EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Telenovela nostalgija

Page 2 of 100 Previous  1, 2, 3 ... 51 ... 100  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Telenovela nostalgija

Post by Stefan on 12.03.12 23:19

Ja obožavam Amor Gitano wub Ta serija je stvarno genijalna, gledao sam je prvo kad je išla na BAP (lokalna tv iz Bačke Palanke) i znam da je bila zima kad su je emitovali, pa ja onda lepo onako pokrijem i gledam rofl Inače na toj tv sam gledao "La Viuda de Blanco" i "Maria Bonita" wub

Kasnije je i košava pustila "Amor Gitano", pa sam tu obnovio gradivo lol1

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Stefan on 17.03.12 4:04

Jel se neko seća Aztecine "Marea Brava"?

wub wub wub

Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Nathan on 17.03.12 10:05

Meni se oduvijek gledala ta novela no slabo se može naći i za download i na dvd-u.

Senior member

Poruka : 733

Back to top Go down

Post by Stefan on 17.03.12 10:08

Nathan wrote:Meni se oduvijek gledala ta novela no slabo se može naći i za download i na dvd-u.

Zapravo se ne može naći uopšte koliko znam. sad Bar je ja nisam viđao po popisima.

Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Bayron on 17.03.12 10:25

to je jedina aztecina koju sam voleo, ali radnje se sada slabo sećam.... najviše je pamtim po plažama, glavnoj glumici koja je bila prelepa i glavnom koji je bio odvratan. smile2

evo malo mog doprinosa:

uvek me rastuži sad sad

Last edited by Bayron on 17.03.12 11:02; edited 1 time in total
Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6951

Back to top Go down

Post by Bayron on 17.03.12 11:01

ne smem više da tražim, kako mi fali to vreme... cry
Bayron
Administrator
Administrator

Back to top Go down

Post by Kaua on 17.03.12 12:02

Marea Brava je išla na lokalnim tv u ono doba kad se SVE gledalo. Meni je bila odlična. Pamtim rečenicu negativca Ivana ''smrdiš na strah''. rofl

Pakita je bila naklon . Ne sećam se baš tačno koje godine je išla, ali sam je počeo gledati samo zato jer sam se navukao na kolumbijske serije zbog savršene Dos mujeres. Produkcijski je bila siromašnija od tadašnjih meksičkih hitova koje sam upijao, ali je dan danas ostala jedna od najupečatljivijih serija.

Gaviotu
sam bojkotovao od početka, ne sećam se koju je seriju na 3K zamenila. Možda Salome. A i bila mi je dosadna. Mada sam je počeo pratiti otprilike od sredine. Sve u svemu, daleko je ispred rimejkova.

Pobre diabla je bila tako dobra da sam je gledao i na Atv i 3K. Peruanci su genijalno obrađivali scenarija (ili knjige hmm ) Delie Fiallo. Jedino mi se nije sviđala Soledad koju nisam ni gledao redovno.

I tako, to doba od emitovanja Rose Salvaje (na HRT), pa do otprilike Rubi smatram zlatnim vremenom telenovela. Sve kasnije su bili pokušaji, iako je bilo odličnih serija. Kao i jedna od najnovijih La fuerza del destino, koju sam pre par meseci odgledao, i tu konačno završio sa gledanjem telenovela. Mogu reći konačno da mi je prestao svaki interes za gledanjem bilo kakvog novog trejlera neke nove, a kamoli da ''bacim oko'' na tv-u kako sam to obično voleo raditi. Tome mi je dobrinela upravo La fuerza del destino, koja je jedna od najboljih meksičkih telenovela, ali danas koliko god dobre telenovele bile, više nemaju ni 1% one snage da me zadovolje i zainteresuju. Kasnije sam prvi put pogledao tursku seriju, i to Asi, i ona mi je bila toliko odlična i logična da je dodatno obesmislila bilo kakvu telenovelu.

Ostalo je to ''zlatno doba'' koje nema smisla kvariti, a nemam više ni vremena, ni interesa, a ni strpljenja za to.

Senior member

Poruka : 748

Back to top Go down

Post by Bayron on 17.03.12 12:26

kafa je počela nakon fiorele, a nakon nje je bila salome.... i meni se u početku nije svidela, jer je za to vreme izgledala baš bajato, bila stara jedno 7-8 godina, ali me je sve brzo osvojilo... a to zlatno doba mislim da se svima nama otprilike poklapa... produkcije su nakon toga retko šta inovantno napravile u odnosu na ono što nam je servirano od 90tih pa nadalje, a ujedno je došao i (brži) internet, mogućnost da se gleda sve i svašta, i to je dovelo do teškog prezasićenja...

meni su sve kolumbijske i peruanske koje sam gledao tokom detinjstva bile mnogo bolje od meksičkih... meksičke su bile samo prolazna zabava, dok ove i dan danas drže jak utisak...

Administrator

Back to top Go down

Post by milosss on 17.03.12 13:27

I meni nedostaje taj zlatan period telenovela,kada su svi trcali kuci da gledaju seriju.Jedno vreme sam se bas bio ohladio i nisam nista gledao jedno 2 godine i sad me opet pre godinu dana uhvatio period da gledam i sad ih opet gledam i to dosta.Sad od kada imam domu mogu da se prisetim tih starih novela i super mi je sto ih opet repriziraju jedino mi zao sto verovatno nece reprizirati ove kolumbijske koje sam obozavao.Od novijih gledam Amar sin limites i Relaciones peligrosas i nijednu ne gledam sa toliko zara kao ove starije serije. Takodje gledam i A favoritu koja je odlicna,uvek su me nesto odbijale brazilske ali ova mi je super, kao nekad rei de gado koju sam obozavao.Sto se tice turskih uvek kazem sebi pogledacu neku i pocnem i ne mogu, jednostavno me odbije jezik, iako imaju super price, ali jezik me jednostavno odbija.Jedino cu pogledati Ezela ako nekad dodje na tv.

milosss
Junior member
Junior member

Poruka : 110

Back to top Go down

Post by Latinac on 17.03.12 13:40

Mareu Bravu sam baš voleo i to mi je jedina dobra Aztecina prikazana kod nas. Imam snimljenu pesmu sa entrade na kaseti.

Ovo je takođe išlo na lokalnim TV, barem kod mene:

Latinac
Global moderator
Global moderator

Poruka : 2395

http://youtube.com/c/EMDTplus

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 100 Previous  1, 2, 3 ... 51 ... 100  Next