EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Gran Hotel

Page 5 of 29 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17 ... 29  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Gran Hotel

Post by kristinkv86 on 11.03.15 12:37

I ja nastavljam gledanje. smile Tereza je opasna, prava negativka iz telenovela, rekla bih to po onome sto smo sinoc videli. Kako je samo zapretila Kristini. Znaci, Kristina je ubijena zato sto je imala nesto sto je pripadalo Teresi, i sto moze da je kosta gubitka hotela, a sto je sakrila u podu, a za sta niko nije znao. Sa druge strane, dopada mi se sto se Alisija ne ponasa kao klasicna cmizdravica kada joj majka naredjuje da se uda za Dijega, nego se buni i bori. Tacno sam znala da je Dijego vara. Veran devojci koja ga ne voli? Malo sutra. I ja sam pomislila da je ona prostitutka Kristina, a iako me ne cudi njena smrt, obzirom na ono sto je znala, jako me zanima sta se tacno krije iza svega toga.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3346

Back to top Go down

Post by Stef on 11.03.15 13:41

Odlična 1. epizoda. thumbsup

Odlična gluma, odlična produkcija, ništa manje od Bambúa nisam ni očekivao.

Koga je beše glumio onaj matori Benjamin u Internatu? Mislim da je onaj što je šurovao sa Ferminom. mrgreen

I ja sam pomislio da je ona ubijena na kraju bila Juliova sestra. zbun Ne znam ko bi ubio onu prostitutku. hmm

Teresa i Diego garant imaju veze sa Cristininom smrću, a verovatno i Belen ima prste u tome.

Je l' Julio kleptoman? Malo-malo pa nešto drpne. rofl

Živo me zanima šta se krije u toj sobi, od koje je Cristina imala ključ, a i šta je to Cristina znala o Teresi.

Onaj pad niz stepenice shock Didn't see that coming.

Neko zna ko je ubio Cristinu. wow Ko li je poslao onu okrvavljenu haljinu Diegu?
Čekam novu epizodu. baklja5

Posting Freak

Poruka : 6280
Godina : 20

Back to top Go down

Post by FanSte on 11.03.15 13:50

Koga je beše glumio onaj matori Benjamin u Internatu? Mislim da je onaj što je šurovao sa Ferminom. mrgreen

Da, to je onaj lik sa kojim se Fermin svako malo nalazio u šumi. smile2
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1694
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Bayron on 11.03.15 22:49

sjajni su, nemam niti jednu zamerku! naklon

čini se da je ucenjivač recepcioner, paskval. on je i u prvoj epizodi rekao andresu da ona plava služavka peca na visoko, verovatno je znao za nju i dijega, pa i za druge dijegove radnje.

tereza i plava služavka, kakve zmije! diablo

sad čekanje do petka, pa od petka čekanje do utorka. zzzzz ali definitivno nastavljam da gledam na tvu.
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by FanSte on 11.03.15 22:59

čini se da je ucenjivač recepcioner, paskval.

I meni se čini. smile2 Pogotovu zbog toga što je Dijego po prekidanju veze video onaj telefon kako se ljulja, i neko je brzinom svetlosti nestao odatle a recepcija je odmah tu. On navodno nije obraćao pažnju, ma daj. rofl

Uf, prava se sapunjara razvila oko Tereze, trudne Belen, Andresa, Dijega i Terezine ćerke koja je izgubila bebu.  aplauz

Nije mi jasno zašto je onaj iz borilačkog kluba optužio Alisijinog brata kad je ovaj ispoštovao dogovor i odveo Hulija da se bije. nene

Čekam daljeee. baklja5
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Bayron on 11.03.15 23:06

@FanSte wrote:Nije mi jasno zašto je onaj iz borilačkog kluba optužio Alisijinog brata kad je ovaj ispoštovao dogovor i odveo Hulija da se bije. nene
valjda je tražio od njega da hulio izgubi taj meč, nije samo njegova opklada bila u igri.

kako god, dobri su im raspleti. drago mi je što hulio nije izneverio druga i što neće sad policija njega da okrivi. još onaj napoleon-čivava kad je nanjušio krvavu košulju. horor odmah sam pomislio gotov je hulio, ali izgleda ne, neka češljaju sad ceo hotel i zbog sestrine smrti.
Bayron
Administrator
Administrator

Back to top Go down

Post by Stef on 11.03.15 23:10

Meni je jedina zamerka to što Julio nije zapretio Javieru odmah kad mu je rekao da mora da izgubi borbu, nego je pustio da ga onaj izudara, pa tek onda mu je zapretio. Ali dobro, to i nije neka veća zamerka. Onda ne bismo videli Aliciju kako mu stavlja led na ranu. aw

I ja sam pomislio da je Pascual ucenjivač, naročito kad je neko iz hotela pretio telefonom Diegu.

@FanSte wrote:Pogotovu zbog toga što je Dijego po prekidanju veze video onaj telefon kako se ljulja, i neko je brzinom svetlosti nestao odatle a recepcija je odmah tu. On navodno nije obraćao pažnju, ma daj.

+1 mrgreen

@Bayron wrote:odmah sam pomislio gotov je hulio, ali izgleda ne.

Once again, +1 lol1

Teresa naklon Ne treba se sa njom kačiti.

I Belén je opasna, nije za džabe zatrudnela sa Diegom.

Čini mi se da je onaj ključ koji je bio kod Cristine zapravo ključ od fioke sa zlatnim noževima. hmm

Al' kako su prostitutka i Cristina povezane? zbun

Ja ću svakako pratiti na TV-u, bar da imam razlog da ga uključim u to vreme. tv

Za sad su odlični, samo da nastave u ovom smeru.

EDIT: I sledeće nedelje samo 3 epizode. facepalm Je*ala ih Liga Evrope.

Posting Freak

Poruka : 6280
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Bayron on 11.03.15 23:49

meni je jedina povezanost između njih dve oružje kojim su ubijene.

čini se da je i ovaj nož zlatan. valjda će ključ da odvede do nekih većih informacija, šta bi značilo da odvede do noževa.
Bayron
Administrator
Administrator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 11.03.15 23:50

plava služavka

Belen je jedan od najboljih likova. smile2

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10455

Back to top Go down

Post by FanSte on 12.03.15 0:00

Svakako da je zlatni nož jedna stvar koja povezuje njihova ubistva. Al' možda je i Kristina bila prostitutka. rofl A Havijer ubica. Ljubavisaće i u narednoj epizodi sa nekom, i ako i ona bude bila ubijena počeću da sumnjam na njega. Možda je ustvari kurvomrzac, nešto poput Hulijana iz ATM. smile2 Uostalom, to bi bio logičan razlog za zataškavanje, ipak je on Terezin sin kakav god da je.

Mašta radi svašta. raspa
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 5 of 29 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17 ... 29  Next