EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

A favorita

Page 6 of 19 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: A favorita

Post by laki on 14.01.12 14:59

4. epizoda
Posle 16 minuta prevod totalno neusklađen facepalm Mučno je bilo čitati, čak je bolje i ne obraćati pažnju na njega. Koja je ona Ronaldinjo budala smile2 A Bruninjo ga koristi i vrti oko malog prsta kako mu se ćefne. smile2
Rozanu je oteo svemirski brod?! rofl lol1
Novinarski članak genijalan rofl hahahah novinari su čudo. cool

Ali su ubacili likove, jedva sam pohvatao ko je ko besan smile2
Upad u redakciju naklon lol2 lol2 lol2 E ovaj Ze Bob je kralj aplauz
Kako vrišti Donatela rofl "Moja torba" rofl

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Bayron on 15.01.12 1:56

koji je cirkus ova serija! rofl rofl rofl rofl rofl ne znam na šta sam se više ismejao, ali onaj političar i dešavanja oko njega su u ovoj epizodi bili definitivno najjači.... rofl rofl rofl

baba irene se dobro snalazi u ovoj situaciji, bolje nego što sam očekivao, ali mislim da će je posle sve to skupo koštati
Spoiler:
jer veruje pogrešnoj osobi.... skontao sam da je flora danas laže, kada je rekla da je nevina
. previše likova ima serija, ne mogu da popamtim ko se kako zove, ali za sada su uglavnom svi jako zabavni! thumbsup

Administrator

Poruka : 6927
Godina : 28

Back to top Go down

Post by laki on 15.01.12 2:26

@Bayron wrote:baba irene se dobro snalazi u ovoj situaciji, bolje nego što sam očekivao, ali mislim da će je posle sve to skupo koštati
Meni deluje da će ona brzo da rikne hmm Nažalost ... a ja volim pametne bakice cry smile2
Donatela se izgubila kad je dobila prsten rofl Šlogira se žena lol2

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Kaua on 15.01.12 13:53

Serija je odlična. Upravo me je ona i dovela na ovaj novi EMDT preko linka na yt lolsign . Odgledao sam je još prošle godine sa ruskim titlom koji mi je u nekim situacijama pomogao razumeti neke brazilske reči, ali je svakako ugodnije nego ova katastrofa na RTV odlepio . Pa što nisu onda ostavili latinični i ok?
Dakle, oko 45-e (ili baš 45.) epizode je otkrivanje ubice. Scena je naklon . Tu sam već mislio da serija gubi na zanimljivosti, kad ''ne lezi vraže''... Tek postaje zanimljivo s novim otkrićima, ubistvima... E, pošto je ovo ipak brazilska serija, tu ima stotinu likova i to je ono što je malo ''ubilo'' tu napetost glavne priče koja je možda mogla stati u 100 epizoda. Negde posle ''određenih'' događaja počeo sam gledati samo scene koje se tiču Flore, Donatelle...
Na kraju kad se sve zaključi ispadne stvarno odlična serija, tako da je preporučujem svima koji su počeli. thumbup I ja je sad volim pogledati na tv kad uhvatim, baš mi drago da su se vratile brazilske kod nas, i to baš ''A Favorita'' (kako god je preveli).
Kaua
Senior member
Senior member

Poruka : 748

Back to top Go down

Post by Bayron on 15.01.12 17:15

dobro došao nazad. smile

meni je i za sad, bez obzira što znam glavnu misteriju, jako zabavna...
Spoiler:
(bar koja je od glavnih kriva. smile2 video sam jednom na starom forumu odličnu scenu koju je postavio franko, u kojoj flora pali neku kuću u nameri da ubije dodija, a on stoji ispred i posmatra. još tad me je serija privukla)
sporedni likovi imaju dobre priče. ali znam da su oni kod brazilskih serija velika mana, jer se od polovine previše pažnje posveti njihovim dešavanjima, dok centralnu priču zanemaruju i drže u mestu... tako je bar bilo u ameriki i klonu, pa mi nisu sve vreme držale pažnju. nadam se da ovde bude bolje, od lrds ovo je prva telenovela koja mi je privukla pažnju...

Administrator

Poruka : 6927
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Kaua on 15.01.12 17:33

@Bayron wrote:dobro došao nazad. smile
Hvala mrgreen .

@Bayron wrote:meni je i za sad, bez obzira što znam glavnu misteriju, jako zabavna...
Spoiler:
Pa i ja sam odmah znao da je Flora jer sam prvi put čuo za seriju kad sam pogledao oficijalni sajt na kom je bila istaknuta Flora iz zadnjih epizoda. Doduše, jedno vreme sam se dvoumio do 45. epizode, jer više nisam bio siguran da li se to Flora osvećivala Donatelli za sve zlo ili je Flora ubica. Sve u svemu, to saznanje uopšte ne utiče na seriju jer prava akcija zapravo i počinje nakon toga.

@Bayron wrote:sporedni likovi imaju dobre priče. ali znam da su oni kod brazilskih serija velika mana, jer se od polovine previše pažnje posveti njihovim dešavanjima, dok centralnu priču zanemaruju i drže u mestu... tako je bar bilo u ameriki i klonu, pa mi nisu sve vreme držale pažnju. nadam se da ovde bude bolje, od lrds ovo je prva telenovela koja mi je privukla pažnju...
I jeste bolje, samo su mi već bili dosadili pa dobar deo serije u kojima je porodica od Copole (pogotovo njegova kćer/zet/problematična unuka i ona druga kćer kamiondžija) nisam ni gledao. Isto tako i neke delove sa Deborom Secco (zaboravih joj i ime tu). Na to je i uticalo što sam imao kompletnu seriju u kompjuteru, a jako me zanimao glavni rasplet pa sam požurio. lolsign
Kaua
Senior member
Senior member

Poruka : 748

Back to top Go down

Post by Paula on 15.01.12 18:17

Pogledala tek prve dvije epizode. Malo mi je problem sa ćirilicom, pa ide sporije. Ugl, super serija. thumbup
Samo sam falila kad sam čitala imena likova i glumaca i onda je pisalo tko je ubojica. A jbg. baš sam mislila hoću li sama pogodit. wall
Paula
Member
Member

Poruka : 361

Back to top Go down

Post by Mirosl@v on 16.01.12 16:53

Genijalna epizoda! rofl naklon
Dodi nije dobio mesto potpresednika... lol1 njegova faca! naklon lol2
Upao i onaj u bunar! juhu Haos!
Upoznale se Flora i Lara. smile

Mirosl@v
Senior member
Senior member

Poruka : 591

Back to top Go down

Post by Latinac on 17.01.12 0:30

Genijalna 5. epizoda. Napad na političara, misija spašavanja Rite iz bunara rofl Ze Bob naklon Dodi je iznenadio i mene i Dona Irene brzim pravljenjem nepostojeće firme za telemarketing.

Jako zabavna serija, tek je 5. epizoda prošlo a izdešavalo se svačega zanimljivog.

Latinac
Global moderator
Global moderator

Poruka : 2261

http://youtube.com/c/EMDTplus

Back to top Go down

Post by Mirosl@v on 17.01.12 20:46

Zbližile se Lara i Flora. wub Flora je i zapevala...super su bile te scene! winky
Onaj siromah, koga je Romildo prevario spasio pijanog Diduzinja i Ritu iz bunara! rofl Na kraju pljunuo Romilda kad mu je ovaj ponudio kuću. shock Ćerka tražila voćni koktel bez alkohola, pa sa alkoholom! rofl
Orlandinjo glup kao točak, Haleja niko ne prepoznaje, evo sad Alisija! rofl 'Ja sam Bruninjo'!'Ja sam njegova bivša devojka'! rofl
Ze Bob zezao Donatelu sa ključevima, Flora ih videla i pobegla. plez: Poslednja scena odlična! naklon Donatela je opsednuta Florom. mrgreen

Mirosl@v
Senior member
Senior member

Poruka : 591

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 6 of 19 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics