EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Para vestir santos

Page 2 of 2 Previous  1, 2

View previous topic View next topic Go down

Re: Para vestir santos

Post by Matko on 29.03.12 21:13

Završih s ovom divnom serijom. cry

Zadnja epizoda ništa specijalno, ali je kraj odličan. aplauz Iako ima dosta drame (pravi miks svega i svačega), serija je totalna pozitiva. Falit će mi likovi, moram priznati.

Ima i specijal sa svim mjuziklima.

Senior member

Poruka : 766
Godina : 26

Back to top Go down

Post by Sava on 30.03.12 23:57

Sad me zanima kakav je kraj, mada još nisam ni blizu. tease1 ovih dana nisam imao vremena da se posvetim seriji kako treba, sve sam u haosu oko faxa.

Koji je to specijal? Što se tiče kraja, verujem da je happy end. ziveli

Posting Freak

Poruka : 1898

Back to top Go down

Post by Matko on 31.03.12 0:07

Savo, zavidim ti što imaš još dosta epizoda. smile2 Meni baš žao što sam ovako brzo preletio sa serijom. cry

Kraj je kako i pretpostavljaš (nije veliki spoiler, pa mogu bar to otkriti). winky Baš u skladu sa serijom, pozitivan, veseo, razigran. smile

Specijal traje preko sat vremena. U principu, to su svi mjuzikli koji su se pojavili u seriji + popratni komentari glumaca, iza kamera, snimanje pjesama i sl. Dobra emisijica, taman za pogledati nakon što završiš sa serijom. smile

Senior member

Back to top Go down

Post by Sava on 05.04.12 23:58

Umrla Carlosova žena, baš me iznenadilo to, nisam to očekivao. surprise Još ona scena kada pozovu Susi iz bolnice, ja mislio da je ova ubila Carlosa.

A tek haos u kući sa Carlosom, Sergiom i malom Glorijom. Izlgleda da je Eugenijina mama imala neke veze sa Glorijinom smrću. wow

Susi, Virgi i Male wub obožavam kad se u njihovim scenama pojavi ona melodija koja je uvek kad su njih tri u kadru zajedno. I još jedna genijalna scena kada se Male sakrije, pa se Virgi seća kad su blike klinke i igrale žmurke i onda otvori tavan i tu je Male. wub

Posting Freak

Poruka : 1898

Back to top Go down

Post by Matko on 06.04.12 15:25

@sava wrote:Umrla Carlosova žena, baš me iznenadilo to, nisam to očekivao. surprise Još ona scena kada pozovu Susi iz bolnice, ja mislio da je ova ubila Carlosa.

Realno, žena mu nikad nije izgledala lucidno. mrgreen Al' bilo mi je nekako žao na kraju, nije se trebala ubiti. cry

A tek haos u kući sa Carlosom, Sergiom i malom Glorijom. Izlgleda da je Eugenijina mama imala neke veze sa Glorijinom smrću. wow

Njih tri su u kaosu inače, a sad im se pridružio i polu-senilni Carlos. lol1 Boldano - uskoro ćeš saznati više. winky

Senior member

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics