EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Telenovela nostalgija

Page 3 of 100 Previous  1, 2, 3, 4 ... 51 ... 100  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Telenovela nostalgija

Post by Sava on 17.03.12 14:04

@Stefan wrote:Jel se neko seća Aztecine "Marea Brava"?

wub wub wub

Ja sam je gledao na Palmi i obožavao sam je! wub Oni su je i reprizirali milion puta kasnije. Autor je dragi naš Chascas cool Anette prelepa, radnja odlična, pesma wub, a bila je relativno kratka i zanimljiva. I ja isto nisam voleo glavnog. Dosta dobro se sećam radnje, iako sam je gledao pre više od deset godina. U originalnoj čileanskoj verziji doduše nije bio happy end, ovde jeste, ali je nekako sve leglo kako treba. Najbolje se sećam scene kada Ivan podmetne bombu u aktovku, a ta aktovka na kraju završi pored Soledad, a oni su bili ljubavnici celu seriju. I onda bomba eksplodira pored Soledad shock Doduše ostala je živa, oni su se međusobno poklali u poslednjoj epki. Bili su tu i oni blizanci Romulo i Remo rofl, luda Zoila itd.

"Pobre diabla" naklon I nje se solidno sećam, ali je najviše pamtim po Angie. Ona i Soler su stvarno bili genijalni. wub I voelo sam glavnu negativku, onu crnu.

"Soledad" nisam voleo, ali sam je gledao. rofl Najbolja priča je bila o onoj devojci koja je završila u sekti, a ostatak i cela priča oko Soledad i glavnog + ko je ubio Lupitu Ferrer zzzzz

I ne zaboravite genijalnu "Milagros" wub

Što se tiče "La viuda de Blanco" i nju sam mnogo voleo, moji su je isto gledali. Imala je neku svoju magiju i mene je užasno rastužila Haydeina smrt, mada sam mislio da je glumica htela da izađe iz serije, a i u onom groznom rimejku (Bela udovica facepalm) je isto poginula. cry ilumindau su zamenili u jednom delu serije, toga se sećam.

Posting Freak

Poruka : 1885

Back to top Go down

Post by Kaua on 17.03.12 17:29

Ja sam pored turskih serija prolazio kao pored turskog groblja rofl . Ničime me nije mogla pridobiti ta masovna euforija, iako sam čak par puta znao pogledati po par minuta čuvenu Šeherezadu. I nikakav utisak nisam imao.
A Asi sam ''dao šansu'' zbog preporuke. Počelo je kilavo, jezik nikako nisam svarivao, a dodatno je dosoljavao deda Džemal sa svojim hrapavim glasom i pomalo iritantnim govorom (danas mi je to najbolji turski glumac zahvaljujući Ezelu rofl , a i u Asi je ipak bio ok). Pošto sam pokopčao radnju, svario jezik i udubio se u priču, nastupilo je totalno otkriće za mene. To je bila prva telenovela u zadnjih nekoliko godina koja me je potpuno zadovoljila. Nakon nje, rekoh, potpuno sam potvrdio to da konačno više nemam potrebu za bilo kakvom latinoameričkom. Nema apsolutno nikakvog smisla. A inače me ni turske ne zanimaju.
Danas još uvek gledam Ezel, i to sam namerno počeo znajući da nije telenovela i tu sam imao još veće otkriće. Ezel je retko dobro urađen projekat u svakom smislu. Tu seriju poredim, i stavljam je ispred nekih meni najboljih filmova. A ima ih podosta jer baš volim filmove, a da ih ne nabrajam, dovoljno je reći da sam pogledao bar 50% onih koji se nalaze na listi top 250 na imdb (a i ne samo te s liste).

Senior member

Poruka : 748

Back to top Go down

Post by mimi on 17.03.12 17:37

Izvininjavam se, ali moram prvo malu digresiju da napravim jer sam tek sad videla Angelov komentar. smile2
@Ángel wrote:Nije ovo na videu Ernesto, vec njen drug iz skole, koji je naravno kao i svi bio zaljubljen u nju. smile2
Nisam mislila na ovog koji se vidi, vec sam gledala video dok sam pisala komentar, a Ernesto se pojavljuje u njemu. winky

@Ángel wrote:upoznaje Carlosa
E da, tako se zvao.. smile2

E sad da se vratim... Odlicne telenovele, posebno sam volela La Viuda de Blanco, Marea brava, Amor gitano, Pobre diabla, dok me Cafe con aroma de mujer nije privlacila, ali sam zato maratonsku Cuando seas mia pogledala o prve do poslednje. smile2
mimi
Junior member
Junior member

Poruka : 170
Godina : 28

Back to top Go down

Post by milosss on 17.03.12 19:04

I mene Ezel interesuje i bas sam navijao da krene na Prvoj i onda bi ga gledao ali eto nista,ali kontam da ce biti jednom na Prvoj pa cu gledati jer me preko neta mrzi.A sto se tice latino serija one ce mi uvek biti drage i kontam da cu ih uvek gledati bar jednu zbog jezika, glumaca i svega sto od malena volim u njhovim serijama i uvek ce mi biti u lepom secanju to zlatno doba kada su one vladale ovim prostorima dok nisu dosli turci, mada kontam da ce se ljudi i sa turcima uskoro zasititi pa me zanima sta ce onda ici.

milosss
Junior member
Junior member

Poruka : 110

Back to top Go down

Post by Falcon on 17.03.12 19:52

Kad se sjetim legendarne Pobre Diable sa Salvadorom del Solarom i Angie Cepeda. wub

Falcon
Member
Member

Poruka : 275

Back to top Go down

Post by Latinac on 17.03.12 23:55

Los ricos tambien lloran (И богати плачу) na Trećem kanalu u 20:10h,
mart 1992.

Latinac
Global moderator
Global moderator

Poruka : 2266

http://youtube.com/c/EMDTplus

Back to top Go down

Post by salem on 18.03.12 12:43

Sto ce reci da je ona isla pre Rosa Salvaje na trecem kanalu i da je posle Isaure bila druga telenovela u Srbiji.
Ja sam bio ubedjen da je Rosa isla prva na trecem a posle nje je LRTL isla po lokalu,ali situacija je drugacija smile2

salem
Senior member
Senior member

Poruka : 684

Back to top Go down

Post by Sasha on 18.03.12 13:16

Posle serije Rosa Salvaje na 3K je isla Kasandra ...

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1870

Back to top Go down

Post by mimi on 18.03.12 13:40

I ja sam mislila da je Rosa Salvaje bila prva telenovela kod nas. U svakom slucaju, moja prva je bila Kasandra. smile2
mimi
Junior member
Junior member

Poruka : 170
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Ángel on 18.03.12 13:58

Isaura je bila prva, posle nje LRTLL, a onda Rosa Salvaje u 23h.
Kasandra je zatim krenula 21h, ostalo je istorija... wow

Moderator

Poruka : 8015

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 3 of 100 Previous  1, 2, 3, 4 ... 51 ... 100  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics