EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Lobo

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Go down

Lobo

Post by Matko on 26.01.12 15:39

LOBO

POL-KA, 2012.

"Lobo" je naziv nove argentinske telenovele koja uskoro kreće na Canal 13. Priča se vrti oko Lucasa Morena (Gonzalo Heredia) u čijem se liku ocrtava legenda o vukodlaku (Lobizónu). Sedmi rođeni sin ima predodređenu sudbinu : kada napuni 30 godina, za noći punog mjeseca pretvorit će se u strašnu zvijer, vukodlaka, koja će ga navesti na jedan od najtežih zločina - ubojstvo vlastitog oca.

Uloge:

Gonzalo Heredia
Vanesa González
Osvaldo Laport
Luisana Lopilato
Adrián Navarro
Esteban Perez
Laura Azcurra
Esteban Meloni
Viviana Saccone
Mónica Galán
Marcelo De Bellis
Peto Menahem
Luis Machín
Gerardo Romano
Norma Aleandro

BACKSTAGE
NASLOVNA PJESMA

Matko
Senior member
Senior member

Poruka : 768
Godina : 27

Back to top Go down

Re: Lobo

Post by Franko on 26.01.12 15:45

Zvuči dobro, jedino mi neka glumačka imena ne pašu (khm Gonzalo Heredia khm). Luisana Lopilato nije promjenila prezime u Buble? lol1

To ide nakon onih copy-paste Herederos de venganza?

La fiscal de hierro - 55/80
Las estrellas - 105/150
O outro lado do paraiso - 2/173
Tempo de amar - 35/150
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2172
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Matko on 26.01.12 15:49

@Franko wrote:To ide nakon onih copy-paste Herederos de venganza?

Mislim da da. lol1

Ni meni glavni nije baš miljenik. A Lopilato je sva čudna, ne liči na sebe. mellow Ili je šminka drukčija ili se malo postarala.

Laportova frizura ninja

Priča miriše na trash (samo je falilo da odnekud vampiri izrone, s obzirom da su u trendu), no možda stvarno bude dobro odrađeno. Tko zna. aplauz Pjesma rastura! naklon

Senior member

Back to top Go down

Post by DarkAngel on 26.01.12 17:10

Argentinske drame ne mogu biti trash. thumbup Imaju prilično teške i ozbiljne sadržaje tako da nisu za svaku masu ljudi. Meni su mi iskreno najdraži. Gledam ih još od malena, ali nažalost više ih ne daju kod nas. sad Jedino ako se nađe neka na lokalnih.
DarkAngel
Member
Member

Poruka : 279
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Nerea M. on 26.01.12 17:46

Iako je Heredia glavni meni se ovo gleda prilično. Što zbog priče, što zbog ostatka glumačke ekipe. Jeste da lako može da bude prilično trash ali to nekad zna da bude zabavno za gledanje. smile2 S tim što se nadam da će ipak da bude stvarno dobra serija. Jer iako gotivim neke od glumaca trebaće mi dodatni razlog da trpim Herediju svakodnevno. smile2

I slažem se da je pesma odlična. Ne slušam Castra ali ovo mi se sviđa. smile2
Nerea M.
Newbie
Newbie

Poruka : 6
Godina : 30

Back to top Go down

Post by Matko on 26.01.12 21:04

mkkumanovo wrote:Argentinske drame ne mogu biti trash. thumbup Imaju prilično teške i ozbiljne sadržaje tako da nisu za svaku masu ljudi. Meni su mi iskreno najdraži.

Ma tema je naivna (mislim, vukodlaci lol1 ), zato kažem. smile2 Obožavam i ja Argentince, baš zato jer znaju i naizgled loše priče izvesti odlično. Zato imam i vjere da bi ovo moglo ispasti dobro. smile

Senior member

Back to top Go down

Post by Matko on 07.02.12 3:55

Bilo mi dosadno, pa gledao live prvu epizodu. HD stream - divotica. aw

Neloše, ali ni nešto posebno. zvizd Priča ok. Glavna zamjerka : upoznavanja, odnosi i budući zapleti među likovima užasno predvidljivi i već viđeni.

U Laporta se ne mogu nikako ufurati kao negativca, ima previše pozitivnih uloga iza sebe. cesces I dobroćudno lice.

Viviana Saccone (Montecristo) u bitchy ulozi. smile2

Iz Montecrista je još tu Esteban Perez. Nezanimljiv i dosadan, kao uvijek. zzzzz Stalno isti likovi zavodnika, wannabe macho tipova, bzvz. Karizme nigdje na vidiku. zzzzz

Glavni dvoje su solidni, čak eto i Heredia. Žensku vidim prvi put, nije loša. Premda je falilo emocije na kraju epizode. Bome da ja u mraku nađem rasporenog lika u šumi malo bih burnije reagirao. zvizd

Lopilato se još nije pojavila, al' zato su čitavo vrijeme puštali na zabavi muziku od Bublea. mrgreen

Efekte su dosta dobro izveli, mislio sam da će biti čisti trash. smile Entrada isto za pohvalu. wow

Senior member

Back to top Go down

Post by Matko on 07.02.12 17:08

Entrada

uhvaćeno sa streama smile2
Matko
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Matko on 08.02.12 12:56

Zaspamat ću cijeli topic. mrgreen

2. epizoda ništa specijalno, dosadnjikavo. zzzzz Uglavnom se vrti oko otkrivanja tajni, tko je tu kome što, kako se što desilo u prošlosti.

Laport je znači otac ovoj glavnoj ... Didn't see that coming. hmm Sigurno je bilo očito još u prvoj epizodi, ali mi je izmaklo. Samo se nadam da neće čekati pola serije da se otkrije istina.

Heredia se dakle pretvara u vukodlaka, ubija ljude, ali se kasnije ne sjeća ničega. Valjda će brzo povezati što zapravo radi. pop Čak i nije loš lik, privlači pažnju. Netipičan protagonist, u svakom slučaju.

Zanimljiva je ekipica u firmi. Nisu loši, tračeri svi od reda. Samo nek dobiju dovoljno prostora u seriji.

U sljedećoj se pojavljuje Luisana. wow

Senior member

Back to top Go down

Post by Matko on 09.02.12 3:55

O pa i ovdje ima neka sekta! surprise To je već jedna sasvim druga dimenzija za seriju.

Pojavila se Luisana. aw Glumi (valjda) bivšu od glavnog lika. Sad mu se želit vratit, al' ima tajne planove. wow Sekta joj je naredila da dobije dijete s njim, iz nekih njihovih uvjerenja mora biti tako (sigurno opet neka filozofija o nasljedniku, mesiji čemu li god lol1).

Zapliće se radnja, 3. epizoda je dosta zanimljivija.

Adrian Navarro glumi jednog od sinova (6 braće + Heredia sedmi). S tim da je imao blizanca koji je poginuo.

U seriji su još 2 brata (Andres i onaj neki cesces ), al' po tome fale još dva. Nisu ih spominjali dosad, možda su u inozemstvu ili negdje.

Entradu maknuli već u 2. epizodi. Ne znam kog će im onda vraga uopće kad je nisu prikazali nego u prvoj. zvizd

Senior member

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics