EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Amores verdaderos

Page 46 of 46 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46

View previous topic View next topic Go down

Re: Amores verdaderos

Post by petiix on 11.01.14 11:00

I ja sam gledala samo radi Nikki y Guzman. Bili su baš super  smile2 

petiix
New member
New member

Poruka : 23

Back to top Go down

Re: Amores verdaderos

Post by kristinkv86 on 13.06.14 0:07

Mene je ova serija odusevila.Pocela sam da je gledam negde krajem marta,na jednom od onih "divljih" sajtova(premda zaista nisam ponosna na to,i vise to ne cinim,otkad sam saznala kako,zapravo,ti sajtovi funkcionisu,a,hvala Bogu,prevod mi nije potreban),a zavrsila sam posle nekih mesec i po dana.Da,znam da mi niko nece verovati,ali sam zaista telenovelu od 183 epizode odgledala za mesec i po dana.Gledala sam i 10 epizoda dnevno,kao neka ludaca,koja kao da nikada pre toga nije videla nijednu telenovelu. smile
Pocetak mi je bio predivan,ono upoznavanje Viktorije i Hosea Anhela,kao i to kako on nju spasava,ali,nisam mogla da se otmem utisku kako on glumi super-nindzu,od koga se poplasise silni kriminalci.Dakle,oni mu ne mogu nista,ali ga umalo ne ubi temperatura. smile Pa mu Viktorija posle nudi posao,a on ce:"Gospodjo,ja da Vam budem telohranitelj?Ja?!,i crce od smeha. smile Smeje se Arijaga,iscepah se od smeha ja. smile
Mnogo su se voleli njih dvoje,i bili su mi presladak par.Evidentno je da je Viktorija prva pocela da Arijagu gleda kao muskarca,a on se,jadan,sve vreme trudio da suzbije svoja osecanja,rastrzan izmedju svojih osecanja prema Viktoriji,i prema ljubomornoj,psihoticnoj i histericnoj Kristini.Iako je moja imenjakinja,uopste nisam bila na njenoj strani,dok je Kendra nije ubila,sto mi je jedna od najpotresnijih,ali,istovremeno,i najlosije realizovanih scena ikada,u telenovelama.
Nelson sme da vara Viktoriju,ali,ona,pobogu,ne sme da se zaljubi u drugog muskarca.Kendra je jedna od najzlobnijih negativki koje pamtim,ali mi je,ipak,bila prilicno preterana i zastrasujuca ona scena kada je,u onoj pecini,rastrzu vukovi.Dok sam to gledala,imala sam utisak kao da ce da skoce na mene,Gospode boze,koje li bolesti. sad
Niki i Gusman su me takodje odusevili,predivan su par.Bitanga i princeza,sto bi rekli.Ili bi mozda bilo bolje da kazem smeker i princeza?Da,tako cu reci. smile
Lilijana mi je bila preemotivna,i cesto me podsecala na mene,i ja sam nekada tako emotivna i placljiva,da je to strasno.Drago mi je da je srecna sa Rojem Pavijom,koji me je u pocetku nervirao,pa se posle pokazao kao covek,sto mi je bilo neizmerno drago.
Sto se ne moze reci za Anibala Balvaneru,u interpretaciji sjajnog Enrikea Roce,koji je monstrum.Zamislite,ljudi moji,koji monstrum covek treba da bude,da bi tek rodjenu unuku dao u sirotiste,a svoju cerku(Adrijanu),ubediti da je ona mrtva.Secam se da sam jos u prvim epizodama,odmah,ali,odmah,skontala da je Lilijana Adrijanina cerka.Sa tim u vezi,lik Kandelarije Korone mi je dirljiv,i dok sam gledala Anu Martin,ja sam u potpunosti razumela zasto je(na dodeli nagrada "TVyNovelas),ona dobila nagradu za najbolju glumicu veteranku,a Danijela Romo nije,i ovo vam kazem krajnje ozbiljno.Zato sto je bravurozno odigrala lik zene,koja 40 godina voli jednog coveka,kome je i rodila cerku,ali,koga zapravo i ne poznaje,ne zna koliko su njegovi srce i dusa prljavi,a to je sigurno za svaku zenu strasno.Lepo mu ruska mafija na celu ispisa "svinja"(jos je to uvreda za svinju).Tako da,i da Kristina nije ubijena,ne bi on nju nikada priznao,da nema mrlju u svojoj "besprekornoj" biografiji.
Paola,Felipe,Beatris,a,narocito mali Giljo-odusevili su me.Jedini koga tu nisam podnosila je odvratni Leonardo,a Salsera isto mnogo volim.
Za kraj,samo cu reci da su mi najstrasnije bile scene Nikinog povracanja,strasnije od svih scena tuca,samara i svega,cime ova telenovela obiluje.Koliko je toj devojci bilo tesko,kada je ona pokusavala da se sa pritiscima izbori manijakalno se prejedajuci,a potom vracajuci to sve,i sve zbog zavidnih "drugarica".Potresno. sad I Paole mi je isto mnogo zao,nikada nisam mislila da ce tako zavrsiti,kada sam pocinjala da gledam ovu sjajnu telenovelu.
I,za kraj,pitanje za sve:Da li znate koja glumica je glumila Tomasinu u seriji?Ako ne znate,ja cu vam reci:Rakel Morel,Blanka iz "Esmeralde",i Agata iz "Sestara".
Super mi je bila i ekipa u kuhinji:Tomasina,Zan Mari i Slatka Poli,a tek Odet i Estefano. smile Sou zivi. smile Ne smem da zaboravim ni Balzaka,a najvece razocaranje u seriji mi je definitivno lik Karlosa Gonsalesa/Hoana Konstantina,iako Lisarda obozavam-kome je bilo draze da ostane svaler,nego da bude srecan pored Adrijane,za koju je na kraju shvatio da je voli-i njihovog deteta.Zato Adri(divna Natalija Esperon),lepo pronadje srecu pored svoje prve ljubavi,Visentea Selorija,a zato je Carlos/Hoan,u sadasnjem vremenu,izgubio prvo Viktoriju,a potom i Adrijanu.I zasluzio je to,vala.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3218

Back to top Go down

Page 46 of 46 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics