EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Gran Hotel

Page 6 of 29 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 29  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Gran Hotel

Post by Stef on 12.03.15 0:08

Ništa nije nemoguće kod ovakvog tipa serija. mrgreen

Da, zaboravih na još jedan detalj - Cristina je bila Diegova ljubavnica. wow Bar je tako Belén rekla.

Posting Freak

Poruka : 6747
Godina : 20

Back to top Go down

Post by FanSte on 12.03.15 0:09

Cristina je bila Diegova ljubavnica.

Upravo zbog toga i mislim da je bila prostitutka. rofl

Posting Freak

Poruka : 1800
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Bayron on 12.03.15 1:14

previše se baca na dijega i terezu u samom startu, pa bih te opcije precrtao. sad sam premotavao prve dve i pada mi na pamet belen. imala je par momenata...

pa posle, kad zatekne hulija u sobi i on je nazove kristinom, ova se uzvrpolji i kaže da su bile cimerke i dobre drugarice, žao joj je što je otišla... čemu to, po prvoj sceni videlo se da je nije mirisala?

2. epizoda, ljubavnik dijego je imenuje za nastojnicu:

(preciznije: misliš da ne znam da je pre mene bila kristina?)

on je iznenađen, odakle ona to zna. hmm

dakle, belen je bila opsednuta kristinom, znala je detalje o njoj. logično, bile su cimerke i kovala je plan kako da je se reši i zauzme njeno mesto. prvo je smestila da ispadne da je kristina od tereze nešto uzela, tereza napada kristinu na početku prve epizode... belen ubije kristinu, smuva dijega i tako teži napretku.

a sad, šta je to kristina znala i kuda vodi ključ... verovatno je uz vezu sa dijegom naletela na neke prljave detalje o njegovom i terezinom poslovanju, možda imaju i veze sa smrću alisijinog oca.
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by FanSte on 12.03.15 1:24

Skroz na mestu teorija, ali meni se čini da je ruka koja drži zlatni nož muška. I ne znam zbog čega bi ona ubila prostitutku. Po mom mišljenju, ovo bacanje sumnje na Havijera na početku je upravo želja da u što kraćem roku gledaoci skinu sumnju sa njega.

Puste teorije i pretpostavke. mrgreen Osećam da ću se smejati ovim komentarima kad se sve razreši, jer kad je Internat bio aktuelan i kad se sve razrešilo, shvatio sam da nijedna moja teorija nije bila tačna. rofl

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Bayron on 12.03.15 1:51

da, definitivno nema naznaka zašto bi ona mogla da ubije prostitutku. ali o prostitutki ne znamo baš ništa, mogli bi naknadno da dodaju neke veze. čak ni havijeru izgleda nije bila bitna, u sledećoj ep se hvata sa nekom drugom.

ja se malo pobutah sa imenima, pa dijega u prošlom postu u par navrata nazvao havijerom. rofl ne znam dal si i ti. uglavnom, na havijera još nisam posumnjao. jebe se njemu za sve oko hotela, čim su mu statisfakcija kafane, kocka, alkohol i prostitutke.
Bayron
Administrator
Administrator

Back to top Go down

Post by FanSte on 12.03.15 2:07

ja se malo pobutah sa imenima, pa dijega u prošlom postu u par navrata nazvao havijerom.

Ne, ja sam kontao da misliš da se sumnja baca upravo na Havijera s obzirom da ga je onaj iz borilačkog kluba video malo pre prostitutkine smrti, a i zato što će ga inspektor smarati u narednoj epizodi sudeći po najavi. smile2

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Bayron on 12.03.15 2:14

aha. ne, samo sam umesto dijego napisao havijer u prvom delu posta, pa posle editovao.

u najavi za sledeću, služavke pronalaze nož ispod havijerovog kreveta. definitivno havijer nekome smeta, pa ga je možda onaj iz kafane zato prijavio i zato mu je podmetnut nož. to već baca na dijega. ovaj je ipak terezin sin, boji se da može da mu preotme poziciju u hotelu ili već razmišlja o kasnijoj preraspodeli nasledstva...

ko će ga znati više. na kraju krajeva, ne mora ni da znači da je ista osoba ubila obe devojke, možda je samo oružje isto.
Bayron
Administrator
Administrator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 12.03.15 2:31

Samo nešto mozgate, a na jednu opciju ste skroz zaboravili. rofl

Što se tiče toga sa nožem meni je na kraju ispalo skroz bezveze ko se krije iza toga, a puno pažnje je posvećeno tome.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10717

Back to top Go down

Post by Mirosl@v on 12.03.15 20:20

Pogledao sam obe epizode, odlični su. Mislim da nema šanse da pogodim šta se desilo Kristini, sigurno će se u sledećim epizodama sve još više zapetljati.

Mirosl@v
Senior member
Senior member

Poruka : 599

Back to top Go down

Post by MStefan on 12.03.15 23:53

Upravo sam pogledao prvu epizodu.

Volim ove španske, pogotovo kad su na ovu foru misterije, znaju oni to odlično da odrade.

Prvo svi likovi i većina glumaca su maestralni. Perfekcionizam koji se posvećuje detaljima u ovim serijama me oduševljava.

Sama priča je jako interesantna, ne bih da nagađam ko je ubio Kristinu, ipak ću sačekati da prođe još koja epizoda. I obožavam kad ovako na kraju epizode nabacaju interesantne scene, to me baš vuče da odgledam sledeću.

Uglavnom, treba mi nešto ovako. Prijatno je za oko, a ima i sve ostale kvalitete, tako da nastavljam, pa se nadam da ću izgurati do kraja.

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2062

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 6 of 29 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 29  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics