EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Para vestir santos

Page 1 of 2 1, 2  Next

View previous topic View next topic Go down

Para vestir santos

Post by Matko on 17.03.12 2:10

PARA VESTIR SANTOS

Pol-Ka Producciones, 2010.
Broj epizoda: 36

Susana, Malena i Virginia tri su neudane sestre i nemaju sreće s muškarcima. Živote će im uzdrmati Gloria, njihova majka, koja iznenada umire od srčanog udara.

Najstarija od sestara je Susana, žena krhke naravi koja lako pada pod utjecaj majke. Ni nakon 15 godina ne uspijeva preboljeti razvod s Carlosom, svojim suprugom.
Za razliku od nje, Virginia je čvrstog karaktera, najliberalnija od triju sestara. Talentirana, nepristrana i jaka na jeziku, spremna je suočiti se bilo s kim. Ipak, zabrinjava ju činjenica da još uvijek nije našla ljubav svog života.
Malena, najmlađa od njih, po zanimanju je glumica. Neprestano visi po audicijama, no gotovo uvijek bez uspjeha. Ima ozbiljnih problema sa samopoštovanjem, što se odražava i u njezinu odnosu sa muškarcima.

Iz dana u dan, tri sestre će se oporavljati od majčine smrti. Stvari će se dodatno zakomplicirati kad doznaju da María Eugenia, njihova polusestra, želi prodati svoj dio kuće koja je nekad pripadala Gloriji. Bit će prisiljene započeti novi život, ispunjen strahovima, patnjama i neizvjesnošću, ali i srećom koja je uvijek tu, negdje u blizini. Samo ju treba pronaći.

TRAILER
UVODNA ŠPICA

Uloge:
Gabriela Toscano
Celeste Cid
Griselda Siciliani
Gloria Carrá
Fernán Mirás
Hugo Arana
Betiana Blum
Daniel Hendler
Rafael Ferro
Luis Machín
Pilar Gamboa
Martina Gusman
Héctor Díaz
Lito Cruz
Beatriz Spelzini

Matko
Senior member
Senior member

Poruka : 768
Godina : 27

Back to top Go down

Re: Para vestir santos

Post by Matko on 17.03.12 13:58

Trenutno sam na 22. epizodi. smile2

Krasna serija, u svakom pogledu. Pogotovo po pitanju glumaca. Doduše, većina mi ih je poznata tako da nije ni čudo da mi je elenco dobar. Jedino Gabrielu Toscano gledam prvi put. Bilo kako bilo, uloge su svima legle uloge savršeno. winky

Iako je fikcija, serija je dosta realna. Pri tome ne mislim da je dosadna (sasvim suprotno) već nema lažnog moraliziranja, svi imaju svoje vrline i mane, bore se sa samima sobom, traže se i snalaze u životu kako mogu.

Sama serija je nekakva mješavina drame, romantike, humora, pa čak i jednim dijelom misterija (vezano uz Glorijinu smrt, spoiler). Kombinacija koja je odlično pogođena.

Obožavam njihove svađe i pomirdbe, flashbackove sa Glorijom dok je bila živa wow , a pogotovo mjuzikle, izvrsni su! jupi Evo ih par, stavit ću i ostale na Jubito s vremenom.

Todos me miran
Llamado de emergencia
Por que te vas?
Para vivir

U svakom slučaju, preporuka za ovu simpatičnu seriju. Nećete požaliti ako bacite pogled.

Senior member

Back to top Go down

Post by Sava on 17.03.12 14:38

Slažem se u potpunosti. Skroz je realna, ali je odlično iskombinovana sa komedijom i dramom. Trenutno sam na osmoj epizodi. Od one scene kad su našle majku u toaletu, znao sam da će biti ludo do kraja. rofl

Što se tiče likova, to je tek komedija. Susi je legendarna. naklon Toliko mi je simpatična ta njena zbunjenost, odustnost, ma pregenijalna mi je. Onda onako kad se zamisli i mašta da se auto zakuca u onu njenu kabinicu samo da se nešto dogodi. Male i Virgi isto opičene potpuno. Male sa njenim Damianom (sos gay lol1), a Virgi u večitoj potrazi sa idealnim poslom. Baš me je trglao ona scena kada ih je zarobio onaj manijak, uopšte to nisam očekivao. shock Simpa mi je i ona četvrta sestra, ne znam zašto.

Sve tri su tako pogubljenje i same ne znaju šta bi sa svojim životima, a opet je za to kriva Gloria koja im nikada nije pokazivala osećanja. Flashbvackovi sa njiom naklon

Kad su sve tri lupale zid kuće da je ne bi prodali. naklon

Akcenat im je predivan. wub Sve u svemu, veoma mi se sviđa! mrgreen

Posting Freak

Poruka : 1995

Back to top Go down

Post by DarkAngel on 17.03.12 17:44

Ni ne sumjam da je serija izvrsna. njam
Jel neko pogledao El Puntero glavni favorit za ovogodišnјu Martin Fierro de Oro?
DarkAngel
Member
Member

Poruka : 279
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Matko on 17.03.12 19:36

@sava wrote:
Susi je legendarna. naklon Toliko mi je simpatična ta njena zbunjenost, odustnost, ma pregenijalna mi je. Onda onako kad se zamisli i mašta da se auto zakuca u onu njenu kabinicu samo da se nešto dogodi.

Susi naklon

Prejaka mi je ona scena kad je Carlos (bivši muž) izvede na večeru, ona se ponada da će opet bit zajedno mrgreen , a on joj kaže da ju je htio zamolit da priča s njegovom novom ženom lol1 i uvjeri ju da mu se vrati! lol1 I ono vrištanje u toaletu lol2

Male i Virgi isto opičene potpuno. Male sa njenim Damianom (sos gay lol1), a Virgi u večitoj potrazi sa idealnim poslom. Baš me je trglao ona scena kada ih je zarobio onaj manijak, uopšte to nisam očekivao. shock Simpa mi je i ona četvrta sestra, ne znam zašto.

Damian i pjevanje rofl Baca malo gay, ali nije. Odličan je lik, u svakom slučaju! Male i Virgi zakon! Čak glumice i sliče dosta, ko da su stvarno sestre. smile

Akcenat im je predivan. wub

Meni je argentinski naglasak najdraži. aw

"El Puntero" sam vidio trailer, ali još nisam gledao. Možda budem jednom, ko zna, vidio sam da je imala veliku gledanost. O tom potom.

Senior member

Back to top Go down

Post by salem on 17.03.12 21:16

Za ovo veliki naklon odlicna obrada velike Glorie Trevi naklon

salem
Senior member
Senior member

Poruka : 684

Back to top Go down

Post by Sava on 20.03.12 21:17

Susi između dve vatre. wow Presimpatični su mi Sergio i ona, gde su sad vratili onog njenog bivšeg. zvizd Ljigavog li glumca. A ova mu odmah pala u naručije. rofl

Mane i misterija oko njenog oca wow zanimljivo se razvija. Lep su par Julio i Virgi. Scena sa kada svo troje (Virgi, Julio, Manu) padnu kupatilu rofl naklon Onaj Nestor mi je hit, kao lik iz crtanog.

Mislim da će završiti sa Demianom. Njiho dvoje su mi aw mada je lep par i sa Laurom. cool

Najjače mi je kad trtljaju svi u glas. Tako me podsećaju na Špance, kada krenu svi u isto vreme. lol1

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Matko on 20.03.12 23:48

@sava wrote:Susi između dve vatre. wow Presimpatični su mi Sergio i ona, gde su sad vratili onog njenog bivšeg. zvizd Ljigavog li glumca. A ova mu odmah pala u naručije. rofl

Luis Machin lol1 Malo jest čudan na prvu, al' meni je poznat otprije, pa sam naviknut. Inače, dobar glumac. aplauz

Mane i misterija oko njenog oca wow zanimljivo se razvija. Lep su par Julio i Virgi. Scena sa kada svo troje (Virgi, Julio, Manu) padnu kupatilu rofl naklon Onaj Nestor mi je hit, kao lik iz crtanog.

Julio i Virgi aplauz Čekaj, što nije Nestor pao s njima? Uglavnom, bila je jako čudna scena! lol2

Mislim da će završiti sa Demianom. Njiho dvoje su mi aw mada je lep par i sa Laurom. cool

Mane je jako kompleksna ličnost. mrgreen Još se traži, pa ni sama ne zna koga hoće. Iako, moram priznati da sam od početka priželjkivao da bude s Damianom. Znam s kim će (iako nisam još došao do kraja), ali ti neću spoilati.

Senior member

Back to top Go down

Post by Sava on 27.03.12 22:28

I dalje se smejem kad se setim prve epizode kada biraju kovčeg za majku, a Susi pita "Y usados?" rofl Najjača je! wub naklon

Carlosa udario kombi. Pretpostavio sam da će ga nešto pregaziti kad je onako krenuo da prelazi ulicu, ali je sve super snimljeno. Posle scena u bolnici, njegova žena koja se svađa, a kasnije i porađa. wow Nervira me Carlos i hoću da se Susi što pre vrati Sergiju. Nadam se da će biti to uskoro.

Šta li mulja Cochunga (ovaj nadimak je postojao i u mojim omiljenim "Komšijama" aw), ona i njena majka su mi mnogo sumnjive oko svega ovoga sa Gloriom... ninja

Čini mi se da od Male i Damiana nema vajde. Laurica je tu. cool

I mnogo mi se svidela ova pesmica koju sam čuo u epizodi, ceo dan mi se mota po glavi. zvizd

Julieta Venegas - Bien o Mal

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Matko on 28.03.12 0:44

@sava wrote:I dalje se smejem kad se setim prve epizode kada biraju kovčeg za majku, a Susi pita "Y usados?" rofl Najjača je! wub naklon

rofl

Carlosa udario kombi. Pretpostavio sam da će ga nešto pregaziti kad je onako krenuo da prelazi ulicu, ali je sve super snimljeno. Posle scena u bolnici, njegova žena koja se svađa, a kasnije i porađa. wow Nervira me Carlos i hoću da se Susi što pre vrati Sergiju. Nadam se da će biti to uskoro.

Meni je bilo pomalo komično kad su ostale sestre zamišljale sudare. Virgi je čini mi se zamišljala kako kombi udara Julija, a Male kako udara njenog oca. mrgreen Inače, baš mi je ta scena bila totalno paf na kraju epizode, izraz lica mi je bio otprilike kao i Susin.

Šta li mulja Cochunga (ovaj nadimak je postojao i u mojim omiljenim "Komšijama" aw), ona i njena majka su mi mnogo sumnjive oko svega ovoga sa Gloriom... ninja

Aaaaa, vidjet ćeš ubrzo što se krije iza toga. Mene je pomalo iznenadilo, jer nisam očekivao da serija ima takvu liniju ozbiljnosti.

I mnogo mi se svidela ova pesmica koju sam čuo u epizodi, ceo dan mi se mota po glavi. zvizd

Julieta Venegas - Bien o Mal

Ima odličnih stvari! naklon

Mene je jedno vrijeme držala ona sa početka 8. epizode, sa Maleninog foto-sešna.

A i ima dosta mjuzikala u daljnim epizodama, obrade jako dobre stvari. Samo što se meni na kraju više dopadnu njihove obrade nego originali, a nema ih nigdje za nać. lol1 Svidjela mi se baš jedna pjesma iz 19. epizode koju Virgi pjeva, al je nažalost napisana samo za seriju.

Senior member

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics