EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Telenovela nostalgija

Page 1 of 100 1, 2, 3 ... 50 ... 100  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Telenovela nostalgija

Post by Latinac on 09.03.12 21:53

Eh, ta vremena. Trčao sam iz škole da ponovo vidim kraj Ljovisne.

Latinac
Global moderator
Global moderator

Poruka : 2358

http://youtube.com/c/EMDTplus

Back to top Go down

Post by Sasha on 10.03.12 21:48

Kako sam obozavao ovu seriju .. A najjaca scena je kad Don Pio upoznaje Ljovisnu... Kao i one scene kad se Ljovisna prerusava u muskarca smile2

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1882

Back to top Go down

Post by Sasha on 10.03.12 22:15

Veoma se slabo secam serije ALONDRA,.... Ne znam na kojoj je televiziji bila , (valjda 3k ili Pink) ali mi je negde upola serije nestao program , pa nisam je nikada do kraja odgledao .. (zadnju epizodu sam odgledao kad sam ukljucio net smile2 )

Ono cega se secam sa pocetka serije, jeste da se ona predstavljala kao Sijelo onom starijem muskarcu .... A on je bio ozenjen ... Kako sam mrzeo ou njenu tetku .... Prava zloca ... Uvek sam se pitao odakle mi je ova baba poznata (kad sam gledao Amor Real), i tek sa prisecanjem na Alondru sam je ugledao smile2 ...
Ovo je valjda poslednja serija u kojoj je Fernando Kolunga glumio sporednu ulogu?!

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1882

Back to top Go down

Post by mimi on 11.03.12 0:44

Obozavala sam Alondru, Ana mi je tada bila tako lepa... Steta sto ju je posle slabo bilo u telenovelama tj. uopste je nije bilo u onima koje sam ja gledala.
Na kraju ona ni nije ostala sa tim starijim nego sa Ernestom Laguardiom, ako je ovo on, a cini mi se da jeste i znam da mi se to tada nije dopadalo nikako. Imala je i cerku sa tim (Bruno li bese) starijim, a Ernesto (ne secam se imena u seriji) je bio sterilan. Boze, sta ja pamtim... cesces
Uglavnom, prelepa secanja me vezu za telenovelu Alondra. thumbup smile2 smile2

P.S.Sad kad gledam ovo, Ana me malo poseca na Silviu Navarro u CME.. smile2
mimi
Junior member
Junior member

Poruka : 170
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Ángel on 11.03.12 1:05

Nije ovo na videu Ernesto, vec njen drug iz skole, koji je naravno kao i svi bio zaljubljen u nju. smile2

Te epizode oko bala kada joj tetka Loreto ne da pozivnicu, pa je Marga Lopez sprema za bal, po povratku onaj matorac po kisi i noci pokusa da je napastvuje pa ona kuca na vratima sopstvene kuce koja joj niko ne otvara i njen odlazak kod oca na hacijendu nakon tokom, gde tokom puta upoznaje Bruna koji je spasava dok je reka nosi pa uzivaju zaljubljeni i izgubljeni u toj divljini, kasnije se mimoilaze u kocijama, pa ona ne stigne na voz da pobegne sa njim, pa sedi u onoj ogromnoj barustini pored pruge... naklon PREobozavam!!! wow Odlazi sa Maria Elisom u Mexicu, gde otvaraju cvecaru, upoznaje Carlosa, odlaze na putovanje brodom, njega hapse za ubistvo i pljacku zlatare, a on se ne seca zbog pijanstva.... thumbsup

Ah, Ana Kolcero... Alondra wub
Bacicu se ponovo na gledanje.
Oduvek mi je bila u TOP 3. naklon

Moderator

Poruka : 8152

Back to top Go down

Post by Latinac on 12.03.12 22:00

rofl

Latinac
Global moderator
Global moderator

Poruka : 2358

http://youtube.com/c/EMDTplus

Back to top Go down

Post by Sava on 12.03.12 22:06

I dan danas pamtim pad njega i Fride sa one crkve  pop

Meni je od tih starijih jedna od najboljih bila "Amor gitano", sa tada još prelepom Marianom Seoane. Kratka je bila, ali užasno zanimljiva. Nailea Norvind  naklon i scena kada se davi u živom blatu u poslednoj epizodi.  wow A pesma je genijalna!  wub
Baš bih je pogledao ponovo.

Sava
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1927

Back to top Go down

Post by Angie on 12.03.12 22:13

I dan danas pamtim pad njega i Fride sa one crkve
I ja isto,nikad necu zaboraviti ovu seriju.
Angie
Senior member
Senior member

Poruka : 916

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 12.03.12 22:31

Ne znam dal bi mi sada bila, al tada akd sam gledao EEYEO mi je bila fenomenalna.

A što se tiče Amor gitano baš sam juče završio sa skidanjem epizoda (nažalost sa yt i kvalitet nije neki) i ovih dana krećem ponovo da je gledam.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10572

Back to top Go down

Post by Bayron on 12.03.12 22:40

ja sam amor gitano toliko voleo da me ni odlazak na vežbe za ispravljanje kičme nije mogao sprečiti da propustim koju ep. gledao sam je u radnji gde se prodaju televizori! naklon svake večeri nakon vežbi ulazim u tu radnju i prestojim ispred jednog tva sve dok se ne završi!

Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 100 1, 2, 3 ... 50 ... 100  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics