EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Reserva de familia

Page 4 of 14 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Reserva de familia

Post by laki on 05.04.12 11:05

Tih ovi čileanci što vole svećnjake wow rofl 10. epizoda je bila jako uzbudljiva. aplauz

Ko je koga (možda xD) ubio neću da otkrivam plez: Gledajte. Consuelo Domingez možda opet napada lol2 Idem odmah da gledam 11. epizodu.

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Matko on 05.04.12 12:29

Ja sam gledao do 4. epizode, pa ću se kroz koji dan uključiti do aktualnih. Čini se interesantno. smile2

Senior member

Poruka : 766
Godina : 26

Back to top Go down

Post by Matko on 07.04.12 13:43

Odgledao 12 epizoda (mislim da su to sve emitirane). smile2

Serija i (još bitnije) likovi lijepo se razvijaju. Sjela mi je tek negdje oko 5.-6. epizode, iako se nije ništa naročito tad dogodilo. Moguće da je do mog raspoloženja. mrgreen

Paula (Volpato) bi mogla biti među jačim likovima, ako nastavi ovako. Ispočetka tako-tako, zadnje 2-3 epizode odlična. Scena u trgovini s igračkama naklon Kad je rekla Miguelu da ga planiraju izbacit iz firme naklon Traženje para od don Fernanda naklon I kad je pobacala hranu koju je donijela Miguelu lol1

Miguel i Lucia bi mogli biti dobar par jupi Navijam za njih na kraju serije (iako je još daleko). Baš si pašu. aw

Paloma mi je bila jedna od dražih likova, šteta što je priča otišla u ovom smjeru.

@laki wrote:Tih ovi čileanci što vole svećnjake wow rofl 10. epizoda je bila jako uzbudljiva. aplauz
Scena je takav copy-paste "Elise" rofl Čak je opet i
Spoiler:
tajnica
u pitanju. lol1

Mogli su bar stavit lampu ili neki drugi objekt umjesto svjećnjaka. mrgreen Inače, nije mi bilo iznenađenje jer sam vidio naslov epizode prije gledanja facepalm , a i pročitao sam spoiler originala na čileanskom forumu još dok nije ni počela serija.

Gustavo je odvratan puke Ni ne zaslužuje da ga se bolje tretira.

Ima loše glume na momente. Sluškinja kod Ruiz-Tagleovih je OČAJ. facepalm Don Fernando isto katkad preglumljava. hmm Ni Ema se nije baš iskazala nešto, očekivao sam više od te glumice. mellow

Sve u svemu, dobra serija. Svakako zanimljivija od Alicije, Tempana, Joaquina i ostalih TVN-ovih proizvoda u novije vrijeme. winky

Senior member

Back to top Go down

Post by laki on 07.04.12 14:05

Da, 12 su do sad emitovane. winky
Paula je odlična naklon Sa jedne krajnosti u drugu. "Nikada neću svedočiti protiv Migela" do "Tražim milionče za iskaz protiv Migela" lol1
Naslov 10. epizode govori mnogo, ali ja nisam očekivao da će baš ići do tog ekstrema. Gustavo je odvratan zaista i ne mogu nikako da ga smislim. Niko me više ne nervira nego on. Čak me i Pedro (M. Alonso) ne nervira toliko koliko sam očekivao.
Sluškinja i ne postoji u originalu, tako da je ona potpuno nepotrebna. Zaista, ne znam koja je svrha njenog postojanja. facepalm
12. epizoda me je iznenadila oko otkrića pravog krivca Lusijinog oca. Mislio sam nešto da Gustavo laže, ali kad je Fernando progovorio wow
Očekujem da ćemo brzo saznati ko je pokušao da ubije Migela. Mislim da je Pedro, očigledno jeste ali obično najlakše rešenje i bude na kraju. smile2

laki
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Matko on 07.04.12 15:53

@laki wrote:Čak me i Pedro (M. Alonso) ne nervira toliko koliko sam očekivao.

Ni mene. Mislio sam da neću podnijeti glumca zbog lika iz "Alicije" lol1 , ali prevario sam se. Sasvim suprotno, odličan mi je. naklon

Sluškinja i ne postoji u originalu, tako da je ona potpuno nepotrebna. Zaista, ne znam koja je svrha njenog postojanja. facepalm

Vidi se da iskače. Dosadna je, mi nina, mi nino ... bla bla. Mrzim te babe-sluškinje u serijama. Još je i glumica grozna.

12. epizoda me je iznenadila oko otkrića pravog krivca Lusijinog oca. Mislio sam nešto da Gustavo laže, ali kad je Fernando progovorio wow

Don Fernando isto zna biti odvratan, ali ima odličnih izjava. Kad je rekao Pauli : ninja

Eres una prostituta. Cara, de la mas alta sociedad chilena, pero ... puta al final de cuenta. mrgreen

Senior member

Back to top Go down

Post by Bad boy on 08.04.12 16:49

Ovo o čemu pričate na poslednjoj stranici su 5. i 6. epizoda originalne verzije.
Baš brzo idu. Valjda krene uskoro neka razlika da mogu upoređivati, ovo je sve isto do sad.

Miguel i Lucia mi nikako ne pašu i previše je naglašena njihova supposed to be veza i čitava priča oko njih.

Deda je otkriće. Iz epizode u epizodu sve veći kreten. Gustavo odvratan od samog početka. Paloma... tačno sam znao kako će da završi (mrtva ,jer nisam ni pomišljao na svećnjak).
Reverteovi su mi smorni, baba ubija u pojam, a onaj mladić je potpuno nedefinisan.
Bolje mi izgleda original, btw. plez:
Bad boy
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1015
Godina : 23

Back to top Go down

Post by laki on 14.04.12 0:03

Gledate? Ili ste svi odustali? cry
Meni se ovo baš dopada thumbup Dosta intriga, zavrzlama, preokreta ... Jedna je Paula! wub
Naredni spojler nije za mlađe od ... pa 16 godina winky
Spoiler:
smile2
I vratila se ona naklon smile2

Idem da gledam 16 epizodu, naslov je jako uzbudljiv. surprise

laki
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Matko on 14.04.12 0:46

@laki wrote:Gledate? Ili ste svi odustali? cry

Nema odustajanja! Mene privukla serija. wow A možda su mi i malo falili Čileanci. mrgreen

Jedna je Paula! wub

Paula odlična! Kakve su samo face svi složili kad je svjedočila na sudu u Miguelovu korist. aplauz

Raul mi je odvratan puke Baš zbog ovoga pod spoilerom.

Palomina sestra thumbup I taj sam spoiler davnije saznao, ali zato sam sada pažljiviji. Ne čitam više nikakve forume, čak ni avancese ne gledam. lol1

Odoh gledati ovu zadnju epizodu. smile

Senior member

Back to top Go down

Post by laki on 14.04.12 1:20

Meni miran mozak kad ne znam spojlere i ne želim da znam smile2
A ja pomislio Raul se istinski zaljubio u Paulu pa joj predlaže put u Brazil, pa mi još ga beše i žao. Kad ono cvrc yawn

laki
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Bad boy on 14.04.12 10:32

Krenuli su sa sve većim razlikama u odnosu na original.
Bad boy
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1015
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 14 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next

View previous topic View next topic Back to top