EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Amores verdaderos

Page 44 of 46 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45, 46  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Amores verdaderos

Post by Miloš92 on 12.05.13 3:36

Odgledana 180. epizoda

Ne znam šta da kažem, dešava se ono što sam i predvidjao. U finalu će natrpati sve živo i moguće, jer ni jedna priča još nije zatvorena. Ako ništa drugo bar neće biti dosadno.

Ovo sa Ariaginim slepilom mislim da im nije trebalo u predposlednjoj epizodi.

Sve ovo sa Lilianom je počelo da zamara, zar je moralo cela ali apsolutno cela nedelja da se posveti njoj. Zašto ti nije moglo lepo da se razreši 10-ak epizoda ranije? Al to je Fajer. 120 epizoda je mlatila praznu slamu, a sad sve ostavila za poslednju epizodu.

Nekako nemam osećaj da je ostalo još smao to trosatno finale. Trebali su nekako bolje da završe ovu epizodu kako bi ostavili neku veću misteriju za finale.

Ovo će biti jedna od serija za koju mi neće biti žao što se završila, veći deo emitovanja je bila jako dosadna. Eto od venčanja Niki i Roja su se popravili, sve pre toga je moglo da se smesti u maksimalno 40-50 epizoda ako ne i manje.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10612

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 12.05.13 15:46

Nelson iako preizivi bice cudo, zato sto se bas "stumbao". Bas su dobro odradili scenu gde slece sa onog mosta, meni se bas dopala. Sto se tice epizode i nije bila nesto preterano zanimljiva. Anibal vec je na putu za Nju Jork dok ga svi kod kuce vec cekaju da pricaju sa njim facepalm kao sto sam i rekao meni se uopste ne svidja sto je Arijaga oslepeo pred sam kraj serije, bice sto posto fora posle nekoliko meseci i on opet moze da vidi, ne razumem samo poentu toga ali dobro. Adrijana i Visente mnogo lepo izgledaju zajedno. Kendra je vec sve zeznula time sto je poljubila prozor smile2 sada ce sto posto ostati otisak njenih usana i po tome ce utvrditi da je za Nelsonovu smrt (ako umre) ona kriva stars ja se nadam da u tih tri sata epizode nece biti posveceno samo Kendri i Salseru nakon avancea koji su postavili na njihovoj facebook stranici.
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3429

Back to top Go down

Post by Inna on 13.05.13 0:00

Meni su ove dve scene gluposti nad glupostima, ali u isto vreme i najmešnije..

1. Arijaga oslepeo samo jer je primio šokantnu vest. Da li je to moguće uopšte? cesces

2. Okretanje Nelsonovog auta 6, 7 puta. aplauz Preterali su ga, zaista.

Inna
Junior member
Junior member

Poruka : 90

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 13.05.13 4:19

Odgledao finale uživo. Za divno čudo nisam zaspao na stolici jer bilo je više nego dosadno.

Nelson je poginuo na licu mesta.

Ariagi se vratio vid u trenutku kad se Victoria poradjala, rodila je sina.

Salsero priznao svima istinu o svemu što su Kendra i on uradili. Onda su Salsero, Guzman i Ariaga smislili plan da je raskrinkaju. Salsero je otišao kod nje u stan sa skrivenim mikrofonom, snimio je dok je on priznala sve zločine koje je počinila. Ona otkriva mikrofon, Espanto udara Salsera koji dok je padao puca i pogadja Kendru u ruku.

E sad ide najveća glupost. Kendra i Espanto izlaze na zadnji ulaz i on je odvodi tako ranjenu da se sakrije u neku pećinu u nekom tamo selu. rofl On odlazi da nadje pomoć a ona tako krvari ceo dan sama u pećini i umesto da umire ona se šetka po pećini i smišlja kako će da se svima osveti. rofl Pada mrak, ona i dalje krvari al i dalje stoji na nogama. U jednom trenutku dolaze vukovi koji su je rastrgli. I to je Kendrin kraj.

Polita je postala pevačica.

Onda slede venčanja Niki i Guzmana, kao i Victorie i Ariage. Na venčanju pevaju Polita i Ana Barbara.

Roy prosi Lilianu. E ta scena mi nije bila loša, jer je Ariaga prišao Adriani i Vesentu da se dogovore dal da pristanu il ne. Simpatična scena. smile2

Posle toga idu scene Victorie i Ariage na plaži, Niki i Guzmana na planini. Jesu lepe bile al krajnje nepotrebne i predugačke.

Prolazi 6 godina. Policija je konačno uhapsila Anibala koji je osudjen na 82 godine i 6 meseci zatvora. rofl Pored toga ruska mafija koju je ispalio za one dijamante mu je ugravirala na čelo "puerco"

Bila mi je dobra scena kada ga je posetila Odet u zatvoru i ismevala ga, donela mu je na poklon njegove omičjene cigare koje mu je prosula na pod.
Salsero izlazi iz zatvora, na izlazu su ga sačekali Guzman i Gillo.

Posle toga svi na selo, slavi se rodjendan Viktorijinog i Ariaginog sina. Dece kolko hoćeš, ne znam ko ih koliko ima. Uglavnom Niki i Guzman imaju decu, Liliana i Roy... Ariaga i Victoria pored svog sina gaje i Miu.

Dolazi Salsero pita Beatriz da mu pruži novu šansu, ona pristaje.

Niki i Guzman kasnije se ljube ispod nekog drveta, Viktorija i Ariaga se voze kočijama. I to je kraj.

Al ovo što sam napisao je bukvalno sve što se desilo u 3 sata.

Mnoooooooooogo dosadno. Znao sam da će biti dosadno čim sam pročitao da će finale trajati 3 sata, al opet očekivao sam neku akciju. Bio sam ubedjen da će Kendra nekog da otme, da će tu biti neke jurnjave, pucnjave... Al na kraju ništa od toga.

Poslednjih sat vremena je bilo samo ljubakanja, snimanje plaža, planina... Kao što sam rekao jeste lepo al dosadno, nepotrebno i predugačko. Mogli su to ladno da spakuju u 10-ak minuta.

Sve u svemu moja ocena za seriju 6/10. Da nije bilo Niki i Guzmana bilo bi i manje, oni su praktično jedini bili vredni pažnje u ovoj seriji.

Od sutra prelazim na La tempestad, nadam se dobrom cirkusu. Samo da ne bude sporać kao ova. smile2

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 13.05.13 19:57

zavrsi se i ovo cudo smile2
poslednja epizoda me i nije nesto posebno odusevila, ocekivao sam mnogo vise i mnogo me je razocarao Kendrin kraj... Adrijana i Visente su na kraju ostali zajedno, Niki i Guzman kao i Lilijana i Roj imaju decu na kraju... Kendrina i Nelsonova cerka ostaje kod Viktorije i Arijage koji vec imaju sina. Giljo je porastao, Salsero odsluzio svoju kaznu koja je po meni bila blaga i vec su mu svi oprostili pa cak i Beatriz koja mu je prusila drugu sansu... Espanto i Anibal zavrsavaju u istom zatvoru samo sto su se oko Anibala malo namucili i trazili ga punih sest godina facepalm tetovaza mu je prelepa rofl scena kada Odet baca cigare Anibalu je odlicna smile2 inace poslednja epizoda tj. tacnije poslednjih dvadeset i nesto minuta bukvalno promovisu turizam Meksika kroz protagoniste... pejzazi su prelepi mene su stvarno odusevili thumbsup
posto vidim da je tradicija da se na kraju serije daje ocena evo i moje smile2
8/10
osmica iz razloga sto su kraj previse zbrzali i celu poslednju nedelju posvetili Lilijani a i ono Arijagino slepilo mi se uopste nije dopalo, osim toga bilo je i dosta dosadnih epizoda i razvucenih dogadjaja... najveci prosek telenoveli su vadili Niki i Guzman i stvarno bih voleo da ih opet vidim zajedno a da glavna zloca bude Kendra lol2
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Inna on 13.05.13 20:36

Meni se mnogo dopao Kenndrin kraj, kao i od Anibala. Malo mi ga je bilo žao kad su ga gurnuli.. sad
Te dugačke scene Niki i Guzmana, kao i Viktorije i Arijage predstavljaju medeni mesec. Nama jesu bile dosadne, ali njima je sigurno bilo fenomenalno.

Ocena za kraj 8/10. Stvarno je većina scena i događaja mogla da se dogodi u manje epizoda. Celu seriju oduglovače, a na kraju bum - sve se odmotava i završava.
Ali strašno me zanima kako bi bilo da se pojavila Viktorijina bliznakinja (neko je pisao o tome). Možda se Nicandro jednog dana odluči za Amores Verdaderos 2 i snimi sve ono što je trebalo sada. smile
Inna
Junior member
Junior member

Poruka : 90

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 14.05.13 1:23

Gran Final de Amores verdaderos - 1:N - 13.05.2013.
Gran Final de Amores verdaderos - Entrevistas - 1:N - 13.05.2013.
Marjorie de Sousa - Detras de camaras de muerte de Kendra en Amores verdaderos - 1:N - 13.05.2013.
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 15.05.13 4:22

Ajmo sam malo o tome šta je bilo iza kamere. Poslednjih par dana se pojavilo dosta tračeva koje je Erika indirektno potvrdila u razgovoru sa Flor Rubio.

1. Pre par nedelja došlo je do žestokog sukoba izmedju Eize i Yaneza. Tokom snimanja jedne scene ona nikako nije mogla da zaplače na šta se on iznervirao i rekao joj "Escuincla pendejosa", na šta mu je ona odgovorila: "Botarga" rofl rofl rofl . On se tada još više iznervirao i rekao joj da je anoreksičarka. Navodno Rulli i Sherlyn su jedva uspeli da ih smire.
2. Izgleda da je za izbacivanje Erikinih scena tokom čitave predposlednje nedelje bila kriva ni manje ni više nego Eiza. Navodno je ona ta koja je to zahtevala od Nicandra i uspela u svojoj nameri uz pomoć jakih veza koje ima u Televisi. Pred samo finale Erika je na twitteru napisala nešto u fazonu: "Šteta što je tako lepa spolja a loša iznutra. AL šta da se radi ja sam srećna." Povodom Eize je u jučerašnjem intervjuu izjavila: "Ayer la abracé y le dije no sabes como te quiero, para mí era como una niña, tenía sus momentos y de repente cansa, puede decir que a lo mejor no somos compatibles, pero la adoré". Naglasila je više puta tokom intervjua "Volela sam je." U prošlom vremenu. smile2
3. Od samog starta se pričalo o neslaganju Erike i Marjorie, Erika nije htela mnogo o tome da priča al ukratko nisu u dobrim odnosima. Evo šta je rekla povodom nje: "No somos amigas, somos compañeras de trabajo solamente, pero el proyecto es lo que importa, el resultado es lo que importa, pasan cosas, son estados de ánimo, de ser, formas de vida con las que uno empata o con las que no quieres empatar y no tienes porque fingir lo que no sientes" Kada je Flor pitala da li bi ponovo radila sa njom odgovorila je: "no sé, no estoy peleada con el trabajo, reconozco que es una mujer bellísima que tiene muchas ganas de triunfar en México y que se le están abriendo nuevas puertas con su nuevo proyecto, eso está bien, yo no soy envidiosa, ni mal intencionada, ni le deseo mal a nadie".

Eto malo zanimljivosti, koga zanima da pročita, a može i da posluša intervju evo link:

http://www.radioformula.com.mx/notas.asp?Idn=324599

Imate skroz pri dnu link da odslušate intervju.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Aleks on 23.10.13 19:22

Pitanje za one koju su gledali/pokušavali da gledaju ovu seriju: vredi li dati joj šansu? Na šta liči i vaši utisci? smile 
Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1297
Godina : 26

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by Ángel on 23.10.13 19:27

Preskaci u sirokom luku.

Moderator

Poruka : 8170