EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Premios TVyNovelas

Page 1 of 27 1, 2, 3 ... 14 ... 27  Next

View previous topic View next topic Go down

Premios TVyNovelas

Post by Ángel on 09.02.12 0:23

Jubilarna 30. dodela nagrada 'TVyNovelas' održaće se 26. februara, u Akapulku.

Svi zainteresovani mogu glasati klikom na sledeći link:

http://www.tvynovelas.com/premios/categorias/
Ángel
Moderator
Moderator

Poruka : 8251

Back to top Go down

Re: Premios TVyNovelas

Post by Miloš92 on 27.02.12 4:16

Tek sam se sad uključio pa ne znam koje su sve kategorije prošle.

Čim sam upalio moja draga Maite u kadru, a pričalo se da neće doći.

Mejor programa de entretenimiento: Hoy
La voz Mexico je osvojio nagradu u svojoj kategoriji, ne znam sad kako se kategorija zove.
Mejor revelacion femenina: podelile nagradu Alejandra Garcia i Laura Carmine (drago mi je zbog Laure)
Mejor revelacion m.: Pablo Lyle
Mejor actriz juvenil: Livia Brito (zasluženo, devojka se više nego dobro pokazala u svojoj prvoj ulozi. Tako da TDA ipak ima neku nagradu, videćemo do kraja koliko će ih biti. Mada meni je i Telma Madrigal bila olična.)
Mejor actor juvenil: Osvaldo de Leon
Mejor primera actriz: Delia Casanova (ovome sam se najviše obradovao. Više nego zasluženo za ulogu simpa bake Carlote) Ne znam samo što je prekinuše u pola govora.
Mejor primer actor: Cesar Evora. Eto je već druga nagrada za TDA
Mejor guion o adaptacion: LFDD- Maria Zarattini. Sasvim očekivano.
Mejor actriz coestelar: Marisol del Olmo. A Machado reče da će biti namešteno ako ne dobije nagradu. Marisol je ovo više nego zaslužila, imala je dobar, komplikovan lik. Nagradu je posvetila Danieli Romo.
Mejor actor coestelar: Jose Ron. U najboljoj seriji ove godine glumi, a dal je svojom glumom zaslužio nagradu to je već pitanje. Nisma znao da Soto na kraju ispao iz uže konkurencije. Moj favorit je bio on.
Maite dobila nagradu za najpopularniju ličnost na društvenim mrežama.
Mejor tema musical: Alejandra Guzman Un dia de suerte. Pesma jeste dobra, al što se mene tiče Apartir de hoy je trebala da pobedi. Ne samo zbog toga što je Maite peva, nego stvarno je prelepa pesma.
Aplauza sa Salvadora Mejiu nije baš bio jak kao što je to tražila Jacky od publike. Verovali il ne dobio je nagradu za najgledaniju seriju u 2011. smile2
Sandra Echeweria prelepa kao i uvek, pevanje uživo i nije baš na nekom zavodnom nivou.
Mejor actriz antagonica: Daniela Romo. Krajnje ne zasluženo. Jeste ona odličana glumica al za ovu ulogu nagrada ne nikako, ovaj put je stara slava u pitanju. Pored Laishe koja je bila u trci za nagradu, nagradu je više nego zaslužila Susana Gonzalez koja nije bila ni nominovana jer eto u konfliktu je sa Origelom. Al eto ti još jedne nagrade za TDA.
Mejor actor antagonico: Juan Ferrara. Ovo je već zasluženo.
Mejor actriz: Sandra Echewerria... Ja sam navijao za Anu Brendu.
Mejor actor protagnico: Jorge Salinas. Očekivano i zasluženo.
Mejor telenovela: La fuerza del destino. Mislim da se već znalo da je pitanje izmedju nje i LQNPA.

Za mene je iznenadjenje to što je LQNPA ovako loše prošla sa nagradama... Ako se ne varam samo Salinas i Ron su dobili nagrade. Sve u svemu ove godine ni jedna serija nije pokupila većinu angrada kao što je obično prethodnih godina bivalo.

Zanimljivo mi je to što je Anahi prosto izbačena iz konkurencije... Razlog: Nije se pojavila na dodeli i Origiel je skinuo sa spiska. Profesionalnost na nivou.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10710

Back to top Go down

Post by laki on 27.02.12 7:46

Kompletna lista smile2

Mejor programa de entretenimiento: Hoy.
Mejor programa de concursos: 100 Mexicanos dijieron.
Mejor evento especial del 2012: Gala Panamericana a Jalisco.
Mejor reality show o Mejor programa talento musical: La Voz... México.
Premio especial "Vida en Televisión" al actor: Xavier López "Chabelo".
Mejor revelación femenina: Alejandra García (Una Familia con Suerte) y Laura Carmine (Ni Contigo ni sin Ti).
Mejor revelación masculina: Pablo Lyle por Una Familia con Suerte.
Lanzamiento estelar TVyNovelas 2012: Fernanda Vizzuet.
Mejor Actriz Juvenil: Livia Brito por la telenovela Triunfo del Amor.
Mejor Actor Juvenil: Osvaldo de León por la telenovela Una Familia con Suerte.
Mejor Primer Actriz: Delia Casanova por su actuación en La Fuerza del Destino.
Mejor Primer Actor: César Évora por su actuación en El Triunfo del Amor.
Premio especial "50 años en la televisión" a: Mario Kreuztberger "Don Francisco".
Mejor Guión o Adaptación: Para la telenovela La Fuerza del Destino, que realizaron María Zarattini y Claudia Velasco.
Reconocimiento Especial "Vida de Telenovela" a la actriz Silvia Pinal.
Mejor actriz co estelar: Marisol del Olmo por su participación en la telenovela "Esperanza del Corazón".
Mejor actor co estelar: José Ron por la telenovela "La que No podía Amar".
Artista más popular de las redes sociales: Maite Perroni.
Mejor tema musical de telenovela: "Un día de Suerte" de Alejandra Guzmán, por la novela Una Familia con Suerte.
Telenovela más vista:"El Triunfo del Amor", protagonizada por William Levy y Maite Perroni.
Mejor actriz antagónica: Daniela Romo por "El Triunfo del Amor".
Mejor actor antagónico: Juan Ferrara por "La Fuerza del Destino".
Mejor Actriz protagónica:Sandra Echeverría por "La Fuerza del Destino".
Mejor Actor protagónico:Jorge Salinas por "La que No podía Amar".
Mejor Telenovela:La Fuerza del Destino protagonizada por David Zepeda y Sandra Echeverría.

http://entretenimiento.starmedia.com/alfombra-roja/lista-ganadores-premios-tvynovelas-2012.html

La fuerza del destino - 5 wub (mejor telenovela, mejor actriz, mejor actor antagónico, mejor primer actriz, mejor guión o adaptación)
Una familia con suerte - 4 (mejor revelación femenina, mejor revelación masculina, mejor actor juvenil, mejor tema musical de telenovela)
Triunfo del amor - 3 (mejor actriz juvenil, mejor primer actor, mejor actriz antagónica ... )
La que no podia amar - 2 (mejor actor co estelar, mejor actor protagónico)
Ni contigo ni sin ti - 1 (mejor revelación femenina)
Esperanza del corazon - 1 (mejor actriz co estelar)
Dos Hogares - 0 (morao sam ovo da napišem zvizd lol1 )

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Ejpril on 27.02.12 8:21

drago mi je zbog fuerze,nju sam i jedinu kao nešto gledala lol1
ostalo mi je sve thumbdown

Senior member

Poruka : 887

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 27.02.12 12:57

I tako od noćas traje rat izmedju fanova Maite i Anahi... Maite ni krivu ni dužnu napadaju, nije ona kriva što su njoj na kraju uvalili nagradu koju su pripremili za Anahi. Sama je tokom dodele rekla da je iznenadjena.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ejpril on 27.02.12 13:08

pa kad nije došla eto joj sad roll
razočarala me

Senior member

Poruka : 887

Back to top Go down

Post by joey on 27.02.12 15:24

Je li bila Sandra Ečeverija?
I koju je to nagradu osvojila Maite?

Na YT samo jedni te isti snimci, tj. za najboljeg prvog glumca itd. , nigde nema za najbolju glumicu, negativku, negativca ....
joey
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1433
Godina : 25

Back to top Go down

Post by mimi on 27.02.12 17:01

Haha... Koja reakcija Davida, kako se izderao kod proglasenja... lol2
Ni ja ne nadjem sve snimke, ako neko nadje neka stavi link ovde.
Maite je dobila nagradu za najpopularniju licnost na drustvenim mrezama. Hm... ako nije uzet u obzir samo twitter, mozda i jeste najpopularnija... Ko zna kako to sa ovim nagradama funkcionise, ja vise ni u sta ne verujem... hmm
Bila je Sandra, evo slika : http://www2.esmas.com/entretenimiento/telenovelas/fotos/alfombra-roja-premios-tvynovelas-2012/33321
Moram da primetim da je na crvenom tepihu najzastupljenija boja bila ova izmedju crvene i narandzaste, skoro svaka druga zena je imala takvu haljinu, s tim da tu fali i Jacky Bracamontes i Ana Brenda, a cini mi se i mnogi drugi. smile2
mimi
Junior member
Junior member

Poruka : 170
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 27.02.12 18:28

Haha... Koja reakcija Davida, kako se izderao kod proglasenja..

I to sa onim njegovim piskavim glasom... roll

Maite je dobila nagradu za najpopularniju licnost na drustvenim mrezama. Hm... ako nije uzet u obzir samo twitter, mozda i jeste najpopularnija... Ko zna kako to sa ovim nagradama funkcionise, ja vise ni u sta ne verujem

Ta nagrada je bila posebno pripremljena za Anahi zbog twittera, al kako je otkazala dolazak dva dana ranije tu nagradu su dali Maite i izbacili Anahi iz kategorije za najbolju gumicu. Sad devojku napadaju i pljuju bez razloga. Jeste Anahi popularna na twitteru, al ima i Maite svojih fanova i što se tiče glume svakako je u svetu popularnija od Anahi.

Nikad neću shvatiti te zaludjene fanove RBD-a... Nije sama Anahi niti sama Maite razlog uspeha grupe, već svi zajedno. Al kako ostatak grupe polako pada u zaborav sad se najveća borba vodi izmedju njih dve. Maite je popularnija u svetu glume, Anahi u muzici i to je to... Nema razloga za svadjanje i pljuvanje. Sad je vidim glavna tema to da je Maite debela. Mislim jeste se malo ubucila al daleko je ona od debelog.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by salem on 28.02.12 10:56

Uglavnom su nagrade dobili oni i za koje sam ja mislio da ce dobiti.Iako volim Danielu Romo mislim da ova nagrada nije zasluzena,nagradu je trebala dobiti Laisha.

salem
Senior member
Senior member

Poruka : 684

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 27 1, 2, 3 ... 14 ... 27  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics