EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Reserva de familia

Page 5 of 14 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Reserva de familia

Post by Matko on 14.04.12 14:50

laki wrote:A ja pomislio Raul se istinski zaljubio u Paulu pa joj predlaže put u Brazil, pa mi još ga beše i žao. Kad ono cvrc yawn

Diego Munoz opet ima kretenski lik. mrgreen

Pojavio se Lucijin bivši hmm Ne vidjeh tog glumca još od DEE. wow Ona ženska od Lucijinog brata, droksa neka, nezanimljiva totalno. Kao i on sam. zzzzz

Sad pogotovo ću morati pogledati original. Ne sumnjam da je kvalitetnije snimljena i odglumljena. smile

Senior member

Poruka : 767
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Bad boy on 14.04.12 17:20

Da li je spojler ako napišem da se tokom prve sezone Lucijin bivši i Danijeva devojka nisu pojavljivali u originalu?

Jeste, Matko, odlično je odrađeno, videćeš i sam koji je minus, ali dobro, valjda nacionalna televizija ne sme da prikazuje brutalu. :P

Će si otvorim topic za oreginal, pa se vidimo tamo.
Bad boy
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1015
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Matko on 14.04.12 17:38

Bad boy wrote:Da li je spojler ako napišem da se tokom prve sezone Lucijin bivši i Danijeva devojka nisu pojavljivali u originalu?

Što se mene tiče, ne. Slobodno piši razlike naspram originala. smile2

Senior member

Back to top Go down

Post by Bad boy on 14.04.12 17:40

Matko wrote:
Bad boy wrote:Da li je spojler ako napišem da se tokom prve sezone Lucijin bivši i Danijeva devojka nisu pojavljivali u originalu?

Što se mene tiče, ne. Slobodno piši razlike naspram originala. smile2

Pogrešio sam, Lucijin bivši postoji, s tim da je pomenut samo u prvoj i možda drugoj epizodi, nisam siguran.
Bad boy
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1015
Godina : 23

Back to top Go down

Post by laki on 14.04.12 17:49

Znači da ne svraćam više u ovu temu smile2

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Matko on 14.04.12 17:56

laki wrote:Znači da ne svraćam više u ovu temu smile2

Laki se čuva spoilera pod svaku cijenu. lol1

Ma dobro, meni je u redu da se napišu razlike koje su vezane uz radnju i likove koje tu komentiramo. Dakle, uz trenutnu (ili prošlu) fazu serije. Realno gledano, onda to i nije neki spoiler.

Senior member

Back to top Go down

Post by Matko on 22.04.12 17:14

Ne kužim baš ovog Gustava. stars Zna da će se ljudi okupit tamo u vezi zemljišta, i on ostavi Palomino tijelo otkopano. blink Nije mogao otić večer prije i prebacit ga?

Mislim, meni drago da su već otkrili, jer ne volim razvlačenja. Samo mi čudan taj njegov postupak, kao da je podsvjesno htio da ju pronađu. Valjda i jest.

Senior member

Back to top Go down

Post by Matko on 04.05.12 17:08

Zapuštena tema otkad laki ne zalazi.

Gustavo u bijegu, našli mu stvari u rijeci, pa postoji mogućnost da se ubio (čisto sumnjam!). Zna netko je li ovo pri kraju 1. sezone originala? Da znam kad mogu pogledat Gran reservu. smile2

Lucijina majka tako dosadan lik! zzzzz Nikakve svrhe od nje. Nabaci koju dobru kritiku Fernandu i to je sve. Isto kao Lucijin brat, on i njegova droksa smaraju.

Paulu su gurnuli u stranu, puno manje je ima nego prije. sad Dobro, pažnja je sad na Gustavu pa donekle razumijem.

Odmah sam znao da Ivan nije Pedrov otac! Baba sluškinja (iz epizode u epizodu sve gora glumica rofl ) bi mu možda mogla biti prava majka. Da se nije ona spetljala sa don Fernandom dok su bili mladi i napaljeni? Nadam se da nije, bilo bi jadno.

Ema naklon Glumica mi prije nije bila nešto, sad je sve bolja. naklon

Senior member

Back to top Go down

Post by laki on 04.05.12 19:20

Zapuštena tema otkad laki ne zalazi.
Ko kaže? No nikako da stignem da bacim neki pametan komentar. plez:

Paula je malo zapostavljena kao i većina zbog Gustava koji je blago rečen odvratan. yuck Naravno da nije mrtav, to i ćorava koka vidi.
Služavka je katastrofična stars I dalje se pitam kakva je njena uloga ovde. Iskreno ne bi me iznenadilo da je ona Pedrova majka. Ali ako bude Fernando otac, bilo bi bljak ali ne i iznenađenje.
Ema? Ne znam meni je onako, nije mi nešto bog zna šta simpatična ali mi nije ni odvratna. Ima cool ipod, hoću i ja onakvo čudo rofl
Što se tiče Paule očekujem njen veliki povratak zvizd kad se Migelu vrati pamćenje ali i kad sazna da je Lukas Migelov sinčić. I to je očigledno. Ali kako se svašta dešava, i zaboraviš na neke činjenice.
Očekujem drugo lice Pedra! Ja i dalje sumnjam da on ima neku tajnu, ili da će opasno šiznuti kad sazna za njegovu dragu i Migela.
Lucia mi je sva slatka aw
Šta reći za Claudiju? Opasno se zamerila na bogatstvo. Lukavo je uradila sa potpisivanjem bračnog ugovora. Ne vidim je kao zloćku, ali kao neko zna šta želi u životu do određenih granica. No, svašta može biti.
Monica mi je sva opasnica, zavodnica. Boga pitaj kakav je plan imala sa Migelom. Ali njena faca kada Migel kaže da su bili ljubavnici, a Fernando sluša. naklon Neprocentljvo. xD
Antonija, Andrijan kao i Lucijina majka, bratić i ona plavušica su tu da popune malo prostor. Ništa posebno. Adrian ako se pojavio u tri epizode ... roll
Očekujem da se pojavi i majka ove besne čeljadi smile2 dona Sofia. Ko zna šta joj je Fernando uradio. hmm Ne verujem da ju je ubio. Sumnjam da je u zatvoru rofl
I tako, valjda sam sve rekao. matori

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Matko on 04.05.12 21:44

laki wrote:Ema? Ne znam meni je onako, nije mi nešto bog zna šta simpatična ali mi nije ni odvratna. Ima cool ipod, hoću i ja onakvo čudo rofl
lol1

Ona ima dosta potencijala da bude jedan od boljih likova. Mogla bi se promijeniti prilično nakon ovoga što joj je Gustavo napravio.

Očekujem drugo lice Pedra! Ja i dalje sumnjam da on ima neku tajnu, ili da će opasno šiznuti kad sazna za njegovu dragu i Migela.
Meni ne djeluje da ima nekakve tajne. Zapravo, skoro pa jedini izgleda transparentno. Barem imam takav osjećaj. Ali da, ko zna što bi moglo biti kad sazna istinu. I o tome i o svom porijeklu.

Lucia mi je sva slatka aw
Luz ljepša nego ikad. wub

Šta reći za Claudiju? Opasno se zamerila na bogatstvo. Lukavo je uradila sa potpisivanjem bračnog ugovora. Ne vidim je kao zloćku, ali kao neko zna šta želi u životu do određenih granica. No, svašta može biti.
Saru misliš? Claudia je ona mala, kći od Paule i Miguela. mrgreen Nego da, ne izgleda zlo. Ali čudno mi nekako da stvarno voli Pedra nakon afere s Miguelom. Moguće, ne kažem, dešava se.

Mada ja mislim da ona želi djetetu osigurati budućnost koju zaslužuje, a to je bogata obitelj. I pošto se ne usudi preko Miguela, onda će to napravit preko Pedra. Za sina, pod svaku cijenu.

Senior member

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 5 of 14 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics