EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Telenovela nostalgija

Page 4 of 100 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 52 ... 100  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Telenovela nostalgija

Post by salem on 18.03.12 14:01

Da Angel smile2 Samo sto sam ja mislio da je isla prvo Isaura pa onda Rosa smile2
Ja bi voleo opet gledati Mariu Bonitu i Paquitu.

salem
Senior member
Senior member

Poruka : 684

Back to top Go down

Post by Stefan on 15.04.12 2:31

Sećate li se "El amor no tiene precio"? rofl Išla je na HRT-u, onda je prekinuta 16 epizoda pre kraja pa je puštena "Contra viento y marea", a onda je nakon nekoliko meseci HRT pustio poslednjih 15 epizoda u jutarnjem terminu rofl

U svakom slučaju, ako nekog zanima kako se smeće od 280 epizoda završilo, upravo sam popeo poslednju epizodu na YT, pa evo:

Sve u svemu, klasičan kraj za klasičnu sapunjaru. smile2

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2837
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Sasha on 15.04.12 13:53

Gledao sam ovu seriju (naravno) , i bilo mi krivo kad su je prekinuli .. .. Jutarnji termin mi kasnije nije odgovarao ,... pa dosta epizoda nisam uspeo da pogledam ... Zadnju naravno da jesam smile ... Bila je ono klasicna sapunjara, sa svim i svacim , ali sam je gledao ..... Susana mi je omiljena glumica i to je bio jedan od razloga sto sam pratio seriju... Mada tad nisam imao NET i gledalo se ono daj, sta das smile2
Hvala za ovu zadnju epku, lepo je posetiti se cry

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1870

Back to top Go down

Post by salem on 15.04.12 14:24

Ja nikada nisam gledao ovu telenovelu ali sam jedno vreme bas imao zelje da je vidim smile2

salem
Senior member
Senior member

Poruka : 684

Back to top Go down

Post by Hierro on 15.04.12 14:37

@Stefan wrote:Sećate li se "El amor no tiene precio"? rofl Išla je na HRT-u, onda je prekinuta 16 epizoda pre kraja pa je puštena "Contra viento y marea", a onda je nakon nekoliko meseci HRT pustio poslednjih 15 epizoda u jutarnjem terminu rofl

U svakom slučaju, ako nekog zanima kako se smeće od 280 epizoda završilo, upravo sam popeo poslednju epizodu na YT, pa evo:

Sve u svemu, klasičan kraj za klasičnu sapunjaru. smile2

Bas cu pogledati ovih dana tu poslednju epizodu. smile
Koliko je samo dobrih glumaca bilo tamo. . Susana Gonsales,Altair Jarabo,Susana Dosamantes,Gabriela Vergara,Yul Burkle,Geraldine Bazan(ovo su samo onih koji sam se setio sad).
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1656
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Matko on 15.04.12 14:50

rofl

EANTP je jedna od najgorih telenovela u povijesti. Koliko debilana i loše glume je tamo bilo, to je neviđeno. lol1 Pratio sam valjda nekih 30-40 prvih epizoda, dalje nisam imao živaca.

Neki stariji članovi, poput Franka, sigurno će se sjetiti jednog tada aktualnog člana foruma i njegove manije sa Rayo Azul. ninja Bilo je to vrijeme promjena i za EMDT. mrgreen

Senior member

Poruka : 766
Godina : 26

Back to top Go down

Post by LeFrik on 15.04.12 15:07

@Matko wrote: rofl

EANTP je jedna od najgorih telenovela u povijesti. Koliko debilana i loše glume je tamo bilo, to je neviđeno. lol1 Pratio sam valjda nekih 30-40 prvih epizoda, dalje nisam imao živaca.

Neki stariji članovi, poput Franka, sigurno će se sjetiti jednog tada aktualnog člana foruma i njegove manije sa Rayo Azul. ninja Bilo je to vrijeme promjena i za EMDT. mrgreen
Ajme Rayo Azul... Opsjednutost EANTP-om, opčinjenost likovima itd stars Kad se samo sjetim ''čoporativnog'' čitanja fan-fictiona gore spomenutog člana na MSN-u, pa ismijavanje istog... A jadničak facepalm EMDT je tada bio na vrhuncu, a i naša aktivnost na njemu, samo su počeli dolaziti svakakvi likovi na forum, upravo oni koji su bili spremni dati lijevo jaje za EANTP i slične proljeve rofl

Btw ne zaboravim prvi nastavak EANTP kad superglavni lik spasi nekog klinca od bagera ili što već cry Ili kasnije Dosamantesica kad istjeruje Mariu dajmi Liz iz kuće pa se svađaju na pljusku, a gluma oskarovska naklon I tako, divno nešto...

P.S. Zbog EANTP je HRT donio odluku da ne kupuje više serije koje se još snimaju, jer koliko shvatih, Telerisa ili tko god nije dostavio HRT-u zadnjih 16 nastavaka na vrijeme i HRT nije stigao obraditi te zadnje nastavke i prikazati ih. Zbog toga od tada HRT kupuje samo i isključivo samo gotove proizvode od Telerise matori
LeFrik
Member
Member

Poruka : 338
Godina : 32

Back to top Go down

Post by Stefan on 15.04.12 16:38

@LeFrik wrote:Btw ne zaboravim prvi nastavak EANTP kad superglavni lik spasi nekog klinca od bagera ili što već cry Ili kasnije Dosamantesica kad istjeruje Mariu dajmi Liz iz kuće pa se svađaju na pljusku, a gluma oskarovska naklon I tako, divno nešto...

rofl rofl rofl Te scene su mi epic! Mada bih pridodao i scenu na kraju prve epizode, kad Sebastian spasi Lizalicu naklon Evo tih kultnih momenata:

Inače, bila je tu i neka ultra iritantna klinka, koja je pričala sa mrtvim Henrijem, moguće da je to Lizaličina ćerka, ali nisam siguran. Uglavnom gledao sam EANTP s vremena na vreme na HRT-u, znala je da bude zabavna na momente. lol1 E onda u drugoj etapi nisam mogao da pohvatam ko je ko, pošto su ona silna deca odrasla lol1

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by LeFrik on 15.04.12 20:54

@Stefan wrote:
rofl rofl rofl Te scene su mi epic! Mada bih pridodao i scenu na kraju prve epizode, kad Sebastian spasi Lizalicu naklon
Sjećam se i kad je u prvoj etapi glavna zlica trebala roditi, pa su nešto zamjenjivali bebe ili nešto, i tu je bilo tolko krvi i ljigavih prikaza poroda, al potpuno nerealno stars puke
LeFrik
Member
Member

Poruka : 338
Godina : 32

Back to top Go down

Post by Stefan on 28.04.12 10:50

Za one koji su voleli "Alondru"...

Kvalitet je bzvz, ali lepo je prisetiti se serije, pogotovo kad je snimak sa našeg kanala. wub
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 100 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 52 ... 100  Next

View previous topic View next topic Back to top