EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Mi ex me tiene ganas

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

View previous topic View next topic Go down

Re: Mi ex me tiene ganas

Post by Aleksandarleo on 27.11.12 19:39

Moze li mi neko od vas reci ko je jos gleda seriju kakva vam je? i mozete li pogoditi ko je ubica? to me izludi posljednjih dana :-)ja nikako ne vise :-) ...navodno ce biti 160 epki,a ja sam upravo zvrsio 151-u i bila je jako zanimljiva...Nadam se da kraj serije nece biti kao u la viudi joven.Ne bi volio da bude na isti kalup.Serija kakoje krenulo mozda ce da bude na tronu hahnovih serija o misterijama,osim ako ne pokvare kraj

Aleksandarleo
New member
New member

Poruka : 21

Back to top Go down

Post by Aleksandarleo on 02.12.12 11:53

Jos nekoliko epizoda do kraja,a ja sam donio zakljucak da je jedan El brujo German! skoro sam siguran da je on ali moze biti da ima bar jos jedan al brujo maestro je german!

Aleksandarleo
New member
New member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.12.12 15:09

Zavrsila se i ova serija, a ja ostao na 20 i nekoj epizodi.

Iznenadjen sam ko je EL brujo... shock

Sad kad znam ko je ubica imam priliku da gledam i pratim najsitnije detalje i da vidim dal je Hahn pravio greške... smile

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10944

Back to top Go down

Post by Sava on 07.12.12 16:41

Gledaš Miloše? Što je ovaj ubijao? Jel zanimljivije ovo ili Viuda? Čini mi se da ima pola istog elenca, još plus identičan način snimanja i mlataranja kamerom.

Ja sam samo izvrteo ovu scenu kada se otkrije ko je, a nemam pojma ni o radnji ni o likovima, pa zato pitam. Julie Restifo je baš omatorila, jedva sam je prepoznao. shock A ona Hilda Abrahamz je toliko izbotoksirana, samo čekam kad će joj lice pući. Još u MGB je bila puna botoksa, a tek sad stars

Posting Freak

Poruka : 1995

Back to top Go down

Post by Stefan on 07.12.12 16:48

Ja nemam živaca za Martinove serije više rofl LMDJ je bila odlična, Estrambotica je mogla da prođe, al posle već ne. Sve radi na isti fazon, ubica je uvek pod maskom, uvek ubija iz glupih razloga i nikad ne mogu da ga uhvate naklon Taj koncept postane zamoran. roll

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2986
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 07.12.12 16:53

Ja tek na 22. epizodi... smile

Pročitao sam spojlera koliko hoćeš, meni se čini zanimljivo, e sad kako je uradjeno to ne znam... Ja sam juče nastavio sa gledanjem. smile Inače serija je u početku trebala biti komedija sa dozom misterije, znači bez serijskog ubice. Al posle su ga ubacili oko 20 epizode. Navodno je to bilo planirano, al sam Hahn je rekao za vreme snimanja kraja LVJ da u sledećoj seriji neće biti ubice, očigledno su to uradili zbog rejtinga.

Savo imaš još tri alternativna kraja, ne znam dal si video. Meni je razlog za ubistva skroz bezveze, može se reći da mi je ovde sve to oko ubice najgluplje. Meni mnogo zanimljivije sve to oko Antonie Paris.

Stefane i ovde je sve na istu foru... Ubica skida masku, prolazi godinu dana, onda ove tri idu u neku emisiju, i onda se kao prisecaju sta se desilo...

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Aleksandarleo on 07.12.12 21:46

Ja sam konacno pogledo danas posljednju epizodu i saznanje ko je ubica je ona,moglo je biit bolje malo ali u sutini moze proci.. sto se tice sveukupne posljednje epke i ona je mogla biit malo drugacija,ovak je samo ok.Inace Milose ubica je imao dvije zrtve prije 20 epizode,ako ne racunamo i smrt u 1 epki....Negdje do 50-h epki serije je bili komedija sa dozom misterije,a potom obrnuto,sto se meni licno vise svidja...Ali komedija u oovoj seriji je odlicna,posebno nekoliko komicnih likova,medju njima Pilar i Espartaco,ali i Soledad.Glumacka postava mi je odlicna! sto se tice alternativnih krajeva bilo bi dobro da je Alonso ubica,ali onda bi bilo nemoguce zbog nekih stvari koje su se desile ,no mislim da je to zapravo samo malo vece igranje s publikom nego inace .Lucrecia i Valentin su najjbolji ,Bautista mi se nekako ne uklapa iako bi bio dobar ubica.Iako mi se svidjaju Lucrecia i Valentin ,Jaime mi je ipak najjbolji kao i njegova gluma!uglavnom sve u svemu zadovoljan serijom,cak mnoogo vise nego sto sam mislio u pocetku.

Aleksandarleo
New member
New member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 29.06.16 0:54

Završio sa gledanjem ove serije. Ne zna zašto sam odustao kad je išla premijerno ali sam nedavno rešio da je odgledam. Šta reći nego klasičan Hahnov stil. Vidi se da je ovo sa serijskim ubicom naknadno ubačeno ali dobro je na kraju ispalo. Serija je u početku bila malo dosadna ali tamo od neke 30-40 epizode krenuo je haos i posle su bili baš zanimljivi.

Sve ovo oko Antonie Paris, njene "smrti" i njenih tres primogenitos je bio takav cirkus. naklon naklon naklon Dakle ako nekoga zanima. Njoj su Karen, Amanda i Gustavo sipali u piće nešto. To je ono kad se srušila ispred Pilar u prvoj epizodi. E onda su je njih troje odvezli u kuću na planini da bi je potom takvu onesvešćenu gurnuli u kola i slupali. To je ona vest da je ona poginula u saobraćajnoj nesreći. Medjutim Valentin je izvukao iz kola i smestio u ludnicu gde su je držali sve vreme a troškove je plaćao Agustin (Alonsov otac). Inače ispostavilo se da je Alonso Antonijin sin. Zato je i dala Pilar dnevnik kako bi ih spojila i iskupila im se, kao i zbog toga što je ona Francova ćerka a on je bio ljubav njenog žiivota. E sad cirkus oko dece. Antonija je želela muško dete zbog toga je htela da uzme dete koje je čekala Maria Jose (to je Jaimeova ćerka i zbog nje se sve izdešavalo), medjutim ona je rodila žensko dete. Zbog toga je Antonia uz pomoć Dolores zamenila bebe i uzela za sebe Pilarinog sina, odnosno svog unuka, a Pilar su uvalili ćerku Marie Jose. Dolores je pomogla Antoniji da to uradi jer je u prošlosti ubila Amandinu bebu i ova je ucenjivala. I na kraju kada je matori Paris hteo da ubije to dete ona ga je dala nekoj bolničarki koja ga je poklonila Espartacu. naklon rofl Haos sa decom.

Inače ispostavilo se da je Pilar ćerka Franca. Zato joj je u prvoj epizodi rekao hija. Samim tim je Pablova sestra. Pablo je i ubio Franca jer ga je ostavio kao malog da bi postao Antonijin ljubavnik.

Jaime je na kraju ispao Brujo. Za mene je to bilo iznenadjenje kada sam pročitao ali kad se odgleda cela serija od svih alternativnih krajeva njegov najbolje ide uz priču. Bila je dobra gluma ovog glumca koji ga glumi. Medjutim ove tri (Daniela, Norkys i Lilibeth) su mi bile najslabije upravo u tom njegovom kraju. Njih tri su mi najbolje bile u Alonsovom kraju. On je ubijao zato što je njegova 16 godišnja ćerka Maria Jose rodila dete koje joj je uzela Antonia, a ova se potom ubila. Kasnije je ubijao sve iz kruga Antonie jer nisu hteli da mu kažu gde je njegova unuka.

Sad sam imao priliku da gledam njegovu seriju a da unapred znam ko je ubica. Imao je rupa i u LVJ ali ovde sam se definitivno uverio da ne pije vodu njegova priča o tome da svaka njegova serija može ponovo da se odgleda kako bi se uverili da nema grešaka. Ovde je bilo bar 3 situacije kada su Jaime i Cornelio prikazani u isto vreme dok Brujo ubija. Posebno u početku, valjda dok definitivno nije rešio da oni budu ubice. Al dobro ovde i da mu se oprosti jer su morali da menjaju seriju zbog loše gledansoti. Ubica nije ni bio planiran od starta.

Ove glavne tri su bile simpatične. Pilar je definitvno hodajući cirkus. Upadala je iz nevolje u nevolju. A tek kad kad krene da priča sama sa sobom. Haos. rofl Daniela je divna glumica.

Soledad i njen mundo interiorsu isto bili dobri. Što bi Pilar sad na kraju rekla "No me interesa tu mundo interior, en mundo exterior nos van a matar." Da mi ne neko na početku rekao da će završiti sa Kevinom ne bih mu verovao.

Miranda je negde do polovine bila dobra ali kasnije je udavila sa onom pričom oko deteta. Znači upropastili su je skroz sa tom pričom da hoće da otme dete Pilar i Alonsu.

Malo mi je glupo što je Antonija nekako prošla nekažnjena. Muljala je sa tom decom samo tako i na kraju nikom ništa. Inače je odličan lik.

Uglavnom bili su zanimljivi. Uvek kod Hahna ima misterija i tajni ali vala nigde kao ovde. Ovde su samo sve više i više zapetljavali. Nikako da ti otkriju nešto, samo dodaju nove tajne.

Sve u svemu dobra serija. Možda za nijansu slabija od prethodnih ali opet dobra.

I da naziv je totalno promašen. Kao što su mnogi komentarisali ovo je trebalo da se zove "El circulo de Antonia Paris".

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Aleksandarleo on 02.07.16 11:17

Milose slazem se sa tobom u potpunosti.Kad se samo sjetim koliko sam ovdje razbijao glavu o tome ko je ubica.Cak sam sumnjao i na Germana.Serija je nakon te neke 50 epke ili koje vec skroz promijenjena.Ubacili su toliko misterije i zavrzlame sa tom silnom djecom da sam se pitao sta se ovo desava:D Ma pravi cirkus.ali na kraju cak ispade dobro.Mislim da je ipak ubica trebao da postoji.Samo ne mozda u ovakvoj mjeri i sa ovolikim spiskom mrtvih.Jer vec oko 10 epke je ubijena ona krojacica.Dobro postoji mogucnost da je Hahn skontao tad da ce biti lose gledanost pa je ubacio ubicu.ali zar nije prerano za takav sud vec u prvih 10 ili 15 epizoda.Jaime sigurno nije bio planiran kao ubica to se vidi da ja naknadno ubacio.uglavnom doslo je do velikih promjena u seriji posebno nakon smrti Felipe.Norkys m ovdje bas prijatno iznenadila.Cak mi je savrsena bila.Smarala me malo zbog toga sto hoce da otme dijete Pilar ali oprastam joj to.Daniela je odlicna kao i uvijek.Svaka joj cast.Lilibeth mi je isto jako dobra bila,a isto me jako iznenadilo sto ona na kraju zavrsi sa Kevinom.Jedan od najboljih likova u seriji mi je bio Amanda.Crisol je bas dobro iznijela taj lik.isto kazem i za Antoniu Paris,a i Thaliu.Mariaca Semprun me odusevila.Sto se tice serije naziv je stvarno totalno promasen smile2 Na kraju sam ipak zadovoljan krajem serije iako je bila puna cirkusa smile2

Aleksandarleo
New member
New member

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics