EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Telenovela nostalgija

Page 99 of 100 Previous  1 ... 51 ... 98, 99, 100  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Telenovela nostalgija

Post by Marido98 on 30.01.15 13:09

Serija koja je nastala godine kad sam ja rodjen i koju sam gledao tek kad je izasla kao skracena verzija City recordsa, zaista mi se dopala, prava telenovela sa pravim negativcima i stvarno nemam nijednu zamerku. Bozo91 je snimio poslednju epizodu pa evo je, malo nostalgije smile2

Senior member

Poruka : 834
Godina : 18

Back to top Go down

Post by Hierro on 01.02.15 9:50

Kad vec spominjete "Mundo de fieras", na koju foru je Gaby Espino zavrsila tamo? sad Ja sam to gledao povremeno i kad god sam prebacio Mariangela place,place i samo place! puke
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1655
Godina : 23

Back to top Go down

Post by tae on 01.02.15 14:54

Evo vrtim ovih dana Muñeca Brava, krasna serija, iako malo preduga.. Ova scena mi je legendarna

Pelo por sexo (engleski titlovi skinuti s neta)

Member

Poruka : 313

Back to top Go down

Post by bozo91 on 01.02.15 17:14

Soledad, 195.epizoda Rtv Pink smile

Junior member

Poruka : 168
Godina : 25

Back to top Go down

Post by tae on 01.02.15 18:12

@bozo91 wrote:
Soledad, 195.epizoda Rtv Pink smile
Ovdje ima brdo glumaca iz Pobre diabla. Učinilo mi se da sam na entradi vidjela Stephanie Cayo, ženska mi je sličila na nju, a onda sam zguglala i vidjela da joj tu glumi sestra Barbara.

Member

Poruka : 313

Back to top Go down

Post by Stef on 01.02.15 19:36

MDF mi je bila zabavna u ono vreme. lol1 Što bi se reklo, zabavno smeće.
Da, Espino je cmizdrila i cmizdrila, ali je u drugom delu bila drukčija, znala je nekad da pokaže zube. mrgreen

Kao i u svim Mejijinim serijama, ekipa iz barrija je strašno davila. zzzzz
Joselyn je bila neviđena ludača, jadno ono dete pored nje. pop

Što se Soledad tiče, meni ni u ono vreme nije bila ništa posebno. Jedino sam od peruanskih voleo PD, a skoro sam pogledao i skraćenu Luz Mariju. Ni ona nije bila ništa posebno, jedino je prvi deo (do Gustavove amnezije i onog rata) bio OK, onaj drugi dosada živa. Kako li bi bilo da sam gledao celu, kad je skraćena takva? nesvest Kako god, Božo, hvala ti na poslednjoj epizodi. thumbup

MB nisam gledao.

Posting Freak

Poruka : 5952
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Marido98 on 01.02.15 19:52

Danas sam sa komšijom pričao o Esmeraldi, pošto se ja te serije uopšte ne sećam, a i kako bih kad sam rodjen 1998. smile Kaže on: "Bombardovanje u najveće a moja porodica u podrumu donela TV i gledaju Esmeraldu." Još jedna Mehijina serija, kako se činila vama koji ste je gledali, po ovoj poslednjoj epizodi nije bila loša? Snimak zahvaljujući bozi91 smile

Senior member

Back to top Go down

Post by bozo91 on 01.02.15 20:22

Steta sto uglavnom imam zadnje epizode smile2 al nekad je i to dovoljno xD
Izvinjavam se sto snimak Esmeralde drhti, do kasete je, ovo je snimljeno iz vecernjeg termina, a imam i zadnju epizodu snimljenu iz reprize nakon premijerne epizode (uvece) (tj reprizna je bila sutradan ujutru)
al taj reprizni snimak je prebrisivan nekim muzickim spotovima sa 3 kanala pa nije celo smile2
bio sam snimio duplo zbog kvaliteta smile2 al ovaj snimak je opstao ceo smile2

Junior member

Poruka : 168
Godina : 25

Back to top Go down

Post by Ángel on 01.02.15 20:49

Esmeralda je ubedjivo najkvalitetnija serija Salvadora Mejie.

Reprizna nije bila sutradan ujutru, jer je poslednja emitovana u petak, a repriza je isla u ponedeljak ujutru. mrgreen Odlicno se secam jer ja nisam ni znao da je kraj, nego ujutru tetka upala u kucu dok sam jos bio u krevetu i pocinje epizoda, i ona kaze a gledala sam u petak bio kraj, i ja onda skocio i ubacio kasetu da snimim. Steta sto sam je kasnije presnimio. roofl

Sto se tice Mundo de fieras, prvih 60 epizoda su HAOS, u tim epizodama je bilo toliko sranja koliko nije bilo u svim Nicandrovim serijama zajedno, ako ne i jos nekim. rofl rofl rofl Najveci problem je sto je bilo toliko likova i zapleta da se vise nije moglo pohvatati ko je tu kome sta, kad i kako. Mislim da je u toj seriji vise bilo scena yo no soy tu padre/madre/hermana nego si, yo soy tu... rofl

P.S. Hvala za ove poslednje epizode, ali zasto zvuk radi samo na levoj strani? stars

Moderator

Poruka : 8011

Back to top Go down

Post by Marido98 on 01.02.15 20:53

Kad mi je bozo91 poslao sve svoje isečke, poslednje epizode i sl. bio sam oduševljen, toliko uspomena toliko dana provedenih uz TV, baš vraća u prošlost, zato mi je ovo i omiljena tema smile2 Mnogo sam se obradovao kad sam video da ima snimljene "završne scene" serije Fiorela, predivna serija, sećam se da moj brat od tetke i ja nismo znali da čitamo pa su nam majke čitale prevod hahahhahah smile2 Na entradi pise 70. epizoda to je zato što je bozo91 imao samo tu entradu pa je spojio sa poslednjom epizodom.

Senior member

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 99 of 100 Previous  1 ... 51 ... 98, 99, 100  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics