EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Premios TVyNovelas

Page 2 of 27 Previous  1, 2, 3 ... 14 ... 27  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Premios TVyNovelas

Post by joey on 28.02.12 13:51

Iako volim Danielu Romo mislim da ova nagrada nije zasluzena,nagradu je trebala dobiti Laisha.

Iskreno, Laisha mi nije bila nešto posebna kao negativka. Što se tiče Daniele, Bernardu je odglumila najbolje što je mogla, a to što je lik bio karikatura, to je druga priča, tj. Mehijina stvar. Sve one njene face i sl. Ali nije do nje, sigurno.
joey
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1433
Godina : 25

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 28.02.12 16:12

Što se tiče Daniele, Bernardu je odglumila najbolje što je mogla, a to što je lik bio karikatura, to je druga priča, tj. Mehijina stvar. Sve one njene face i sl. Ali nije do nje, sigurno.

Mejia je debil i o tome ne treba raspravljati, al kakve veze on ima sa tim kakve je face Romo pravila? Taj isti lik Marga Lopez je odigrala fenomenalno i lik kao lik je odličan. A to što se Romo pogubila jer je imala ne znam ni ja kog direktora scene (a ne Monicu Miguel uz pomoć koje je odigrala svoje najbolje likove) je druga stvar. Ne može nju niko da natera da glumi loše ako ona to neće. Samo je razlika u tome dal je npr u seriji Carle Estrade koja se ne odvaja od svojih glumaca, ili kod Mejie koga baš briga kako ko glumi.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10697

Back to top Go down

Post by joey on 28.02.12 17:02

Mejia je debil i o tome ne treba raspravljati, al kakve veze on ima sa tim kakve je face Romo pravila? Taj isti lik Marga Lopez je odigrala fenomenalno i lik kao lik je odličan. A to što se Romo pogubila jer je imala ne znam ni ja kog direktora scene (a ne Monicu Miguel uz pomoć koje je odigrala svoje najbolje likove) je druga stvar. Ne može nju niko da natera da glumi loše ako ona to neće. Samo je razlika u tome dal je npr u seriji Carle Estrade koja se ne odvaja od svojih glumaca, ili kod Mejie koga baš briga kako ko glumi.

Pa ja sam kontao da je Mehija taj koji kao gl. producent određuje baš sve ono što će glumci raditi, pokrete, gestikulaciju ... i zato sam mislim da je on taj ko je napravio taj lik takvog kakav jeste, i da ga je Romo samo odglumila najbolje što je mogla. smile Ako je tako kako kažeš, onda grešim
joey
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1433
Godina : 25

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 28.02.12 17:39

Pa ja sam kontao da je Mehija taj koji kao gl. producent određuje baš sve ono što će glumci raditi, pokrete, gestikulaciju

To radi direktor scene. Monica Miguel (El Manantial, Amor real, Alborada, Pasion, Teresa...) i Benjamin Can (Rubi, La fuerza del destino...) spadaju medju najbolje i najomiljenije kod glumaca, dok Salvador Garcini (Soy tu duena) je npr na najgorem glasu što se tog posla tiče.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefan on 28.02.12 17:45

Romo je radila onako kako su joj rekli da radi. Bernarda jeste bila karikatura od lika, ali koji lik u TDA nije to bio?! blink Besmisleno je uopšte porediti Bernardu sa Anom Joaquinom, kao što je besmisleno upoređivati Victoriju Sandoval i Lucianu Duval. TDA je smeće, Daniela je odradila svoj posao najbolje što je mogla i bila je za klasu ispred svih, dakle SVIH u toj smejuriji od serije.

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2946
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 28.02.12 18:14

Ne znam ko je mogao da natera Danielu da pravi onako glupe face, valjda je videla samu sebe na šta liči.

Besmisleno je uopšte porediti Bernardu sa Anom Joaquinom, kao što je besmisleno upoređivati Victoriju Sandoval i Lucianu Duval

Isto kao što je besmisleno uporedjivati Helenu Rojo i Victoriu Ruffo. Razlika u kvalitetu ogromna.

Ne slažem se da je bila bolja od svih, al naravno svako ima pravo na svoje mišljenje.Meni su bolji bili i Guillermo Garcia Cantu, Ursula Prats, Domenica Paleta pa čak i Erica Buenfil koja uvek preglumljava je ovde bila dobra. Što se tiče Maite, nije zbog toga što je ja gotivim, al ne vidim šta je ona to loše uradila u seriji osim toga što nije manekenski gradjena. Ja Romo stvarno volim i medju omiljenim mi je glumica iz te starije generacije, al njena gluma u TDA je za mene sramotna za njeno ime. Ipak ona ima ozbiljnu karijeru iza sebe i izgradjeno ime da bi dozvolila da neko pravi budalu od nje. Da je dobra glumica jeste, da je odigrala već nekoliko odličnih villana jeste, al ovde je bila dosta loša.

Moja najveća zamerka je na to što je dobila nagradu koju definitivno nije zaslužila, al svi znamo kako Origel deli nagrade tako da ne može se ništa promeniti. Ovo je već druga angrada za redom koju dobija a ne zaslužuje je.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefan on 28.02.12 19:21

Isto kao što je besmisleno uporedjivati Helenu Rojo i Victoriu Ruffo. Razlika u kvalitetu ogromna.

Ruffo je odlična glumica, ali žena prosto ne može da dobije normalnu ulogu, ne znam zašto blink U Madrastri je bila super, a tek u Viktoriji... Genijalna! shitshield

Ne slažem se da je bila bolja od svih, al naravno svako ima pravo na svoje mišljenje.Meni su bolji bili i Guillermo Garcia Cantu, Ursula Prats, Domenica Paleta pa čak i Erica Buenfil koja uvek preglumljava je ovde bila dobra.

Za Dominicu i Ericu se slažem da su bile dobre, Cantu mi je isti u svakoj ulozi, tako da ga ne bih komentarisao.

Ja Romo stvarno volim i medju omiljenim mi je glumica iz te starije generacije, al njena gluma u TDA je za mene sramotna za njeno ime.

Kao i za sve one koji su glumili u toj seriji.

Ipak ona ima ozbiljnu karijeru iza sebe i izgradjeno ime da bi dozvolila da neko pravi budalu od nje. Da je dobra glumica jeste, da je odigrala već nekoliko odličnih villana jeste, al ovde je bila dosta loša.

Aman, ona je glumila onako kako su od nje tražili da glumi. Ako glumcu kažu šutne u sto tri puta jer je lik besan, šutnuće tri puta, iako možda lično misli da je dovoljno da šutne jednom.

Moja najveća zamerka je na to što je dobila nagradu koju definitivno nije zaslužila, al svi znamo kako Origel deli nagrade tako da ne može se ništa promeniti. Ovo je već druga angrada za redom koju dobija a ne zaslužuje je.

Od glumica koje su bile u konkurenciji jedino nisam video Chantal u "Rafaeli". Olivia je bila katastrofalna u Dos Hogares, Laisha ok u LFDD, ali ništa posebno yawn Tako da po meni ni Laisha ni Olivia nisu zaslužile da dobiju to priznanje. Jedino, opet kažem, ne znam kakva je bila Chantal.

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2946
Godina : 27

Back to top Go down

Post by mimi on 28.02.12 19:28

I ja se slazem a je Laisha trebala dobiti nagradu,ali kao sto sam vec napisala rainije, ko zna kako funkcionise ovo nagradjivanje, a da nije uvek po zasluzi uverili smo se i ranijih godina u mnogim slucajevima. Danielu cenim i volim, ali zna ona to i bolje da odradi.
mimi
Junior member
Junior member

Poruka : 170
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 28.02.12 20:02

Ruffo je odlična glumica, ali žena prosto ne može da dobije normalnu ulogu, ne znam zašto blink U Madrastri je bila super, a tek u Viktoriji... Genijalna!

Nisam ni rekao da je loša glumica, ali sa Rojo ne može da se poredi bar po mom mišljenju. Ruffo mi je u Victoriji bila fenomenalna, u Maćehi je veći deo provela sa njenih čuvenih: "20 anos, mis hijos." al serija kao serija mi je bila dobra. A što se tiče uloga ko joj je kriv što prihvata glupe uloge. Kad joj je ponudjena uloga Carlote u ENDA nije je prihvatila jer se plašila kako će publika reagovati na nju kao villanu.

Od glumica koje su bile u konkurenciji jedino nisam video Chantal u "Rafaeli". Olivia je bila katastrofalna u Dos Hogares, Laisha ok u LFDD, ali ništa posebno yawn Tako da po meni ni Laisha ni Olivia nisu zaslužile da dobiju to priznanje. Jedino, opet kažem, ne znam kakva je bila Chantal.

Gledao sam je nešto malo, jer par epizoda nakon što se pojavila prekinuo sam da gledam seriju. Chantal ko Chantal, ona meni uvek glumi isto, dobra ali kao što sam rekao ista gluma. Olivia neka villana nije ni bila. Meni je ove godine borba za nagradu trebala da se vodi izmedju Laishe i Susane.

Al ne vredi sad raspravljati, sto ljudi sto ćudi.

Sve u svemu zadovoljan sam kako su podeljene nagrade, eto imam zamerku samo na dve kategorije: Mejor actriz antagonica i Mejor primer actor. Daniela i Cesar odlični glumci, al ovaj put nagrade na staru slavu. To je moje mišljenje. Ostalim kategorijama sam zadovoljan, većina se podudarila nekako sa mojim mišljenjem. Što se mene tiče jedino je još Ana Brenda mogla biti umesto Sandre, al opet Sandra je bila bolja od preostalih tako da ok mi je i to.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 12.03.13 7:18

Ove godine uvedene su neki novine, jedna od njih "Favoritos del Público". Do 7 aprila putem twittera moći će da se glasa u 8 kategorija, onda će u svakoj kategoriji biti nominovano 3 (3 koji budu imali najviše glasova na twitteru) pa će publika od tih 3 izglasati svog pobednika. Dakle pored kategorija koje su bile svih prethodnih godina, gde je žiri glasao, biće ove gde će publika odabrati svoje favorite. I novina je to da će od ove godine žiri javno glasati.

Evo link pa ko ima twitter može da glasa. Imate tu i upustvo kako se to radi.

http://www.tvynovelas.com/premios-2013/favoritos-del-publico/

Inače nominovane serije za ovu godinu su:

Abismo de Pasión
Amor Bravío
Cachito de Cielo
Corona de Lágrimas
Por ella soy Eva
Un Refugio para el Amor

Dakle, samo one koje su se završile.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak