EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Cachito de cielo

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

View previous topic View next topic Go down

Re: Cachito de cielo

Post by Miloš92 on 03.11.12 16:16

Jedini komentar na 105. epizodu je: naklon naklon naklon

Neverovatno dobra gluma. Skoro nisam gledao tužniju epizodu neke serije. sad

Nakon ove serije ja zaista ne kapiram zbog čega Cecilia Gabriela nikada nije imala glavnu ulogu, bolja je od mnogih glumica njene generacije.

Još samo 5 epizoda. Šteta što im je trebalo 70. epizoda da shvate da sa ekipom koju su okupili mogu mnogo više od komedije. Da je serija od starta bila ovakva kakva je siguran sam da bi bila mnogo uspešnija.

Zaboravio sam da prokomentarišem i 104 epizodu. Esmeralda Pimentel je prosto briljirala u sceni silovanja, pa u tuškabini, pa u sceni sa Fabiom... naklon naklon naklon Devojka je veliki potencijal. Lepa a plus dobra glumica, gde ćeš bolju kombinaciju.

Ono što me najviše zanima je to da li će Renata saznati da je Chava ustvari Cachito... Mislim da neće, a možda je tako i bolje, ne treba vraćati u seriju fantaziju sada kad su epizode ovako dobre.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10080

Back to top Go down

Post by MStefan on 07.11.12 18:17

Finale u petak!

Por más de cinco meses, Cachito de cielo nos divirtió y nos hizo llorar con las aventuras y tragedias de sus personajes.
Este viernes la historia de amor entre Renata (Maite Perroni) y Chava (Pedro Fernández) llegará a su fin, descubriremos si por fin podrán ser felices o si Mara (Esmeralda Pimentel) y Fabio (Jorge Poza) continuarán con su venganza; ¿qué pasará con los recién casados de Isabel (Cecilia Gabriela) y Tristán (Juan Carlos Barreto)? ¿Teté (Azela Robinson) perdonará a Pupi (Rafael Inclán)? ¿Cuál será el destino de Adela (Cynthia Klitbo), Matías (Pablo Lyle) y Sofi (Sofía Castro)?
Estas y muchas otras incógnitas se descubrirán este viernes 9 de noviembre a las 6:15 de la tarde en el gran final de Cachito de cielo.
Pero si no puedes verlo en la televisión no te preocupes, Televisa.com lo transmitirá completamente en vivo en el sitio oficial.
Así que conéctate este viernes a las 6:15 de la tarde a Televisa.com/cachitodecielo y disfruta el esperado final de esta singular historia.
¡No tiene pretexto para perderte el último capítulo!

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2047

Back to top Go down

Post by MStefan on 08.11.12 14:16

Promo Gran Final

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2047

Back to top Go down

Post by laki on 12.11.12 1:22

Fin

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 12.11.12 6:33

Završio sa gledanjem serije. Zvuči čudno ali nedostajaće mi. smile Da je cela serija bila kao ovih poslednjih 40 epizoda bila bi medju mojim omiljenim, ovako nažalost nije, al ostaće mi u lepom sećanju.

Odmah moram pohvaliti inzvarednu glumu... Ni u jednoj televisinoj seriji nisam gledao ovako dobru i prirodnu glumu. Svaka čast Eriku Moralesu, svaka čast celoj ekipi... naklon naklon naklon

Da prokomentarišem malo šta je bilo u ovih poslednjih 5 epizoda.

Adela pokušala da se ubije u zatvoru. Zatvorenice su morale da naprave požar kako bi neko reagovao i pozvao doktora. Svideo mi se ceo taj deo u zatvoru. Konačno nisu prikazane ružne debele lezbače koje napadaju nove. Ovom serijom su pokazali da mogu da se razviju i lepa prijateljstva u zatvoru, jedino mi je žao što je na kraju Dora ni kriva ni dužna ubijena. Bilo je baš lepih scena i dijaloga u zatvoru. Matias je oprostio majci, Adela je proglašena nedužnom.

Matias je saznao da je Renata njegova sestra. Prelepa je bila ta njihova scena. Baš mi je bilo žao Renate kad mu je rekla: "Ja volim što imam brata kao što si ti, a nadam se da bi i ti voleo da imaš sestru kao što sam ja." Nešto tako.

Coce mi je baš žao... Kao je spremala venčanje za sebe, a ustvari je to radila za svoju sestru pošto je znala da neće dočekati da se uda... sad sad sad Dobro je što nisu rastegli to oko njene smrti, pa plakanje za njom, već je odmah u sledećoj sceni prošlo neko vreme i Isabel i Tristan su se venčali.

Mare mi je baš na kraju žao... Nije ona uradila ne znam ni ja nešto toliko loše, a baš su je kaznili. Al drago mi je što su joj oprostili, bar se tako čini. Mada na venčanju je nije bilo, što mi je donekle i logično... Mrzim to kad preko noći se sve zaboravi, i aj ponovo smo drugarice kao da ništa nije bilo. Počela je novi život, raznosi kafe u novoj firmi, al to je ono što je želela. Ponovo bih pohvalio Esmeraldu, ako ova devojka ne dobije glavnu ulogu onda u Televisi stavrno nisu normalni.

Dobra je scena kada Fabio dolazi u Marin stan i preti joj da povuče optužnicu protiv njega, a ne zna da je u stanu Renata. Kako je samo skočila na njega da bi odbranila Maru.

Fabio na kraju završio u zatvoru... Što bi mu zatvorenici rekli "oko za oku zub za zub". Silovali su ga. To je i zaslužio, ogavan mi je od samog početka.

Tete mi je jedan od omiljenih likova ikada. Od žene sa početka serije kojoj je jedina obaveza bila da joj muž bude opran, ispeglan i nahranjen, u kakvu se ženu na kraju pretvorila.. Svaka joj čast, kako se sa svim problemima izborila... naklon naklon naklon Oprostila je sve Adeli (iliti Pachi), ponovo su poslovne partnerke. Što bi Tete rekla: "Moraš da se vratiš u frizerski salon inače ćemo izgubiti sve mušterije. Ja sam ih već dovoljno izgubila, al to me ne čudi jer ni rep ne znam da vežem." smile2 smile2 smile2 Kad realno pogledaš nije Adela bila loša, jedino se borila za svog sina, podlegla je ucenama i to je to... Obe su volele Pupija, to im se obilo o glavu. Mislim da je ovo Azelina najbolja uloga, koje je samo face pravila, kad se mučenica sva zbuni i pogubi... smile

Sad u poslednjim epizodama Tete i Matias su imali mnogo dobrih scena. Jeste njemu bilo teško, ali i njoj je što bi mu rekla u jednoj sceni. "Ti si mlad i život je pred tobom, a šta ja da radim u ovim godinama kada sam shvatila da je ceo moj život bio samo laž." sad Pablo Lyle je neverovatno napredovao u ovoj seriji, mnogo dobro glumi.

Chava prosi Renatu na isti način kao što je uradio Cachito, na onom stadionu, sa vatrometima... Ona sva zbunjena, i on joj tad priznaje da je on Cachito. Ona mu prvo ne veruje, al onda joj on govori neke detalje iz njihovog života koje su samo oni znali. Ona se ljuti što joj nije rekao istinu i raskida sa njim.

Na samom kraju serije, tj. u poslednjoj epizodi vratili su se malo fantaziju al super je sve to ispalo.

Pupi odlazi kod Adele i svadja se sa njom, govori joj da će ubiti Matiasa. Matias posle dolazi i zatiče Adelu koju je Pupi udario. Kreće za Pupijem. Pipi vidi Matiasa na ulici i kreće kolima na njega. Renata istrčava, gura Matiasa i kola udaraju nju. Renata tada priznaje ocu da je Matias njegov sin i pada u nesvest, tj. napravili su da mislimo da je mrtva.

U bolnici Matias i Pupi se svadjaju. Odlična scena kada ne prihvataju jedan drugog kao sina/oca.

Doktori se bore za Renatin život, al na kraju govore da ne može ništa više da se uradi. Pupi odlazi da moli ćerku za oproštaj. Onda Chava odlazi da se pozdravi sa njom i Renata tada "umire".

Tada na scenu stupa fantazija... Renata stiže na nebo gde je čekaju Ariel i Ezekel, andjelčići (djavolčići) sa početka serije. Oni joj objašnjavaju šta se sve desilo sa Cachitom (Chavom). Govore joj da je Chava sve radio da bi bio sa njom, da je pobedjio sve prepreke koje su mu postavljali...

Prolazi neko vreme... Matias ponovo igra fudbla, otac od Sofie je njegov menadžer koliko sam shavtio, sad je ponosan na svog zeta...

Ariel dolazi kod Lukasa i govori mu da je Bog oprostio Ezekelu i njemu i da ih je vratio iz pakla. Govori Luaksu da je došao da mu ispuni obećanje. Lukas je uvek želeo da bude rok zvezda i želeo je telo nekog popularnog pevača. Andjeli su mu uvek govorili da će dobiti to telo ako razdvoji Chavu od Renate. Kako nije uspeo, Lukas se već pozdravio od tog tela. Medjutim sada kad je imao priliku da dobije to telo odbio je, jer kako sam kaže srećan je takav kakav je sa svojim prijateljima. Al Ariel ne bi bio Ariel kad ne bi nešto dobacio i bocnuo ga: "U redu, kako hoćeš, al sa tim telom siguran sam da ćemo se brzo ponovo videti." smile

Renatu nam uopšte ne prikazuju... Al onda ide scena gde su svi okupljeni ispred crkve. Chava u odelu i naravno već je jasno da Renata nije mrtva. Ubrzo i ona dolazi. Tete je pita zbog čega je tužna kad bi to trebao da bude najsrćeniji dan u njenom životu, a ona joj govori da je sve kao što je uvek maštala ali da joj je žao što je otac neće odvesti do oltara. Tada dolazi Matias i govori joj da možda više nema oca, ali zato ima brata i on je odvodi do oltara. Za njima idu Tete i Mendiola i on joj se udvara i predlaže da započnu novi život. Koje je samo face pravila i kako se smeškala. Definitivno Brižida #2

Onda scena venčanja... Od tako klasične i dosadne scene venčanja, ispala je tako dobra scena kada je ona rekla "da, prihvatam" a onda mu na uvo šapnula čuvenu rečenicu: "Porque la vida sin amor no es vida". Kako je samo to lepo izgovorila i namignula. A onda oboje počinju da se smeju, dok pop i ostali ne shvataju šta se dešava. Nisu ni mogli da shvate, jer ostali nisu imali priliku kao njih dvoje da budu na nebu pa da se vrate. smile smile smile Stavrno lepo što su ubacili tu rečenicu na samom kraju, toliko toga objašnjava. Ta rečanica je pomogla Renati da shvati sve, oprosti mu i vrati se u život.

Eto to bi ukratko bilo to.

Imam jednu zamerku na kraj... Ne kapiram zbog čega Pupi nije završio u zatvoru, a Fabio jeste, kada su optuženi za isti stvar. A još je i Pupi pregazio Renatu kada je pokušao da ubije Matiasa. Njegova kazna je to što više nije cenjen kao što je bio, nigde ne može da radi, počeo je da pije. I na samom kraju prati venčanje krijući i plače.

Opet da pohvalim sve glumce, al posebno Ceciliu Gabrielu, Klitbo, Azelu... Sve, svi su bili odlični. naklon naklon naklon

Maite je ponovo dokazala da je najbolja mlada glumica... Mogu da je pljuju, da je ne vole, al ni jedna iz njena generacije ne glumi tako prirodno i ubedljivo. Ne mora da progovori al očima sve kaže, svaka joj čast. Dobra je Boyerka, al Maite je ipak bolja. Barem meni. Možda nije imala sreću sa ulogama i nije joj pružena šansa da odigra nešto drugačije, al valjda će biti prilike i za to. Za početak Renata je bila dosta drugačija od svih prethodnih uloga.

Ocena za seriju: Za poslednji deo od mene čista 10, za prvih 70 epizoda jedna velika 0. Ajde d ane budem baš nerealan, al neka slaba 4. smile

I tako sam se ja raspisao u pola 7 ujutru, a siguran sam da ovo niko neće čitati. smile

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by salem on 12.11.12 8:11

Sumnjas da niko ne cita plez:

salem
Senior member
Senior member

Poruka : 684

Back to top Go down

Post by laki on 12.11.12 10:28

To ti misliš, Miloše.
Ocena za seriju: Za poslednji deo od mene čista 10, za prvih 70 epizoda jedna velika 0. Ajde d ane budem baš nerealan, al neka slaba 4.
shock Znači, danas pada sneg. rofl

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 12.11.12 15:55

Pa drago mi je da neko pročita sve ovo to napišem. Ja se uvek raspišem jer ne pišem komentare posle svake epizode, nego na nekih 5-10. Ja msilio pošto niko ovo ne gleda, nikoga ni ne zanima šta se dešava u seriji.

Znači, danas pada sneg
Samo sam realan... Maiite jeste moja omiljena glumica, al ja nisam od onih bolesnih fanova koji će braniti nešto neodbranjivo. Ona od samog starta glumi odlično, al serija je u prvih 70 epizoda očajna. Prvih 10-15 epizoda meni nije bilo loše, šta više svidjalo mi se. Al onda do te 70 epizode jednostavno nije se dešavalo ništa pametno. Samo su se vrteli u krug, i to su vrteli neke gluposti. Al zato ovih poslednjih 40 epizoda, svaka im čast, meni ni jedna nije bila dosadna. Jeste da su iz komedije prešli u nešto što po meni nije za termin od 18h, previše je nasilja bilo. Mnogo su se popravili, mada trebali su malo ranije. smile

Sve u svemu nije ova serija bila toliki promašaj... Nije exito, al nije ni veliki promašaj kakvom je predstavljaju.

Ako neko poželi da je gleda, neka odgleda početak, avance ostalih epizoda, a onda od 70 nek uživa. Šalim se, znam da to nikome neće pasti na pamet. smile

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Aurora on 12.05.13 0:34

Kada sam pročitala sadržaj radnja me jako podsjetila na telenovelu El cuerpo del deseo,ali iskreno meni je Cachito de cielo puno bolja serija.Zaboravih,kako je Mara završila na kraju?

Junior member

Poruka : 163

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 12.05.13 0:44

Nakon što su Pupi i Fabio platili neke likove da je siluju postala je dobra i rešila da krene od nule.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics