EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Muhteşem yüzyıl

Page 24 of 27 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26, 27  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Muhteşem yüzyıl

Post by Stefy on 10.02.14 23:50

Je l' je 4. sezona poslednja sezona ove serije i zna li se tačan datum finala? Kojim danima se u Turskoj serija emituje i kad otprilike izlazi prevedena epizoda? Pitam informativno jer moja mama gleda.

Moderator

Poruka : 3723
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 11.02.14 0:21

emituje se sredom, prevedena epizoda je ranije bila postavljana petkom uvece, kad imaju malo vise slobodnog vremena ili istovremeno nekoliko njih prevodi epizodu stizu cak do cetvrtka uvece da sve zavrse i postave epizodu, medjutim sad poslednjih dve-tri epizode prevedenu epizodu postavljaju subotom smile 4 sezona je poslednja, imace najverovatnije 131. epizodu, e sad kad mu to tacno pada ne znam smile2 sve u svemu posle emitovane poslednje epizode sledece srede umesto Sulejmana nece doci nova serija vec dokumentarac o tome kako se snimala serija svih ovih godina smile bice cak i stara Hurem u njemu (tome se najvise radujem), sto posto ce biti nekih smesnih scena iza kamere, onda intervju itd.

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3191

Back to top Go down

Post by Marido98 on 11.02.14 10:31

Je l' prati neko ovu seriju na Novoj RS? Ako moze samo neko da me uputi sta se desavalo do sad na Novoj pa da se ukljucim.

Senior member

Poruka : 827
Godina : 18

Back to top Go down

Post by jvsim on 11.02.14 10:33

Ja gledam na Novoj.RS. Juce je bila epizoda kada je umro sin od Mustafe, Prin Sulejman.

Member
Member

Poruka : 265

Back to top Go down

Post by Kaua on 20.02.14 14:12

Ode Mustafa u 123. epizodi. Ne bih da kritikujem seriju više, dovoljno je reći - telenovela.
Pažljivo prikazan pošteni i hrabri princ koga je upropastila naivnost, dok ga nemilosrdni otac čeka sa dželatima ne želeći čuti ni reč odbrane.
Sulja samo uzvikne ''izdao si me'' i dželati se sjate na princa. Ovaj borben i snažan ih sve savlada i onda najogavnija scena ikad kad Sulja drekne ''držite ga!''.  shock shocked horor 
Nakon svega Sulja slomljen i uplakan drži mrtvog sina u naručju i zapomaže njegovo ime.
Ne znam ni kako bih sve to opisao kad je sve to odrađeno na taj način. Nema ni potrebe kopati po istorijskim činjenicama jer je ovo obična telenovela.

Senior member

Poruka : 748

Back to top Go down

Post by joey on 20.02.14 14:55

Evo na kraju 124. se pojavio onaj mali što je glumio Mustafu na početku serije, Suljeman zamišlja. Vidi se da je dečak dosta porastao...  smile 

Koja je poslednja epizoda gde se Merjem pojavila kao Hurem?
joey
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1433
Godina : 25

Back to top Go down

Post by Ejpril on 20.02.14 15:56

i meni je mustafina smrt bila stravična još sulja sa "držte ga brže požurite" usro se kad je pomislio da će se musa izvući  sad 
nisam ni komentarisala ove poslednje epizode jer sam stalno bila u iščekivanju kad će umreti a bio je do sad jedno sto puta na "ivici" smrti.
sad kad je moj miljenik otišao mogu u miru da odgledam preostale epizode i završim sa serijom  ziveli 

mislim da je poslednja epizoda sa merjem bila 100  smile

Senior member

Poruka : 885

Back to top Go down

Post by Kaua on 20.02.14 17:04

Sve je bilo stravičnije zbog tog načina prikazivanja gde Mustafa ispada skroz nevin. Oni flešbekovi njega i Mahidevran. Svi ga gledaju sa divljenjem i poštovanjem a najgori ološ mu je iza leđa napravio zlo koje ga je ocrnilo pred ocem...
Toliko plitko da Sulejman nikako ne može biti veličanstven, osim Veličanstveni Debil koji je svojom spretnošću i umećem proširio i ojačao veliko carstvo, a upropastio ga jer je delovao uticajem mišljenja pohlepnih ljudi. Pre svega ogavnih Hurem i Rustema koji su na prestolu hteli da vide Bajazita/Selima (toliko loše odrađeno da zapravo ne znamo kojeg zapravo žele na prestolu).

Neubedljivo, ali kako je - tako je. Ko nam je kriv kad gledamo.  lolsign 

Senior member

Poruka : 748

Back to top Go down

Post by helenna27 on 20.02.14 18:25

Ja ne gledam seriju jos od kraja druge sezone,
ali uvek pogledam scene sa Mahi i Mustafom.
Da vidim sta se desava sa njima, i otpratila sam
price ovih ostalih princeva.

Ali 124.epizoda, sad pogledah scene, za Nur naklon
Kako zena glumi, ako joj sad, nakon ovoga ne daju
glavnu ulogu u nekoj seriji, bice velika steta.
Izdvojila bih scenu na grobu, pa kad vrisne.
I kako je pogledom otpratila unuka,
kad je shvatila gde ga zapravo vode  cry 

Senior member

Poruka : 740
Godina : 26

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 22.02.14 18:49

odgledana i 124 epizoda smile
sta reci osim svaka cast glumici koja glumi Mahidevran  naklon  sa svakom njenom scenom u ovoj epizodi bi me sve vise iznenadila, a ona kada se oprasta od Mustafe je prepuna emocije sad toliko da sam se ceo najezio dok sam gledao tu scenu. Osim Mahidevran odusevio me je Dzihangir, stvarno je odlican bio u ovoj epizodi. Vec je poceo da ludi. Ona scena kada je pricao sa Sulejmanom u onoj sumi gde je pobegao je odlicna  naklon  generalno najemotivnija epizoda u cetvrtoj sezoni, a tek scena kada odvode malog Mehmeta  cry
Halit Egenč je demantiravši plakanje prilikom snimanja serije potvrdio da serija ima još 13 epizoda!!! (znači 136. ili 137. epizoda bi bila kraj).

Prema našim pretpostavkama, Hurrem umire u 131.

Ukoliko je kraj 136. epizoda, tada je riječ o datumu 14. 5. ili 21. 5.!

Izvor: Sultanova Družba FB
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3191

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 24 of 27 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26, 27  Next

View previous topic View next topic Back to top