EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Gran Hotel

Page 29 of 29 Previous  1 ... 16 ... 27, 28, 29

View previous topic View next topic Go down

Re: Gran Hotel

Post by ~dragana~ on 05.08.16 20:16

Meni je Sofija definitivno bila najgori lik.Jeste se odstupilo dosta od pocetka i vise se nije pominjalo ali sam volela ovu seriju.Amaja jeste mrsavica ali i pored toga privlacno izgleda u seriji i ima prelep osmeh.A Alfonso Basave koji je glumio rodjaka
Gonsala definitivno najprivlacniji spanski glumac za moj ukus,steta sto nije imao vecu ulogu u seriji.

~dragana~
Member
Member

Poruka : 481

Back to top Go down

Post by sara9777 on 05.08.16 20:23

I meni je ona bila najgori lik. Amaja je divna, ja sam je bas zavolela gledajuci seriju. Privlacan je Gonsalo, ali nije bas po mom ukusu haha smile2

sara9777
New member
New member

Poruka : 17

Back to top Go down

Post by nightspy on 06.08.16 10:27

Pokushavam da ne citam komentare za da ne procitam neki spojler, ali motivirali su me da produzim sa gledanjem. Ok sada sam na 6toj epizodi (to pretpostavljam da je neka 3-4 Shpanska epizoda) deshavaju se josh stvari, koplikuje se ali josh uvek mislim da sa ovako velikim brojem glumaca moglo je da se to bash josh bolje preplete. Idem dalje pa vidimo kako ce da bude, za sada Alisia i Hulio su mi najzanimljivi a ovaj Diego mi je nekako cudan i mislim da bi taj lik trebao da bude jaci. Nadam se da ce biti vishe prostora za lika Dona Terese.

nightspy
Junior member
Junior member

Poruka : 56

Back to top Go down

Post by sara9777 on 06.08.16 12:27

Tek ce postati zanimljivije, necu vise nista da ne bih spojlovala. smile2

sara9777
New member
New member

Poruka : 17

Back to top Go down

Post by nightspy on 07.08.16 18:35

Zavrshio i prvu sezonu, da serija je postala bolja ali ipak neki od zapleta su bili bash ocigledni. Sada poceo i sa drugom. Julio i Alicia su mi josh uvek zanimljivi i drago mi je shto ona ne radi sve shto on potrazi i nije tip lika koji sve ce da uradi za ljubav. Ostatak su mi se popravili, jedino me bash nervira Sofia i ova slushkinja Belen. Isto se bash nadam da ce se prica sa Andresom josh bolje razviti.
Smeshno mi je da je Julio kao inspektor ispituje ubujstvo po ubijstvo u hotelu. Uvek na isti nacin istrazuje stvari, bash lako sve poveze i otkrije. Ali i isnpektor ko sve zna i uspije da reshi samo nemoze da vidi Julia u hotel vec 6 epizoda.
Dali ce se brzo cela stvar oko tog pisma otkriti?

nightspy
Junior member
Junior member

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 08.08.16 14:27

Sto se tice tog pisma malo su odugovlacili oko njega.

~dragana~
Member
Member

Poruka : 481

Back to top Go down

Post by nightspy on 23.12.16 21:34

Posle pauze produzio sa drugom sezonom i stigao do pola. Bash je zalosno kada upropaste dobru seriju sa glupim pricama. Drug sezona je bar 5 puta slabija od prve. Mogli su uraditi neke bolje zaplete a ne vrteti se izmegju 5 osoba. U samoj serii ima toliko glumaca a oni su uspeli da sva deshavalja zatvore izmegju nekoliko od njih. Alisija i Hulio su dosadni, prica oko ubista Andresa josh dosadnija. Svaki put kad se neko novi pojavi nadam se da ce se stvari poboljshati a taj lik izagje od serije po nekoliko epizoda.
Nadam se da ce treca sezona biti bolje jel cu poceti prelaziti brze kroz epizode i prebaciti se na Velvet.

nightspy
Junior member
Junior member

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 29 of 29 Previous  1 ... 16 ... 27, 28, 29

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics