EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Mi ex me tiene ganas

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Mi ex me tiene ganas

Post by Miloš92 on 19.05.12 2:30

Ja zadovoljan prvom epizodom... Simpatična mi je ova glavna. Mada njih tri su valjda glavne, al za sada se nekako najviše izdvojila Pilar/Laloca/Lalito il kako već. Smile

Svidja mi se i to što ima misterije... Na kraju čuvena scena kao i u svim hanovim serijama. Baca se sumnja na sve likove.

Nije mi baš najasnije ovo oko dnevnika... Zar nije Antonia poslala ALonsa da traži dnevnik od Dolores, a onda je ona isti taj dnevnik dala Pilar. Izgleda da je samo htela da spoji Pilar i Alonsa. Migel de Leon koji je ljubavnik od Antonie je koliko sam na kraju epizode shvatio otac od Pilar.

Jedino mi nije najasnije šta će bivša žena od Mirandinog muža na venčanju Mirandine drugarice, kao ni njene ćerke od kojih je jedna žena maldinog bivšeg.

Mnogo mi se više svidelo nego što sam mislio na osnovu promosa... Ipak je to Hahn.

Posto je Han upitanju mislim da cemo ubrzo saznati , a ne u 120 epizodi

Ja baš mislim suprotno... Kod Hahna se tajno obično otkrivaju pred kraj serije. A kako je Antonijina smrt ja mislim glavna misterija u ovoj seriji, sumnjam da će se skoro sve to razjasniti.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 9965

Back to top Go down

Post by Sasha on 19.05.12 16:28

Ja baš mislim suprotno... Kod Hahna se tajno obično otkrivaju pred kraj serije. A kako je Antonijina smrt ja mislim glavna misterija u ovoj seriji, sumnjam da će se skoro sve to razjasniti

Slazem se sa tobom da je Antonijina smrt glavna misterija, ali mislim da sto se tice ovog dnevnika, da ce u njemu biti neke zagonetke i uputi... Na to sam mislio da ce se brzo saznati sta je u njemu, i da ce sadrzaj tog dnevnika da vodi neku pricu ... bar tako mislim smile2 smile2 smile2

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1853

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 20.05.12 0:05

2. epizoda ništa posebno, al nije ni loša bila.

Malo mi ono sa leptiricom glupo, nadam se da im neće pasti na pamet da je ta leptirica Antonijina duša ul šta već. Ako je ona uopšte mrtva.

Ko li onda šalje anonimna pisma?

Simpatična mi je Daniela Alvarado. Mada moram priznati da mi je čudno što joj i dalje daju glavne uloge, uzimajući u vid njen izgled. Mada ako se dobro sećam čitao sam negde da se tokom snimanja Estele zbog neke bolesti naglo ugojila. Lepo što producenti cene njen talenat i nisu prestali da joj daju glavne uloge.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sava on 23.07.12 15:13

Ne znam da li iko gleda, ali da pitam. Vidim da se i ovde pojavljuje serijiski ubica, pa me zanima kako izgleda?

Naleteh na ovaj video koji skroz podseća na družinu iz "LMDJ".

Posting Freak

Poruka : 1835

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 28.07.12 9:17

Ja sam gledao do neke 15. epizode i nastaviću sigurno... A ubicu prvi put pokaziju čini mi se na kraju 20 epizode.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by klemenpot on 25.08.12 11:59

Nije loša ali La viuda joven je bila bolja.
klemenpot
Junior member
Junior member

Poruka : 139

Back to top Go down

Post by Franko on 26.08.12 17:02

Jel to nešto kao Mujer de Judas? Preporučate je?

A lei do amor - 146/155
Alma gemea - 120/227
Amar despues de amar - 15/60
La fan - 35/120
Rock Story - 115/185
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 1919
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 26.08.12 17:42

Ja sam odgledao još na početku prvih 12. epizoda, a juče sam nastavio sa gledanjem (sad sam na 14.).

Ima i ovde serijski ubica, el brujo. Prvo ubistvo je Antonia Paris (mada mislim da nije ubijena). A prvo ubistvo gde se vidi kako Brujo ubija je u 13 epizodi, a posle će biti još dosta, pročitao sam na wikipediji.

Ima dosta komičnih delova, ali uglavnom se sve vrti oko smrti Antonie Paris i dnevnika koji je poklonila Pilar. Meni nije loše, videću kako će dalje biti.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Aleksandarleo on 20.09.12 22:40

Meni se isto jako svidja..ovoga puta je hahn stavio i vise humora nego inace.

Aleksandarleo
New member
New member

Poruka : 21

Back to top Go down

Post by Aleksandarleo on 06.11.12 11:55

Mogu reci da mi se serija jako svidja ...mnogo vise nego sto je bilo u pocetku...Ima mnogo misterija,zapleta,ubistava,kao i mnogo smijeha,glumci su odlicni te su i njhovi jao dobro razradjeni. Od juce se na you tube-u ne moze vidjeti 136 epizoda ..izgled da je zabranje za sve zemlje inostranstva.],samo se nadam d ace je danas pustiti zajedno sa 137 jer je skoro poceo rasplet i jako je zanimljivo..Nadam se da je greska u pitanju,a ne da je neko namjerno blokirao da se serija gleda preko youtube-a,jer ako ej ovo drugo ko zn koliko cemo cekati da je opet puste....Kako god seriju preporucavam svima koji sugledali La viudu joven i ostale misterije od Hahna.

Aleksandarleo
New member
New member

Poruka : 21

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics