EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Larin izbor

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Larin izbor

Post by Bayron on 08.06.12 22:34

sad je tonči huljić kod ivana ivanovića rekao da će se larin izbor na prvoj emitovati od jeseni, a da je serija prodata u 27 zemalja...

Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by joey on 09.06.12 8:33

sad je tonči huljić kod ivana ivanovića rekao da će se larin izbor na prvoj emitovati od jeseni,

A tada u Hrvatskoj i na RTRS (ne znam za ostale) kreće druga sezona.

Za par dana je finale prve, nakon toga sledi nastavak u vidu filma (Larin izbor - izgubljeni princ) , pa nastavak filma u drugoj sezoni, kako sam ja shvatio. Već po trejleru koji se pojavio pre nekoliko dana da se naslutiti finale prve sezone. Ja seriju redovno pratim, ali žestoko su je zajebali nakon 100-120 epizode. Onda kreće cirkus kakav samo Telemundo i Televisa mogu napraviti. Blanka me užasno nervira, samo da je hoće kakav voz zgaziti, i sve je za pet. Iznenađuje me Hercegova gluma shock , ima li čovek emocija ? facepalm
Svemogući Dinko, koliko god su zeznuli njegov lik, i dalje mi je najjači sa izjavama, mada nije kao pre ... Negde pročitah da će u narednim epizodama čak i avion voziti sa sve detetom u rukama. shock
joey
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1433
Godina : 25

Back to top Go down

Post by joey on 20.06.12 18:57

I Larica nam večeras konačno prezentuje svoj izbor, i to u duplom izdanju! Iako već znam šta će desiti, i pogledao sam neke screnshootove iz finala na poznatom hrvatskom forumu, ipak ću i večeras gledati na Novoj. Prethodne dvije epizode su bile taaako depresivne, bukvalno su se mogla videti samo tužna lica, plač, vika, skika i ne znam šta već ...

I neka glupost koju sam primetio je da Nova, ili ko već prodaje seriju, drugačije reda scene u internacionalnom (ako se tako može reći, heheh) izdanju. Baš sam sinoć gledao epiku na Novoj, i tu istu malopre na RTRS i onako slučajno zapazio.
joey
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by joey on 03.10.12 16:58

Rekoh ja dva posta iznad, pre 4 meseca ovo:

Blanka me užasno nervira, samo da je hoće kakav voz zgaziti, i sve je za pet

... i danas pročitah ovo: Ove nedjelje gledatelje Larinog izbora će šokirati velika tragedija u seriji. Dinkova majka izgubit će život pod naletom vlaka. Njezinoj velikoj tragediji prethodit će bijeg od osvetnice Dalije.

Želja mi se U POTPUNOSTI ispunila. rofl smile2 smile2 winky
Nije mi jasno zašto i u novoj uvodnoj špici opet stoji Jana Milić (Lejla)? U novoj sceni, naravno, to znači da još uvek snima? Zar nije mrtva?
joey
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by klemenpot on 03.10.12 18:13

Larin izbor uskoro na POP TV!
klemenpot
Junior member
Junior member

Poruka : 139

Back to top Go down

Post by Franko on 18.11.12 13:41

Glumica Marija Karan pridružuje se ekipi Larinog izbora

Glumica Marija Karan pridružit će se ekipi “Larinog izbora”. U seriji će tumačiti lik plemkinje Anastazije, djevojke profinjenog izgleda i vatrene duše koja isijava iz njezinih očiju.

Strastvena, temperamentna, duhovita i privlačna, plijeni pojavom i samouvjerenošću gdje god se pojavi. No u sebi skriva i drugu, tamniju stranu: ona je kći vrlo utjecajnog plemića Nikole.

- “U Larinom izboru igrat ću lik Anastazije koja se bori da pronađe sebe u želji da pomiri dosljednost svog porijekla, ali i svojih vlastitih potreba. Ovo je jedan od najuspješnijih projekata u regiji u kojem igraju divni glumci, koja je okupila ekipu koja radi na projektu, a ujedno i gledatelje kraj malih ekrana” — izjavila je popularna glumica koja se već ovih dana pridružila ekipi na setu u Splitu.

Lijepa glumica rođena je 29. travnja 1982. godine u Beogradu. Proslavila se 2004. godine ulogom u seriji “Jesen stiže dunjo moja” redatelja Ljubiše Samardžića. Marija se može pohvaliti i angažmanom na filmovima “Kad porastem biću Kengur”, “Ljubav, navika, panika”, “Četvrti čovjek” i brojnim drugima. Pored izuzetno zapaženih uloga u domaćoj kinematografiji, Marija Karan je od 2008. godine uspješno razvila karijeru i u inozemstvu. Prvu inozemnu ulogu dobila je u britanskoj drami “Taksist” u Londonu, a potom slijedi uloga u popularnoj britanskoj seriji “Ambulanta” (“Casualty”). Marija je igrala jednu od glavnih uloga u TV filmu “Dark Relic” u režiji Lorenza Sene, zajedno s poznatim glumcima poput Jamesa Fraina, Clemencyja Burton-Hilla, Samuela Westa i Alyya Khana. Jedna od najuspješnijih glumica s ovog područja imala je priliku surađivati s najpoznatijim svjetskim glumcima. Uz Jean Claudea Van Dammea i Scotta Adkinsa prošle godine je snimila film “Assassination Games” u Rumunjskoj te film “Obred” uz glumačku legendu Anthonyja Hopkinsa. Ostvarila je i ulogu u seriji “Covert Affairs” koja je 2011. godine bila nominirana za Zlatni globus.

U “Larinom izboru” gledat ćemo je u drugoj sezoni kao Anastaziju, tvrdoglavu i inatljivu kada ne dobije što želi, spremnu na borbu kad je povrijeđena. Dolaskom u Split, u kojem se sprema njezino vjenčanje za muškarca kojeg ne voli, njen život se preokrene. Tamo će Anastazija susresti Jakova (glumi ga Ivan Herceg), čovjeka koji će imati velik utjecaj na njezin život.

Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2039
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Bayron on 18.11.12 13:44

baš joj je krenulo u holivudu. rofl rofl prvo budva, sad ovo. naklon

Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by joey on 18.11.12 14:00

Maloprije gledam na Novoj, i ne mogu vjerovati u šta se pretvorila ova divna serija shock I još veća nebuloza je povratak Jane Milić u seriju.
U prvoj sezoni je doživjela brodolom, nakon par dana pojavila se na obali u nesvjesnom stanju, našao je Dinko, odvezao u bolnicu i tamo je UMRLA...

I sada se pojavljuje s objašnjenem " da se nakon što je u oluji pala u more, spasila i sad dolazi u Split". Očigledno su zaboravili na ovaj gorepomenuti dio sa bolnicom i smrti. rofl
joey
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Franko on 26.11.12 1:05

Evo došla Marija u "Larin izbor", tumači kneginju Anastaziju Popović. rofl

Zna li netko možda koja je ovo glumica?

La fiscal de hierro - 5/80
Las estrellas - 30/100