EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Kate del Castillo

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

View previous topic View next topic Go down

Re: Kate del Castillo

Post by LeFrik on 15.01.16 21:16

Pa ja cu zacudit samog sebe i slozit se s Angelom rofl Koga boli njeznik sto se Kejt del Kastiljo uplela u mafiju. Mozda je namjerno to radila undercover da bi se tipa napokon uhitilo... Mislim s obzirom na pricu, sve je moguce.

Al cak i da je bila najkrvolocnija kriminalka, meni je ona i dalje bila super u La Mentiri... A i trudila se u EDDN iako je serija bila krs... Tako i Lucero. Svi je mrze jer je ubijala bambije. Ok, al meni je ona i dalje super glumica, nesto manje super pjevacica. What? Nek je uhite i zatvore ako je petljala nesto s kriminalom, serije ostaju mrgreen
LeFrik
Member
Member

Poruka : 338
Godina : 31

Back to top Go down

Post by Kaua on 16.01.16 9:20

@LeFrik wrote:slozit se s Angelom
To svakako. mrgreen Meni je ona najbolja latino glumica te generacije i nema šanse da mi se zgadi bilo koja od njenih uloga u kojima sam je gledao. OVA scena je vrh, a ona takva da su većina glumica u poređenju s njom nesposobne.

Senior member

Poruka : 748

Back to top Go down

Post by Bayron on 19.01.16 19:42

pokrenuta je istraga, tereti se i za pranje novca.

NOTICIA DE ÚLTIMA HORA: Confirman que la Procuraduría mexicana abre investigación a Kate del Castillo por lavado de dinero.

facebook.com/Telemundo
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6928
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Ángel on 19.01.16 20:25

A jesu joj našli i oružje u podrumu kuće?! jupi

Moderator

Poruka : 7941

Back to top Go down

Post by LeFrik on 19.01.16 21:11

Ako joj nisu nasli prepariranog polarnog medvjeda i dragulje ko jednom nasem politicaru ne valja rofl
LeFrik
Member
Member

Poruka : 338
Godina : 31

Back to top Go down

Post by Ángel on 19.01.16 21:37

Ma ja ti kažem, bleda kopija naših. sad

Moderator

Poruka : 7941

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 19.01.16 21:50

Pa šta što je umešana?! Šta se to vas tiče? Njen život - njena stvar. Ako vam je dobra glumica i volite njene serije, šta vas se tiče šta ona radi van toga?

Obožavam sad sve ove jaooooo, strašno, zamisli roll facepalm čisto preseravanje

naklon naklon naklon Al bukvalno se slažem od reči do reči. Neka se bavi čime hoće, mene zanima ono što vidim na tv ekranu, a ona je u tom smislu odlična. Gluma na jednu stranu, za to svaki respekt, za ovo drugo ako treba u zatvor neka ide, baš me nešto zabole. I onako sumnjam da bi je u skorije vreme gledali.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10074

Back to top Go down

Post by Hierro on 19.01.16 23:15

Sumnjam da biste tako govorili da je rec o nekoj glumici koju bas ne gotivite. Jeste njen zivot i njena stvar, ali mnogi je obozavaju, mnogima je idol i sad trebaju njeni fanovi da ulaze u kriminal, peru novac i slicno?

Evo recimo da je rec o Jeleni Karleusi verujem da ne biste tako razmisljali, samo primer dajem. smile
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1644
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 20.01.16 0:49

@Hierro wrote:mnogima je idol i sad trebaju njeni fanovi da ulaze u kriminal, peru novac i slicno?

Ako su retardirani onda hoće smile2 Svako ko ima mozga zna šta je za njega dobro a šta nije. Roditelji vaspitavaju svoje dijete i postavljaju mu granice dozvoljenog i nikakva javna ličnost to ne može promijeniti. Osim ako ta djeca nisu kompletni idioti pa idu u extreme  rofl Ako donosim odluku o nečemu razmišljam o tome da li je to ispravno po svakom mogućem životnom aspektu a ne šta bi Kate del Castillo uradila rofl

Mene to generalno nervira kad se javne ličnosti postavljaju kao primjeri mladima. Svako ko ima kućni odgoj i usađene moralne norme zna da model ponašanja koje propagiraju starlete i sl. nije normalan i da se ne treba ugledati na njih. Za mene nije normalno da postavim sliku u donjem vešu na fb ili instagram jer sam tako vaspitana i nikakva Stanija mene ne može uvjeriti da je to ok. Isto tako koliko voljela Kate ne smatram je nikakvim uzorom. Ako je krala neka bude kažnjena kao i svako drugi. Lijepo fino u zatvor na rehab i eto to može biti nauk mladima. Ako ne poštuješ zakon i društvene norme slijedi sankcija cool Kud ćeš bolji primjer mladima smile2
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Poruka : 636

Back to top Go down

Post by Marido98 on 31.08.16 3:37

Je l' zna možda neko šta se dešava sa ovom njenom novom serijom za Netflix, "Ingobernable"? Jesu li završena snimanja? Tražio sam po netu, nema nigde da se pogleda.

Senior member

Poruka : 828
Godina : 18

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics