Helena Buljan - Kike
Jana Milić - Leila
Milan Štrljić - Vuksan
Duje Grubišić - Danijel Markoni
Marija Tadić - Lidija Bilić
Dino Rogić - Mate
Andrej Dojkić - Maro
Petra Dugandžić - Lola

Last edited by Latinac on 16.01.12 18:27; edited 2 times in total

Latinac
Global moderator
Global moderator

Poruka : 2326

http://youtube.com/c/EMDTplus

Back to top Go down

Re: Larin izbor

Post by Bayron on 16.12.11 21:40

Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 16.12.11 22:25

bolji mi je promo sa pinka

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2706

Back to top Go down

Post by Angie on 16.12.11 22:31

Bas me zanima u koji ce termin da stave,zanimljivo mi izgleda,verovatno cu gledati ovo. smile
Angie
Senior member
Senior member

Poruka : 916

Back to top Go down

Post by Bayron on 16.12.11 22:37

pinkov promo je samo copy-paste nove tv. kreativnost = 0.

sad možda i bacim oko na seriju. mislim da će je staviti u 17h.

Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Nathan on 16.12.11 23:08

Meni još uvijek nije jasno kako su pustili promo serije koja nakon tjedan dana bude najavljena na drugoj tv? Znači da je nisu kupili ili su je prepustili drugima?
Koji je vrag pinku u zadnje vrijeme? :S

Senior member

Poruka : 733

Back to top Go down

Post by Latinac on 17.12.11 0:34

http://www.facebook.com/rtvpink/posts/257622410968322

Nisu uzeli Larin izbor jer je scenarista Jelena Veljača, koja je radila i Ponos Ratkajevih, koji je na Pinku propao, kako sami kažu. Kao da sve to nisu znali pre nego su uzeli seriju facepalm Profesionalnost na delu puke

Latinac
Global moderator
Global moderator

Poruka : 2326

http://youtube.com/c/EMDTplus

Back to top Go down

Post by Joca on 20.12.11 8:29

Ponos je bio veoma gledan na pinku,mozda ne puno jer je HRT isao unapred.....Ta serija je izuzetno dobra.....Mada bas me brga ionako je geldam na novoj.

Joca
Junior member
Junior member

Poruka : 71
Godina : 21

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 21.12.11 13:03

I ja mislim da ce Larin Izbor biti u 17h, mada ko zna smile Tajna starog mosta se jos nece zavrsiti, tako da mi mirise da ce serija ici nakon zavrsetka Seherzade kojoj se blizi kraj, a moguce je da ce TSM premestiti u termin od 12h... ko zna sta ce tu biti, osim toga mislim da je termin na Prvoj u 17h rezervisan za serije iz Evrope... cisto sumnjam da ce seriju Staklen dom, Ostrvo (grcka serija) pustiti sa emitovanjem u 19:20 ili 20h smile

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3365

Back to top Go down

Post by Marko on 23.12.11 20:00

Nova TV od 26. decembra 2011. nastavlja prikazivati Bozicnu semu tokom koje serija 'Larin izbor' ulazi u kraću pauzu. Nove nastavke omiljene serije gledaoci mogu ponovno pratiti od sredine januara 2012. Epizoda unapred dostupna je na VOD servisu OYO.hr, a novosti o sadržaju i glumcima na novatv.hr.

Nadam se samo da nece doziveti sudbinu kao "Pod sretnom zvijezdom" jer su i oni otisli na pauzu ali se nisu vratili. Mada dosta dobro je gledana tako da ne verujem da ce je ukinuti. A i ako sam rekao da necu gledati, vec sam poceo i cini se zanimljivom, tek sam na 4 epizodi. Videcemo sta ce dalje biti.
Marko
Senior member
Senior member

Poruka : 683
Godina : 25

http://kulturna-srbija.blogspot.com/

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next