EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Novosti

Page 68 of 72 Previous  1 ... 35 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Novosti

Post by Franko on 15.03.17 22:55

Da, ja sam mislio da će protagonisti PROTAGONISTI baš biti Paola Oliveira i Lombardi, a oni ko co-protas u ovom klipu. Pigossi je izgledom ISTI Dante iz Regre, samo je ovdje pobreton. stars

Alma gemea - 140/227
Amar despues de amar - 30/60
Novo mundo - 10/160
Rock Story - 135/185
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 1948
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Stef on 15.03.17 22:56

Verovatno žele da taj trougao oko Isis, Fiuka i Pigossija predstave kao glavnu priču, kad nemaju šta drugo. rofl

Jaki negativci ovde fale i to je tačno. Mada su Perezičine villane uglavnom prebedne.
Livia, ona ćurka iz Americe što je glumi Morgado, Ivonne iz CDI, sad Falabella isto bezveze...
Falabellin lik je c/p Ivonne. Doduše, cela ta priča je preuzeta iz CDI. rofl

Što se Falabelle tiče, jbg, mora da radi nešto. Verovatno je Perezica tražila.
I nema vala neki izbor, poslednje je radila onu miniseriju Nada sera como antes.
A ove trenutne serije su sve kilave, ALDA sjebana, RS ništa specijalno, o SN da ne govorim.
Jao, Paollu sam zaboravio da spomenem, divna je. wub
Mada je i ona ovde uletela zbog Rogerija Gomesa, u vezi su. A lik joj bezveze.

Posting Freak

Poruka : 5836
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 15.03.17 23:23

Verovatno žele da taj trougao oko Isis, Fiuka i Pigossija predstave kao glavnu priču, kad nemaju šta drugo

Pa bukvalno i jeste jedina kao neka priča. Ovi se u prošlosti davili, one narukvice, bla, bla... Ovo ostalo sve i jesu kalasične brazilske sporedne priče. Porodice, ovaj vara ovoga, ovaj onoga... Samo je problem što im je i ta "glavna" priča kao sporedna.

Ja stvarno ne znam ko odobrava te sinopsise i da li je zasita toliko teško napisati neku prvu klasičnu priču. Zna se šta treba da ima jedna prava telenovela. Glavni par koji mora biti lep a malo priglup. Negativku (negativca) koja kida i ruši sve pred sobom. Par sporednih zanimljivih priča. Ubaciti malo cirkusa i ne može biti loše. A ne sad svi izmišljaju neku toplu vodu, prave se pametni.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10076

Back to top Go down

Post by Stef on 15.03.17 23:44

Pa odobrava ova blenta Silvio de Abreu. Ja ne znam šta se desilo tom čoveku.

Njegova Passione, kakva da je, bila je klasa za sve ove serije koje su kasnije usledile.

Evo i ova nesrećna ALDA.
To je mogao takav novelao da bude, al' se prosto vidi da je rađena na silu.

Terao je MAA da radi, ona nije želela, on insistirao, tek je pristala kad je Vincent uskočio.

Ništa im pomoglo nije ni to što su doveli Linharesa kao autora i što je Silvio prčkao po scenariju.

Zaključak, ništa na silu ne valja, ne donosi željene rezultate.
A može i ona poslovica "100 babica, kilavo dete".

Kako god, ja se i dalje nadam da će Walcyr i Aguinaldo nešto uraditi.
Mada ova Aguinaldova miriše na krš, al' mi se čini da bi moglo biti giltipležerasto. rofl

Glavni problem Globovih scenarista je istrošenost.
Zato su sve serije poslednjih 10 godina u 21 kilave i nikakve.

Ova trenutna garnitura u 21 je istrošena da nema dalje. Potrebna je sveža krv.
To sve u penziju i neka daju šansu colaboradoresima da se pokažu.

Mada dobro, telenovela kao format je generalno u krizi. Svi boluju od toga.
Ja ne znam da l' je prošle godine bilo 5 dobrih telenovela, ne samo na Globu.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 16.03.17 0:50

Što se Falabelle tiče, jbg, mora da radi nešto. Verovatno je Perezica tražila.
I nema vala neki izbor

Ma manje više kakva je serija. Mislim da je ipak trebalo da prihvati, odnosno da je zaslužila, neki veći i važniji lik. Daleko od toga da je ona meni nešto omljena, šta više skroz mi je sva nikakva. Al opet AV je bila veliki boom i čudno mi je da se vraća telenovelama sa ovakvim likom.

Jao, Paollu sam zaboravio da spomenem, divna je.

Milion puta sam rekao da je ona meni fizički vauuu. Predivna je. wub wub wub Al isto tako mislim da zaslužuje neku priču gde je ona glavna glavna.

Isto i Paes. Dolazi iz onakvog exta kao što je TD, a ispada sporedna naspram Isis. a A vala meni je Isis bila dobra samo u AV, sve ostalo što sam video mi je ništa posebno.

Evo i ova nesrećna ALDA.
To je mogao takav novelao da bude, al' se prosto vidi da je rađena na silu.

Ja sam odmah rekao da i toj seriji fali prava negativka. Holtz meni nikako ne ide uz onaj lik i ako je dobra glumica. A i sam lik je od starta neki prosek. Ne znam šta su posle radili sa njom. Al za razliku od ostalih serija jeste imala ok postavljenu priču, sad što je nisu dobro razradili to je druga stvar. Imali su materijala.

Kako god, ja se i dalje nadam da će Walcyr

I ja njega čekam. Baš mi je žao što EMB nije puštena u prodaju. Čak sam razmišljao po ko zna koji put da pokušam da gldam nacionalnu verziju al ne znam gdeda tražim dobre linkove. Mislim da sam počeo da polako ulazim u štos sa portugalskim, ovaj klip sam popriilično uspeo dapohvatam.

Ova trenutna garnitura u 21 je istrošena da nema dalje. Potrebna je sveža krv.
To sve u penziju i neka daju šansu colaboradoresima da se pokažu.

Ma najveći problem je što je sve te dede i babe od scenarista uhvatilo neko ludilo i žele da budu moderni. Pišite onako kako ste pisali ceo život. Osmisli porodicu koja se svadja oko nečega, zlu babu koja ih sve vrti oko malog prsta. Mladju lepu negativku koja juri glavnog i pravi stalno neki haos. Uvbaci neku sporednu priču gde muž bije ženu, nekog alkosa, narkomana, kurvu. Nek se svi kolektivno svadjaju, jebu i ubiijaju. I eto gledljive priče. Al ne, svi oni izmišljaju toplu vodu. A najveća exita poslednjih godina su i dalje musave i priljave peladite. Ja ne znam da li u u poslednnjih par godina ima i jedna prava negativka. Sve to nešto mlako, na nivou, ne rade ništa, ne ubjaju nikoga.

Slažem se da nije problem samo u Globu. Sve telenovele su dosadne. Svaka druga smorčina. Uzmem tako nekad i izvrtim neke stare, ma to se ubijalo i šamaralo na svakih 10 minuta. Ovo sada čekaš 20 epizoda da se glavna išamara sa nekim. I to najavljuju kao nešto vauuu i nevidjeno. Npr tuča Ariadne i Africe u Esteli. Reklamirali tu scenu na sve strane. Gle čuda, potukle se glavna i negativka. roll

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Franko on 16.03.17 0:55

Meni je isto čudno da je Falabella nakon toliko godina čekala da se vrati telenovelama i onda se vrati kod Perez. :/

Što se tiče Mag, meni je ona baš bila prava negativka (ne sad neka velika u usporedbi s Laurom iz Celebridade ili Nazare iz SDD), al me nije razočarala. Više me razočaralo kako nisu ništa napravili od Mayerovog Tiaoa.

Meni Paolla uopće nije za glavne uloge. Ne oduševljava me ni kao negativka, preteatralna mi je. Imala je glavnu u AAV, pa je uz Malvina bila najslabija karika serije.

Alma gemea - 140/227
Amar despues de amar - 30/60
Novo mundo - 10/160
Rock Story - 135/185
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 1948
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Stef on 16.03.17 1:04

Meni je EMB bila dosadna. Jedino što su negativci bili OK, mada i to ništa wow.

Slažem se da je i to da su scenaristi previše digli nos u vazduh.
Klasične priče (ma koliko to smešno zvučalo) uvek mogu nešto novo da ponude.

Evo na primer AAV. Najklasičniji mogući cirkus, a opet je ponudila nešto novo.
Glavni negativac gej, cela ta priča oko bacanja deteta u kontejner je neobrađivana.

Zašto su Turci sad popularni? Zato što su svesni da klasika prolazi.
Malo dodaju neki sočan i drugačiji zaplet i eto exita.

Kad toga i sve telenovela produkcije budu svesni, tada će im i serije bolje prolaziti.

Magnolia iz ALDA je meni jako dobra villana.
Dobre replike, odlična gluma, dobra karakterizacija lika, meni dovoljno.
Isto važi i za Tiãoa.

Naravno da su mogli biti mnogo bolje iskorišċeni, ali u poređenju sa ostalim likovima su još i wow.

Paolla mi se svidela u ADT. Dosta bolja u odnosu na ostale serije, mada je i u AAV imala svetlih tačaka iako je lik bio komatozan. Ovde je slaba, al' kako izgleda wub

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 16.03.17 1:19

Meni je ona pravi paketić za glavnu ulogu. Prelepa je, daleko je od neke vauuuu glumice, ali nije ni loša. Što bi se reklo korektna. Za takve uloge i ne treba više. smile2
U AAV glavni par je imao najslabiju i najdosadniju priču. Sve oko njih je bilo zanimljivije pa i onih dvoje što su se samo kresali gde god su stigli. Ali ona sama je imala jako dobrih momenata. Kad su joj napisali dobru scenu i nešto zanimljivo iznosila je to sasvim pristojno. A nestvarno je lepa.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 16.03.17 2:21

Zašto neko nije javio da je TD krenula sa emitovanjem? Počeli su u Urugvaju prošle nedelje. Bacam se na gledanje.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 16.03.17 2:23

Video sam da je počela pre neki dan negde, al' sam zaboravio da javim. rofl
Ja čekam da krene početkom maja na izraelskoj Vivi. wow

Posting Freak