EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Amores verdaderos

Page 43 of 46 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44, 45, 46  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Amores verdaderos

Post by -MILOS- on 04.05.13 0:20

ove nedelje su bile bas zanimljive epizode smile mnogo mi se dopala scena kada se Lilijana branila od Espanta, bas sam se prijatno iznenadio kako su sve lepo uklopili s obzirom da uglavnom zenski likovi odmah poklenu pred takvim muskim napadom... proslo je nekoliko meseci, Viktorija i Adrijana su vec uveliko pred porodjaj smile2 Niki i Guzman su mi odlicni kao i uvek wub dopadaju mi se njihovi "zreliji" dijalozi smile Anibal me kroz ovo nekoliko epizoda uzasava, sta sve covek nije uradio jadnoj Adrijani blink Kendra je i dalje zloca bez razloga, jedva cekam da vidim kako ce ona zavrsiti na kraju. Nelson se kaje sto je bilo i za ocekivati smile2 bilo bi glupo da se zaborave one Salserove smucalice sa Kendrom. Iako je sada totalno nebitan lik ja mislim da zasluzuje manju kaznu zato sto je bio nekoliko puta umesan u prljave Kendrine smucalice roll
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3190

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 04.05.13 5:07

Odlične su ove poslednje epizode, ovih 30-ak epizoda od kada su Niki i Guzman zajedno su najbolje od početka.

Svidja mi se način na koji su Niki i Liliana zamenile mesta. Liliana je sada razmažena i hirovita, dok je Niki suprotno od toga.

Ne znam sa kime bih voleo da ostane Adriana, dobar mi je par i sa Carlosem i sa Vicenteom.

Što se Anibala tiče nadam se da će ga kazniti za sve što je uradio i da neće završiti kao u Aztecinoj verziji, ne znam dal je tako bilo u originalu, al njegov kraj u Aztecinoj verziji je baš bezveze. Ne verujem da će ovde biti tako jer bi u tom slučaju trebalo da se pojavi još jedan lik, mada taj deo možda ovde pripišu Candelariji.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10070

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 04.05.13 19:31

sta li je sad Kendra smislila smile2
inace 175 epizoda nije bila losa, Adrijana je napokon saznala ko je ustvari njena cerka. Lilijana je skroz skrenula a kako je Niki bila za to da joj se ispuni poslednja zelja ne bi me ni cudilo da se Lili uda za Franciska zato sto u najavi za sledecu epizodu Francisko dolazi kod nje u sobu i govori joj da zeli da joj ispuni zelju da se uda za njega facepalm ono Viktorijino glumatanje da zeli da se odrekne Arijage je tako dosadno bilo da je to strasno. Kako mi je bilo zao Roja kada je pricao o Lilijani i kako mu je naredjivala dok je radio kod nje, medjutim, tu divnu scenu je morao da pokvari Arijaga sa njegovim izlivom besa huh najava za sledecu epizodu je odlicna, inace poslednja epizoda ce trajati tri sata sa pocetkom od sest sati po njihovom vremenu. Jedva cekam da vidim kako ce koji lik zavrsiti i odmoriti se od Televise na neko vreme jupi
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Aurora on 08.05.13 21:34

Sad gledam 175.epizodu.Jel to Victoria trudna ili se to samo Erika malo udebljala,vidi joj se trbušćić na početku epizode ono kada je s Arriagom u kapelici zbun hmm cesces ?

Junior member

Poruka : 163

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 08.05.13 21:42

Trudna je.. winky

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 09.05.13 4:21

Odgledana 177. ep

Moram priznati da su mi zanimljive ove poslednje epizode, al mi se ne svidja što su u ovoj poslednjoj nedelji u centru pažnje Liliana, Adriana i Visente, trebali su to ranije da razreše a ne da ostave za sam kraj. Sada u poslednjim epizodama glavna četvorka ne radi ništa, samo sede u bolničkoj čekaonici i to je to. Ništa se zanimljivo sa njima ne dešava.

Isto mi je nevidjeno glup Adrianin porodjaj. Porodila se dva meseca ranije nego što bi trebalo i to kod kuće, a dete nisu ni odveli do bolnice, već je nevidjeno zdravo i jako i ako se rodilo sa 7 meseci. Adriana odmah posle porodjaja skočila i obišla sa detetom pola grada.

Iskreno se nadam da će se otkriti da je Salsero saradjivao sa Kendrom bilo bi glupo da se za to ne sazna.

Po avanceu ni u sledećoj epizodi neće se mnogo pomeriti sa ovoga sa Lilianom. Imam osećaj da će sve da strpaju u to finale od 3 sata. Verovatno će Kendra da ubije nekoga, usput otme, jurnjava, pucnjava, ona umire... Ja tako vidim finale.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 09.05.13 11:46

meni se 178 epizoda bas dopala smile Lilijana je napokon postala dobra smile2 trazila je oprostaj od Niki i Guzmana i priznala da je bila ljubomorna na njih smile2 dogovorila se sa Niki da je i dalje zove Rupi ali iz ljubavi smile2 Anibal i Kandelarija ce se vencati rofl Zan Mari i Estefano su se vencali smile Odet je prisustvovala vencanju smile2 kako mi je bila smesna Polita kada je prekrila Balzaku oci da ne vidi sta ce Odet da uradi smile2 jos smesnije mi je bilo kada je Odet rekla Politi da ne zeli vise da cuje kako govori da je Balzak njeno unuce smile2 smile2 smile2
serenada je bila bas dobra, meni se Politin glas bas dopada smile a i Lilijana je bila slatka dok je pevala aw bas mi je drago sto ce na kraju njih dvoje da ostanu zajedno aw
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 10.05.13 13:09

napokon se saznala cela istina i sve sto je Anibal radio u proslosti smile dobro je pa nisu to smestili u poslednjoj epizodi samo sam se toga plasio... bolje nije moglo da bude smile2 inace epizoda kao epizoda mi se bas dopala nije me uopste smorila i drzala mi je sve vreme paznju... iako sam znao sta je sve on radio bilo mi je interesantno da vidim izraze lica svakog lika... naravno kao i svaka scena u kojoj Lilijana place i u ovoj je bila odlicna... kakva gluma, treba plakat onako smile2 Kendra je pukla kada je saznala sta je Nelson uradio smile2 inace kraj epizode mi se nije svideo ne verujem da ce onaj minibus udariti Arijagu ali koliko to ne zelim da se desi toliko ne zelim i da Arijaga sad odjednom postane slep stars sve u svemu jedva cekam kraj serije smile2

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 10.05.13 18:32

za Anibalom ce sto posto da se traga smile2
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 11.05.13 2:27

Nije bila loša 179. epizoda.

Al kao što sam već rekao nervira me što je cela poslednja nedelja posvećena Liliani.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 43 of 46 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44, 45, 46  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics