EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

A favorita

Page 19 of 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: A favorita

Post by kristinkv86 on 05.07.15 0:20

A, jaoj, koji blam. facepalm Pobrkala sam ih, jer mi se njih dve mnogo lice, pa sam zato mislila da je ona.facepalm

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3390

Back to top Go down

Post by aura on 05.07.15 11:16

Kristina, nijesi jedina koja je tako mislila. Bila sam ubijedjena da se radi o istoj glumici, dok kasnije nijesam provjerila na Vikipediji i iznenadila se da Rozana ipak nije Karminja. shock
aura
Senior member
Senior member

Poruka : 551

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 05.07.15 14:26

Uh, sad mi lakse kad ima jos neko takav, Aura. smile A i Zulija Gam je ipak lepsa od Adrijane Esteves. smile Adrijana je, bez uvrede, kao Karminja (iako je odlicno tumaci), meni ruzna kao lopov. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Mirosl@v on 30.09.15 21:16

Konačno sam pogledao celu seriju. Toliko mi je bilo krivo kada ju je RTV ukinuo, a tek sada sam pogledao sve epizode (veliko hvala za epizode u Multimediji thumbup ) . Gledao sam tj. reprizirao sam i onih prikazanih 80 epizoda. Iako mi je u pojedinim trenucima bila zamorna, nisam promenio mišljenje koje sam stekao još onda kada je počela kod nas. Posle O clone, najbolja brazilska koju sam gledao. I jedna od najboljih telenovela uopšte. naklon

Uh, odakle početi. Glavna priča je fantastična. Posebno ove poslednje epizode koje su pokazale malo drugačiju verziju glavnog zapleta.
Flora je fantastična negativka. Još kada krene njen tango naklon naklon Iako mi je u prvim epizodama Donatela bila mnogo draža, Flora ju je potpuno zasenila kasnije. Dobro, to baš i nije čudno jer je Donatela provela veći deo serije skrivajući se od svih.
Kraj je dosta sladunjav, ali one poslednje scene su spasile poslednju epizodu. Prvo Silverinja dok bira devojčice za svoj novi duet. Jezivo. I Donatelino sećanje na detinjstvo sa Florom. Naježio sam se na ono kada Flora Donateli govori da je ona njena mezimica, što objašnjava i naziv serije. Bio sam ubeđen da je naziv A favorita po Flori, po tome kako se uvukla svima pod kožu i svima postala mezimica.
Od te glavne četvorke i Dodi mi je bio sjajan. Uvek je imao dobre provale. rofl U nekoj od poslednjih epizoda  je Silverinju zvao robinja Isaura. rofl I njegova porodica je bila luda, super mi je bio onaj preokret kada je Sabija pobegao sa novcem i prevario ih sve skupa. lol1

Čudno mi je da se Silverinja na kraju pokajao i nije kažnjen. Bio je Florin saučesnik u svim zločinima i na kraju je dobio relativno srećan kraj. Možda zbog nekakve poruke da sve ide u krug, da će se ponoviti Donatelina i Florina priča.
Uglavnom su mi sve sporedne priče bile dobre. Tais Araujo je prelepa, a Alisija odličan lik. aw Iznenadilo me je što je Katarina napustila Vanderleja, to je bilo totalno neočekivano.
Lara mi je uvek bila simpatična. Jedini koji su me nervirali u skoro svakoj sceni su Irene, Kopola i Kasijano. Irene ne treba komentarisati, može se reći da je ona kriva za sve što je Fontinijevima uradila Flora. Kopola je isto bio ultrairitantan. Čak su njih dvoje u braku u pravom životu. Koja slučajnost lol1  Kasijano je bio isto veliki smarač, očajan glumac. Gotovo svaka njegova scena je sadržala jedan teleći pogled i puno smaranja. yuck

Žao mi je što sam završio sa gledanjem. Stvarno odlična telenovela thumbup Flora i Donatela naklon

Mirosl@v
Senior member
Senior member

Poruka : 597

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 30.09.15 21:28

A ja ovog vikenda prelazim na drugu polovinu serije, i mogu da kazem da sam, onim sto sam do sada videla, veoma zadovoljna. Meni je ova telenovela vrhunska, puna zanimljivih prica i likova. Kopola mi uopste nije iritantan, jako simpatican i drag dekica. Posto vec, po vasim komentarima, znam da su Irene i on zavrsili u braku, to me nimalo ne cudi, ipak su se voleli ceo zivot, ali, nisu imali srece, tacnije hrabrosti, da odmah budu zajedno. smile Inace, izmedju Flore i Donatele, draza mi je ova druga, i tako mi je drago sto je krenula da naplacuje ovoj prvoj. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by dpdragan on 15.02.16 0:54

Ovu seriju sam gledao pre 4 godine, ali još uvek mi je u odličnom sećanju. Jako interesantna serija, pogotovu zbog toga što negde do polovine serije mi zapravo ne znamo ko je pozitivan, a ko negativan lik između Flore i Donatele. Skoro sam čitao da se i autor tokom pisanja serije često premišljao koja od njih dve da bude pozitivan, a koja negativan lik.

dpdragan
New member
New member

Poruka : 12

Back to top Go down

Post by Paula on 02.06.16 22:49

Slučajno naletjeh na ovo  rofl   rofl

Patricia Pillar: Lado a lado, O rei do gado, A favorita

Member

Poruka : 396

Back to top Go down

Post by Stef on 02.06.16 22:59

Živ nisam. rofl rofl rofl

Dakle, Luana odjebala Bruna Mezengu, našla Pedra i otišla da živi sa njim u SP? look

Posting Freak

Poruka : 6578
Godina : 20

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 02.06.16 23:47

Zanimljiva prica, neko ima bas bujnu mastu. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Paula on 03.06.16 22:13

To je facebook stranica brazilskih serija sa španjolskom sinkronizacijom. Pa ako nekoga zanima.

https://www.facebook.com/produccbrasil/

Member

Poruka : 396

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 19 of 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics