EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Cachito de cielo

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Cachito de cielo

Post by joey on 27.08.12 23:25

Poznato je da serije koje rade Maite+Wiliam U Mexiku=loš rejting

Pa baš da je poznato - nije. Imali su jednu seriju s dobrim (CCEA), jednu s lošijim rejtingom (TDA), a obe svetski uspešne. Ne znam kako bi ova izgledala.
joey
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1433
Godina : 25

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 28.08.12 0:39

Mislim da su producenti na fb napisali da to nije istina... Mislim na ovu priču sa Levyem.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10076

Back to top Go down

Post by Falcon on 28.08.12 16:52

Telenovela je veliki shit, priča kao da je za malu djecu. Ideja sa svećenikom-zavodnikom je katastrofalna. Sve u svemu promašaj godine.
Falcon
Member
Member

Poruka : 275

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 29.08.12 2:18

Konačno sustigao premijerno emitovanje (56. epizoda).

Šta reći... Šteta što je okupljena ovako dobra ekipa, a što je scenario toliko loš. Serija jednsotavno nema nikakvu radnju, od samog početka se vrte u krug. Renata, kako bi ona rekla oseća nešto čudno prema Chavi, neće sebi da prizna da je zaljubljena u njega (sve do kraja ove 56. epizode), i tako već 50 i kusur epizoda. Glavni par nema priču, osim jednog ili dva poljupca ništa se nije desilo izmedju njih za ovih 56 epizoda.

Tete, Pupi, Adela... Odlični glumci al ni oni nemaju priču. Pupi vara Tete sa Adelom i to je to. Tete, naivna, sve veruje svojoj drugarici pachi i tako. Sad s epojavio Gustavo (Otto Sirgo), bivši dečko od Tete, pa kapiram da će ponovo biti nešto sa njima.

Toliko su najavljivali tu villanu, ona ni V od villane. Mara je tako dosadan i zapostavljen lik. Celu seriju juri za Fabiom, sad izgleda hoće da smuva Pupia kako bi dobila svoju emisiju (Esmeraldu u svim serijama će izgleda da povezuju sa matorcima). Šteta sa Esmeraldu, odlična je glumica a ne koriste je. Al ne brinem se ja za nju, siguran sam da će dobiti glavnu ulogu. Fabio isto krajnje dosadan lik, daleko od negativca. Sad je kao u vezi sa Renatom, a već par epizoda ni jednu zajedničku scenu nisu imali.

Coca celu seriju juri Tristana, on zaljubljen u Isabel.

Diana je pola serije smarala sa Dariom, on je sad otišao, ona preko noći shvatila da voli Mema i sad otišla sa njim u Peru. Ne znam dal su likovi zauvek otišli iz serije, al tako mi se čini.

Andjeli i scene sa nebom su nestali... Otišli su u pakao zbog grešaka koje su počinili.

Padresito Chava priznao majci da je on Cachito... Nakon što su andjeli otišli u pakao u crkvi padaju pisma sa neba u kojima piše da Chava ne mora više da bude sveštenik. To svi čitaju, kao da je nešto najnormalnije. I tako nije više sveštenik, sad je postao pevač i peva sa marijačima po sahranama, striptiz barovima...

Matias od početka kao igra fudbal, prvo je tražio tim, kad ga je našao zapustio fudbal jer se zalojubio u renatu, sad je polomio nogu... Njega juri Sofia celu seirju, on je kulira.

To je otprilike sve što se desilo za ovih 56. epizoda.

A sad da kažem šta mi se svidelo.

Renata kao lik odlična... Mlada, savremena, obrazovana devojka. Svakome kaže šta misli. Na Maite nemam nikakvu zamerku, konačno je dobila normalan lik i glumi dosta drugačije nego inače.

Cecilia Gabriela, ovom serijom je pokazala koliko je dobra glumica. Stvarno me je prijatno iznenadila.

Azela isto odlična... U njenim scenama umire od smeha, kako samo brzo priča i koje face pravi. Podseća me na donja Brižidu iz Pasione. smile2 Super mi je. Nakon silnih villana, stvarno je osveženje gledati je u ovakvoj ulozi.

Rakel Pankowsky... Žena je šou, zaljubljena u Tristana pa to ti je.

Onda, Orfe i Pili... Jeste da od početka ne rade ništa drugo nego što ogovaraju i tračare, al nikad nisam video bolje tračare u seirji od njih dve.

Kao što sam rekao velika šteta što je serija ovako loše ispala... Čudi me da su Roberto i Gisela uzeli ovo da rade, nako serija kao što su ADH i PVAA. Produkcija, scenografija, gluma, sve je odlično, al džaba sve kad nema dobre priče.

Šta će se dalje dešavati u seriji nemam pojma. Vidim da sad pokušavaju da zbliže Renatu i Chavu... Mislim da im to nije pametna ideja i da neće time podići rejting, jer Maite i Pedro zaista nemaju ni malo hemije, ne idu kao par nikako. Šteta što se od starta zna da je Matias (Pablo Lyle) brat od Renate, jer njih dvoje bi mogli biti dobar par, odnosno mogli bi od njega da naprave protagonistu. Ja mislim da je najbolje rešenje da uvedu novi lik i spoje ga sa Renatom. I naravno da imaju neku normalnu i zanimljivu priču.

Sve u svemu, ovo gledam isključivo zbog Maite... Da je neka druga glumica na njenom mestu davno bi ovo ostavio.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 15.09.12 23:38

I tako odgledao ja svih 70 do sada prikazanih epizoda... Da me neko pita zašto nemam pojma, a da zbog Maite. Eto jedino zbog nje gledam, a kad sam odgledao već ovoliko epizoda odgledaću još tih 30-ak koliko ima do kraja.

Ova priča jednostavno nije za seriju, za film bi možda bila zanimljiva, al za seriju jednostavno nema materijala. Nema nikakve radnje, vrte se u krug. Sad su se smuvali Renata i Chava, par su nikakav... Maite i pokazuje neke emocije, a on kao kamen. Ne može ona da razvije hemiju sa nekim kao što je on ma koliko se trudila. Poljupci su im kao dece u vrtiću, ako ti žena ne da da se ljubiš kako treba onda nemoj ni da se baviš glumom. Mislim, Maite krene da ga poljubi a on stisnio ona usta kao da će da ga pojede. smile2

Tete saznala da je Pupi vara sa Adelom i sad ćuti i nikome ne govori već hoće da im se osveti na isti način, valjda će sad da pravi Pupija ljubomornim sa Mendiolom. Azela odlično glumi, tu nemam nikakve zamerke.

Mara eto konačno pokazuje neke znake villane... Odlučila je da se uda za Pupia, a pre toga mora da ukolni Adelu i Tete. Vodi se taktikom zavadi pa vladaj. Pomogla je Tete da uhvati Adelu i Pupija na delu, a sada manipuliše sa njom. Ništa posebno, al eto bar se nešto dešava sa njenim likom, ranije nije ništa.

Sofi s eprolepšala (kao), mada ona meni ni sad nije lepa... Jednsotavno je glavata na tatu. smile2

Ništa se više nije novo desilo za ovih 15 epizoda... Sve ostalo je isto kao što sam napisao i u prethodnom komentaru.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 22.09.12 2:17

Dobra 74. epizoda, a 75. će koliko vidim biti još bolja.

Eto i u lošoj seriji Azela i Clitbo pokazuju šta znači biti dobra glumica... Odlična scena kad Tete govori Adeli da zna da je ljubavnica njenog muža. naklon naklon naklon

Tračare su mi šou, al zapušila im je Renata usta. Mada u toj sceni ima i greška, Maite je pogrešno izgovorila reč a scena očigledno nije ponovljena.

Avance odličan... Tete se pojavljuje na zabavi sa Mendiolom, Renata shvata da su joj ukrali projekat i očigledno neće sedeti mirna, odmah je skočila... Mnogo mi se svidja lik Renate. naklon

Baš me zanima šta će se dešavati do kraja serije, malo su se popravili sa epizodame ove nedelje... I vreme je bilo.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 26.09.12 3:46

Serija postaje sve bolja... Konačno su počele da se otkrivaju stvari. Rejting serije sumnjam da će se popraviti, al daj bar da bude zanimljiva do kraja kad već gledam.

Renata je celu seriju bila tako pametna, a sad je napravila takvu glupost. Ko zna šta je potpisala a da nije ni pročitala.

Tete mi je super, kako mi je drago što Pipi ne sme ni da zucne. Još sad kad se spandja sa Mendiolom.

Nisam očekivao da će Fabio reći Tete za Marine planove.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 07.10.12 5:18

Nisam verovao da ću ovo reći ali serija je postala odlična... Svaka epizoda je sve bolja i bolja, tamo od neke 70. epizode nije bilo dosadne. Jeste da im je trebalo 70. epizoda, al bolje ikad nego nikad. Ovih 15 epizoda i prvih 70 kao da gledaš dve različite serije, ovo je prvi put da neka serija posle izmena zbog lošeg rejtinga postane bolja, obično ih još više upropaste.

Skoro pa se sve otkrilo... Tete je sve saznala, samo ne kapiram što više ne govori Renati. Na kraju će je Pupi preduhitriti i ubediti Renatu da je njega Tete prevarila sa Mendiolom, a onda će biti kasno da Tete kaže istinu Renatim ova joj neće verovati.

Iznenadilo me je sve ovo sa Tristanom... Nisam očekivao da mu je to lažno ime, da je bogat, da ima ženu i brata koji je godinama u komi... Mada nisam baš shvatio dal je ono njegova žena il žena od brata. Baš me zanima zbog čega je pobegao.

Mari je sve krenulo nizbrdo... smile2 Na kraju je ostala i bez posla i bez Pupia.

Renata ljubomorna na Huliju.

Adela završila u zatvoru zbog toga što je ubila Rejnalda. To mi je malo nepravedno, bilo je slučajno, tj. u samoodbrani i ima svedoka za to.

Pablo Lyle me prijatno iznenado svojom glumom, odličan je u ovim poslednjim epizodama. I ova mala Castro sve bolje glumi, definitivno za nju važi da ne pada iver daleko od klade.

I opet moram pohvaliti odličnu glumu... Svi fenomenalno glume. Uživanje je gledati Azelu, Clitbo, Ceciliu... Svi su stvarno odlično, ako je nešto valjalo od samog početka u ovoj seriji onda je to gluma bila.

Videćemo šta će još biti u ovih 25 epizoda

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Falcon on 14.10.12 20:29

Telenovela završava sa snimanjima 20.11.2012. zbog sve većeg pritsika i bojkotiranja javnosti zbog vrijeđanja katoličanstva.

La productora de la telenovela asegura que fue el público quien pidió acabar la historia protagonizada por Pedro Fernández y Maite Perroni.

La productora Giselle González admitió que “Cachito de cielo”, telenovela protagonizada por Pedro Fernández y Maite Perroni, ofendió a la religión y a petición del público, se tuvieron que hacer cambios drásticos a la historia que concluirá el 20 de noviembre próximo.

“Siempre nos hemos arriesgado en las historias que hemos contado y debido a que ‘Cachito de cielo’ era en tono de comedia, jamás pensamos que el público se sentiría agredido, consideraron que era una falta de respeto hacia las creencias religiosas.

“Por más que intentamos justificar ese hecho, la gente no lo aceptó y corregimos el error que hayamos cometido por no habernos dado cuenta desde un principio que esto podía suceder”, explicó González en entrevista con Notimex.
Falcon
Member
Member

Poruka : 275

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 01.11.12 20:22

Umro otac Azele Robinson
Maxine Woodside:
¡Falleció el papá de @AzelaRobinson en Londres! Ö
No puede ir...
¡Está grabando los últimos capítulos de#CdC! Ö
Još jedan dokaz da je cela ta priča o poznatima, njihovom dobrom životu daleko od istine. Ima popularnost svojih dobrih strana, al isto tako i loših. Zamisli, umre ti neko tako blizak a ti ne možeš da odeš na sahranu.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics