EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Luna, el misterio de Calenda

Page 3 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Luna, el misterio de Calenda

Post by Miloš92 on 13.10.12 21:21

Ako do kraja sezone bude sve ovako "razvodnjeno", moraće dooooobro da se potrude u drugoj sezoni, inače kontam da će izgubiti gledaoce.

Ni u prvoj sezoni nisu imali neku gledanost, a obično je iz sezone u sezonu gledanost sve manja, jer sve više uništavaju seriju.

Stefane odakle skidaš epizode? Ja sam skidao preko torrenta, al nije mi neki kvalitet slike.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10269

Back to top Go down

Post by Stefan on 13.10.12 21:30

I ja skidam preko torrenta, kvalitet na većini epizoda je puke , rip sa a3 sajta roll Mislim da su prve dve epke bile sa dobrim kvalitetom, onda 3-6 puke , 7 super, za dalje ne znam kako će biti -: Ja sam kontao da ću naći sve epizode sa pristojnim kvalitetom, očekivao sam 720p, al cvrc -:

Inače, jel a3 izdaje svoje serije na DVD-u? huh Ako je sezona završena, trebalo bi da se pojavi DVD izdanje, ne? huh

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2860
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 13.10.12 21:38

Mene čudi da ne može da se nadje u boljem kvalitetu, obično španske serije mogu da se nadju.

Što se tiče DVD nisam upućen u to, tako da ne znam dal izdaju DVD il ne.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10269

Back to top Go down

Post by Bad boy on 13.10.12 22:46

Trebalo bi da je izašla na blurayu, sve serije im ubrzo izađu na disku nakon originalnog emitovanja.

Kvalitet u kom sam ja skidao je bio OK, navodno HDrip, sa sve 720p, ali je to bilo dosta lošije od toga. Vidim da su te torrente skinuli, nekad su se nalazili na TPB.
Bad boy
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1015
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Stefan on 14.10.12 14:05

Za slučaj da nekog zanima, ima svih epizoda sa dobrim kvalitetom ovde, postavljene su na milion servera winky

Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Lucas on 14.10.12 21:35

Ima netko link gdje se ova serija moze gledati online?

Senior member

Poruka : 820

Back to top Go down

Post by Stefan on 15.10.12 18:00

Završio sam sa gledanjem prve sezone. Utisci su pomešani.

Vi koji ste stali sa gledanjem, slobodno možete da pogledate samo poslednju epizodu, na početku je dobra retrospektiva svega što se izdešavalo u prethodnim epizodama, tako da nećete propustiti ništa lol1

Prvo malo takstativno šta mi se nije svidelo (pišem kako mi šta pada na pamet, možda nešto i izostavim):

1. Nacho i Vera zzzzz Cela njihova priča mi je bila predosadna, a mogla je da bude dobro urađena.
2. Sonia i Salva zzzzz Odjednom su ih tako spojili, a i on je odjednom počeo da dobija uslovno rečeno dosta prostora u seriji, mada je to i očekivano, s obzirom na konačan rasplet.
3. Odnos Olivia - gradonačelnik zzzzz Najbanalniji mogući zaplet iz najbanalnijeg mogućeg Televisa presenta smeća - ona mu nabavlja dokumente jer on treba da joj da novac za Tomasovo lečenje, a onda i jer se plaši da će nauditi Tomasu zzzzz Dakle, živi u kući sa sudijom, brat joj je poručnik i ona pomaže kriminalcu koga je tako lako mogla da pokopa. Jako, jako debilno i nepotrebno.
4. Nastojanje da se spoje Sara i Raul zzzzz Potpuno glupo i nepotrebno. Šta, on se sad odjednom zacopao u nju?! Generalno, većina parova mi je bila zzzzz Osim Leire i Joela, zbog kojih sam najviše i gledao seriju do kraja. aw

ALI...

I njih su morali da zaseru. Uopšte mi se ne dopada kraj sezone. Joel skače sa litice (il šta je ono već), ne govori joj svoju tajnu, a mogao je to da uradi. E sad, pošto je on vukodlak, verujem da neće umreti, štaviše siguran sam da neće umreti lol1 Al stvarno su mogli bez tog skoka.

Sam rasplet mi je manje-više ok, ali opet nelogičan. Dakle, vukodlak je profesor Salva, koji je postao vukodlak kad ga je Joel ujeo one noći kad su Sara i Leire došle u Calendu. Ja sam mislio da će otkriće ubice predstavljati i otkriće onoga ko je Joela pretvorio u vukodlaka, ali nije. To znači da postoji (bar) još jedan vukodlak u selu, ali taj ne ubija?! roll Eto prostora za novu sezonu. Samo se nadam da se kroz II sezonu neće provlačiti Salva i dalje, mada sad je verovatno ujeo i Sonju zzzzz

Za drugu sezonu im ostaje i da razjasne hoće li Leire otići u jebeni Pariz ili neće (ako misli da je Joel mrtav onda verovatno hoće zzzzz ), da se vidi hoće li gradonačelnik biti kažnjen za prljave poslove (ta priča je tako zzzzz zzzzz zzzzz ), verovatno će još smarati sa Nachom i Verom, pošto je Carola tražila od Nacha da je ostavi što je on i uradio (dakle, još jedna zzzzz priča)...

Sve u svemu, gledaću drugu sezonu SAMO zbog Joela i Leire, nadam se da će znati šta da rade sa njima i da ih neće dugo držati razdvojene. A nadam se da će se generalno sama serija popraviti, s tim što treba mnoooogo da se popravi da bi bila da tako kažem vredna gledanja.

Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Alejandro123 on 15.10.12 19:43

Hm- ovo je kao neka horor telenovela? huh

Alejandro123
New member
New member

Poruka : 15

Back to top Go down

Post by Bad boy on 15.10.12 23:03

Da, horor je scenario i gluma. Imam traume.
Bad boy
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1015
Godina : 23

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 05.02.13 12:41

Uskoro II sezona
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak