EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Premios TVyNovelas

Page 6 of 27 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 16 ... 27  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Premios TVyNovelas

Post by Stefan on 28.04.13 17:08

Nisam ni ja imao ništa protiv nje, ali fanovi su mi je zgadili, slično kao i sa Anahi. Bolesno veličanje neke osobe jednostavno drugim ljudima zgadi tu osobu. puke

A što se tiče glume, kontam da ona ide onom logikom kao Gaby Spanic - ima već izgrađeno ime, što bi se trudila da pokazuje/dokazuje talenat zvizd

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2860
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 28.04.13 17:22

Kakvu štetu fanovi mogu da donesu svojim zvezdama, ne može niko drugi... rofl

Eto npr RBD. Na početku su bili 6-oro mladih ljudi koje su svi voleli, al te silne višegodišnje evo sad skoro decenijske svadje izmedju fanova Anahi, Dulce i Maite dovela su do toga da puno ljudi ne može očima da ih gleda. smile Zar je bitno koja ima više pratioca na twitteru, koja ima pet kila viška i sl. Sve tri su podjednako zaslužene za to što je RBD bio to što jeste. Eto u vreme CCEA Maite su svi voleli, a pogledaj sada. Za to su krivi isključivo fanovi.

Isti slučaj je sa Lucero... Od njenih poslednjih 5 serija, jedna je bila exito. Ni kao pevačica ne prolazi sjajno, šta više još gore nego kao glumica. I neprestano se trude da od nje prave veliku zvezdu, ok odigrala je sjajno čuvene trojke al to je bilo pre 20 godina.

A što se tiče glume, kontam da ona ide onom logikom kao Gaby Spanic - ima već izgrađeno ime, što bi se trudila da pokazuje/dokazuje talenat

Baš tako. Gaby je u svoje vreme bila skroz ok, a ovo sad nema veze sa glumom. Al što bi se pa trudila, jedna je od najplaćenijih glumica, za koju god kuću snimala njene serije su medju najprodavaniji, kakva je takva je ima fanove koji je vole...

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10269

Back to top Go down

Post by Ejpril on 28.04.13 17:56

Drago mi je što je Abismo uprkos malo nominacija dobro prošao kod publike smile2 e sad valjda dobro prođe i na ovim "pravim" nagradama . Neću gledati uživo al nadam se da će me ujutru sačekati snimci .

A što se tiče Lucero slažem se ona je imala dve odlične uloge i zna se u kojim serijama al sve ostalo je prosek tako da je daleko od zvezde kakvom je predstavljaju .

Senior member

Poruka : 886

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 29.04.13 4:41

Počelo je. Prvo je išao crveni tepih, al od sinoć... facepalm Vidim ja Brito u istoj haljini kao od juče, zapitam se dal je moguće da je dve večeri za redom obukla istu haljinu, kad brzo dobih odgovor. Crveni tepih nije bio večeras već sinoć, što je meni baš glupo. Svi različito obučeni, ne vidim svrhu toga.

Krenulo je uživo... Adrian Uribe u svom stilu malo isprozivao poznate. On je rekao sa Jaime Camil neće moći da dodje zbog posla. roll A mi kao glupi pa poverovali.

Ovo sa javnim glasanjem je isto moglo bolje da se odrade... Prikažu na sekundu sve odjednom, nema šanse da vidiš ko je za koga glasao.

Kreću dodele nagrada:

Mejor programa de television restringida:
Susana adiccion
Mejor serie: Heroes del norte
Mejor programa de entretenimiento: La Rosa de Guadalupe
Mejor programa especial: Festival Acapulco
Mejor programa de concurso: La voz Mexico
Mejor programa de variedades: Hoy

Mejor director de escena: Benjamin Cann i Rodrigo Zaunbos (PESE) Zasluženo.
Mejor guion o adaptacion: Martha Carillo, Cristina Garcia i Denisse Phiffer (AB) shock facepalm Prvo razočarenje ove večeri.
Revelacion masculina: Axel Ricco (CDL)
Revelacion femenina: Cassandra Sanchez Navarro (CDL) koja se toliko tresla, samo što nije zaplakala. Dok su se čekali glasovi mislim da se molila da ona ne pobedi. Više bih voleo da je Pimentel osvojila nagradu, jer ona je devojka o kojoj se najviše pričalo ove godine.
Mejor actor de reparto: Flavio Medina (AB) Zasluženo. Posvetio nagradu Silviji Navarro. naklon naklon naklon Drago mi je što je spomenuo jer sramotno je što je nema.
Mejor actriz de reparto: Raquel Olmedo (ADP)
Mejor primer actor: Alejandro Camacho (ADP)
Mejor primera actriz: Blanca Guerra (ADP)
Mejor actriz juvenil: Livia Brito (ADP) Zasluženo, šteta što je Pimentel bila u istoj kategoriji.
Mejor actor juvenil: Ferdinando Valencia (PESE) Nezaluženo. Nagrada je ukradena Pablu Lyle.
Mejor actor coestelar: Jesus Ochoa (PESE)
Mejor actriz coestelar: Paty Navidad (PESE) Plače kao da je oskara dobila a ne ovu glupavu nagradu. rofl
Mejor villano: Marcelo Cordoba (PESE)
Mejor villana: Leticia Calderon (AB)
Mejor tema musical: Solo un suspiro (ADP)
Mejor actriz protagonica:Victoria Ruffo (CDL) Zasluženo. Volim ja Boyer, al ovaj put Ruffo je bila perfektna u CDL. Iznenadio sam se da su joj dali nagradu sa obzirom da se nije pojavila.
Mejor actor protagonico: David Zepeda (ADP) Šta reći? facepalm Ako je on najbolji glumac, kakvi su tek ostali. rofl
Mejor telenovela: Por ella soy Eva- Nagradu su posvetili Jaimeu.

I da vidimo kako su rasporedjene ove glavne nagrade:

Abismo de pasion: 6
Por ella soy Eva: 6
Amor bravio: 3
Corona de lagrimas: 3

Valjda sam dobro izbrojao.

Najveći gubitnici Un refugio para el amor i Cachito de cielo koje nisu osvojile ni jednu nagradu. I tako URPAE koja je može se reći bila najveći exito prošle godine ostade bez i jedne nagrade. rofl

Evo neke zanimljivosti:
Jacqueline Andere je dobila posebnu nagradu "Una Vida de Telenovela". Posvetila je nagradu svojoj ćerci Chantal, unuci, pa čak što bi ona sama rekla verovali ili ne i zetu.
Ariadne i Ron su predstavljali jedno od kategorija. Ljubakali su se pred svima, ne vidim svrhu toga. Ok, lep ste par, u vezi ste, al šta nas to briga.
Inače Carmine se izgovara Karmajn. Nisam to znao. smile2
Ostade Esmeralda Pimentel bez nagrade, nepravda. besan
Carlos de la Mota i Zuria Vega predstavljaju kategoriju Mejor actriz juvenil. Pita on koliko godina treba da ima glumica da bi mogla da udje u ovu kategoriju. Zuria kaže valjda 15-16. A on će na to: "Kako je krenulo još malo će Carmen Salinas biti nominovana u toj kategoriji." rofl
Lucero je isto dobila neku specijalnu nagradu.

E sad neki moji utiscu:

Smatram da su Esmeralda Pimentel i Pablo Lyle oštećeni. Ona za Revelacion femenina, a on za Mejor actor juvenil. Oboje su briljirali u svojim ulogama.
Onda ko je trebao da bude "Mejor villano" pitanje je sad. Cecar je po meni bio bolji i imao je bolji lik, al eto gotivim Cordobu pa mi nije žao što je on osvojio nagradu. Što bi on sam rekao: "Neće da delim nagradu sa kolegama, Lucero ih već ima 20 a ja samo jednu."
Najbolji glumac je čist promašaj. Ukradena nagrada Jameu.
Što se najbolje telenovele tiče. Meni je favorit bila ADP, al eto može i Eva da prodje.
I drago mi je što je Ruffo osvojila nagradu. Više nego zasluženo. Vidim da je već pljuju po twitteru, al očigledno su to fanovi Lucero koji nisu gledali CDL.

Toliko od mene.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by salem on 29.04.13 6:47

Nisam gledao ali sada videh ovo sto si napisao Milose i ja sam u soku.Prvo nadao sam se da ce ADP biti najbolja telenovela,jer ono sto sam video od Eve i nije mi toliko zanimljivo,mada volim i Jaimea i Lucero i Cordobu i Seoane i Paty ali smatram da telenovela ko telenovela nije nista posebno.E sad glavna muska uloga smile2 ma koliko ja obozavao Zepedu i radovao se sto je dobio nagradu,mislim da je ova nagrada trebala da ode Jaimeu.Ovo je drugi put da su ga zestoko zeznuli za nagradu.Kategorija glavna zenska uloga-volim Boyer ali smatram da ce biti prilike za nagrade,neka ova nagrada Ruffici bude nesto kao kruna dosadasnje karijere.Calderon i Cordoba villana i villano mislim da je sasvim zasluzeno.Drago mi je i zbog Paty,ali mi je zao sto kroz citavu karijeru ce ona uvek biti sporedna glumica,mada i tada daje maksimum od sebe i cesto zaseni glavnu glumicu.Primer actor i actriz pa sta znam i zasluzeno i nije bas,ali ajde neka prodje smile2 Sve u svemu kao i svake godine cirkus.

salem
Senior member
Senior member

Poruka : 684

Back to top Go down

Post by joey on 29.04.13 8:55

Zašto se najveće zvezde nikad ne pojave? sad

Valjda ima na Dailymotion, pogledaću posle.
joey
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1433
Godina : 25

Back to top Go down

Post by laki on 29.04.13 10:15

Dobro si izračunao Miloše, samo što izgleda u konačnom plasmanu računaju i nagrade publike. -:

Broj nagrada je sledeći:
Abismo de Pasión - 9 (6+3)
Por ella soy Eva - 7 (6 +1 )
Amor Bravío - 5 (3+2)
Corona de Lágrimas - 3 (3+0)
Un Refugio Para el Amor - 2 (0+2)
Cachito de Cielo - 0

Inače, kratko i jasno. Ove nagrade su odavno postale krš (pardon, pravo je pitanje da li su ikada i bile ispravne). Tako da ono kafa
Kao što sam rekao na twitteru, meni od svih najbolja bila AB. facepalm Da se razumemo i ona je krš, ali je (bar meni) bolja od ostalih.
Zepada najbolji glumac lol2 lol2 lol2 Pored Camila, Christiana, Sotoa ... Genijalni su, majke mi.

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Ejpril on 29.04.13 10:47

Šteta što Abismo nije osvojila nagradu za najbolju telenovelu cry al i ovako bez toga su fino prošli thumbup znala sam da Boyer neće osvojiti nagradu tako da tu nisam iznenađena jedino iznenađenje mi je što Esmeralda nije osvojila nagradu za "Revelacion femenina" . A Zepeda najbolji glumac da i nije neki al svakako je bar po meni bolji i od Sotoa i Christiana .

Senior member

Poruka : 886

Back to top Go down

Post by tlnovelas on 29.04.13 11:49

Ako neko nađe snimak dodele nek postavi na forum, ja sam tražio i ne mogu da nađem.

tlnovelas
Member
Member

Poruka : 244

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 03.03.14 21:49

Izašle su nominacije za ovu godinu. DOdela nagrada će se održati 23 marta.

MEJOR TELENOVELA
AMORES VERDADEROS
MENTIR PARA VIVIR
CORAZON INDOMABLE
PORQUE EL AMOR MANDA
DE QUE TE QUIERO TE QUIERO

ACTRIZ PROTAGONICA
ANA BRENDA CONTRERAS (CORAZON INDOMABLE)
MAYRIN VILLANUEVA (MENTIR PARA VIVIR)
ERIKA BUENFIL (AMORES VERDADEROS)
BLNCA SOTO (POR QUE EL AMOR MANDA)

ACTOR PROTAGONICO
SEBASTIAN RULLI (AMORES VERDADEROS)
JUAN DIEGO COVARRUBIAS (DE QUE TE QUIERO TE QUIERO)
DAVID ZEPEDA (MENTIR PARA VIVIR)
DANIEL ARENAS (CORAZON INDOMABLE)

VILLANA
MARJORIE DE SOUZA (AMORES VERADEROS)
ALTAIR JARABO (MENTIR PARA VIVIR)
CLAUDIA ALVAREZ (PORQUE EL AMOR MANDA)
ESMERALDA PIMENTEL (DE QUE TE QUIERO TE QUIERO)

VILLANO
ERICK ELIAS (PORQUE EL AMOR MANDA)
DIEGO OLIVERA (MENTIR PARA VIVIR)
MANUEL OJEDA (LA TEMPESTAD)
IVAN SANCHEZ (LA TEMPESTAD)

PRIMERA ACTRIZ
CYNTHIA KLITBO (DE QUE TE QUIERO TE QUIERO)
ANA MARTIN (AMORES VERADEROS)
DANIELA ROMO (LA TEMPESTAD)

PRIMER ACTOR
IGANCIO LOPEZ TARZO (CORAZON INDOMABLE)
PATRICIO CASTILLO (MENTIR PARA VIVIR)
JESUS OCHOA (LIBRE PARA AMARTE)

ACTRIZ JUVENIL
SHERLYN (AMORES VERDADEROS)
TELMA MADRIGAL (LA MUJER DEL VENDAVAL)
MICHELLE RENAUD (PORQUE EL AMOR MANDA)

ACTOR JUVENIL
ALEJANDRO SPEITZER (MENTIR PARA VIVIR)
ELEAZAR GOMEZ (AMORES VERADEROS)
RICARDO FRANCO (CORAZON INDOMABLE)

ACTRIZ COESTELAR
CYNTHIA KLITBO (DE QUE TE QUIERO TE QUIERO)
NATALIA ESPERON ( AMORES VERDADEROS)
CECILIA GABRIELA (MENTIR PARA VIVIR)

ACTOR COESTELAR
ALEJANDRO AVILA (PORQUE EL AMOR MANDA)
AARON HERNAN (DE QUE TE QUIERO TE QUIERO)
FELIPE NAJERA (MENTIR PARA VIVIR)

ACTRIZ DE REPARTO
SUSANA GONZALEZ (AMORES VERDADEROS)
LETICIA PERDIGON (MENTIR PARA VIVIR)
MARISOL DEL OLOMO (DE QUE TE QUIERO TE QUIERO)

ACTOR DE REPARTO
JUAN CARLOS BARRETO (MENTIR PARA VIVIR)
MANUEL FLCO IBAÑEZ (LA MUJER DEL VENDAVAL)
JOSE CARLOS RUIZ (CORAZON INDOMABLE)

TEMA MUSICAL
NO ME COMPARES (AMORES VERADEROS)
HOY TEGO GANAS DE TI (LA TEMPESTAD)
EL AMOR MANDA (PORQUE EL AMOR MANDA)

Može se reći da ima par iznenadjenja. Za početak nema ni Colunge ni Yaneza.

Ona nema Eize, a umesto nje je stavljena Sherylin.  roll Eiza se već oglasila na twitteru, mada je obrisala poruku. Rekla je da su je pozvali da vodi šou, ali kako nije pristala verovatno je zbog toga "kažnjena"

Onda eto ove godine Susane medju nominovanim. Izgleda da se Origel odljutio.  rofl A kada je više nego zaslužila da osvoji nagradu za najbolju negativku u LQNPA nije je bilo.

Onda Juan Diego Covarubias je trabao biti nominovan za negativca, o tom liku se stvarno dosta priča, čak više nego o pozitivcu. Dok su iz LT čak dvojica u toj kategoriji.

Ako dobro vidim Que bonito amor je skroz zaboravljena.

Sve u svemu ove nagrade su odavno izgubile na značaju.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 6 of 27 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 16 ... 27  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics