EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Čile: Novosti

Page 12 of 13 Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Čile: Novosti

Post by Stef on 30.08.16 20:18

Crna Mane, šta uradi? cry

A tako je prelepa sa onom kosom u Familiji. aw
Samo što je lik prenaporan. nene

Posting Freak

Poruka : 7141
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Sasha on 08.11.16 0:06

Amanda |Promo1 |Próximamente Por Mega

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1903

Back to top Go down

Post by Ángel on 08.11.16 0:22

Dona Barbara. zzzzz

Moderator

Poruka : 8385

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 18.11.17 3:06

Za ljubitelje čileanskih serija. Pre par dana počela je nova TVN nocturna "Dime quien fue", serija je u stilu DEE, ATM, LFDAL... Ukratko, u centru zbivanja je jedan hotel, njegovi vlasnici i posluga. Pre 20 godina ubijena je jedna sobarica, tada je to predstavljeno kao samoubistvo. Nakon toga su gazde poslale njenu ćerku da živi i školuje se u Parizu. Medjutim, 20 godina kasnije ona saznaje da se njena majka nije ubila već je ubijena i vraća se da otkrije ko je ubica.  

Ja sam danas slučajno naleteo na ovo i već sam odgledao sve 4 epizode.

Baš mi se svidelo. Tu je misterija, ima odličnih glumaca, malo likova, svi nešto kriju.

Amparo Noguera kao villana. naklon  Koliko je ta žena dobra glumica. naklon Agustina jeste villana ali opet ima i onu drugu stranu. Oduvek je zaljubljena u Manuela koji se u mladosti odlučio za njenu sestru, a kako stoje stvari izgleda da je ipak on otac njenog sina Rafaela. Ali scena kad priča sa mrtvim mužem i kaže nešto u fazonu "Znam da si mrzeo to odelo zato sam ti ga i obukla". I tras poklopac sanduka. naklon

Tu je i Roberto Vander. Mislim bio je tu jer su ga smakli već u drugoj epizodi. Glumi Agustininog muža. Ne znam šta mu uopšte bi da ide u Čile da snima dve epizode neke serije.

Onda Claudia di Girolamo. naklon I ona izgleda ima odličan lik. Ona je jedan od članova te grupe koja zna šta se deslo sa služavkom. Medjutim, nedavno je saznala da ma alchajmer zbog čega je odlučila da se razvede od Manuela, kao i da javi Lauri da se njena majka nije ubila već je ubijena.

Mislim da su samo mogli da nadju drugog glumca za Manuela. Jeste Francisco Reyes poznat ali opet previše je star za ovu glavnu. Malo mi je bljak kad se poljube. puke

Malo je ispalo glupo ovo oko testamenta. Zbog čega bi advokat pozvao Agustinu i pre samog čitanja joj rekao za sadržaj testamenta. Ali kako bi ga drugačije ona ucenila slikama na kome se vidi da vara ženu i to sa muškarcem.

Onda i ovaj obrt oko ogrlice. naklon

Pa kraj prve epizode. naklon Samo se nadam da nije on. Bilo bi baš bezveze.

Sve u svemu ja sam zadovljan. Ja volim ove mistrije gde treba da se mozga. Samo da na kraju ne ispadne neko sranje.

Last edited by Miloš92 on 18.11.17 3:11; edited 1 time in total

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10945

Back to top Go down

Post by Stef on 18.11.17 3:09

serija je u stilu DEE, ATM
Ovo mi se sviđa. popcorn Jedine čileanske koje sam mogao da svarim su bile ove 2, nadam se da će i ova biti vredna pažnje.

Svakako ću pratiti tvoje komentare pa ako ne sjebu seriju, daću šansu. smile

Posting Freak

Poruka : 7141
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 18.11.17 3:16

A ja nisam gledao ni DEE ni ATM. Mislim jesam telemundove ali ne i originale. smile2

Krenuo sam da gledam i "Vuelve temprano", počela je odlično ali su onda smorili. Još kad sam video kraj izgubio sam želju da nastavim.

Ovo je za sada super. Videćemo kako će radnja teći.

Eto jedino mi se ne svidja ovaj glavni par. Ajde što je on stariji od nje, al svakako su mogli naći nekog lepšeg starijeg glumca.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Matko on 19.11.17 14:24

Gledam ja. smile Nakon dugo vremena da gledam nešto njihovo. Uz La hija prodiga ovo jedino pratim.

Dobri su zasad. Ne mogu reći da su za past na guzicu, ali ide nekako svojim tokom. Zanima kako će razjasniti priču iz prošlosti tj. misterij, a da krivac ne bude netko preočit. Jer mi sada skoro svi djeluju sumnjivo.  smile Malo su smiješni s tim nabacivanjem u svakom razgovoru "znamo što smo učinili te noći", ali ajde.  roll

Amparo Noguera je sjajna, ali od nje i nisam očekivao manje. Super super.  smile

Na produkciji bi mogli malo bolje poraditi, neke pjesme mi totalno ne leže sa scenama (to je pogotovo iskakalo u 1. epizodi).

Ova za glavni par je dosta ok, mada ne ide uz neku triler nocturnu
https://www.youtube.com/watch?v=BED8LxsgUNc

Vidjet ćemo što će ispasti. Rejtinzi im ne idu na ruku baš.

Senior member

Poruka : 768
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Stefan on 21.11.17 18:01

Pogledao sam prvih 25 minuta prve epizode Dime quien fue. Meni je ono zzzzz zzzzz zzzzz

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2986
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 21.11.17 18:48

Ja nikada neću shvatiti vas koji ocenite nešto na osnovu 20 minuta. Pa početak je kao i uvek uvod i predstavljanje likova. Ne kažem da je serija nešto vauuu i nevidjeno ali su za sada sasvim pristojni.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sasha on 28.11.17 0:03

Da ne otvaram temu (pošto baš komentrišem smile2 ), a nema Opšte teme, da se nadovežem n aserriju koju gledam

Un diablo con Angel 16/70 thumbsup  lol2

Odavno nisam gledao neku seriju koja me svakom epizodom vuče da odgledam još koju .. Serija je komična i zabavna. Nema mnogo likova i niko nije dosadan, svi su povezani, na svoj način zanimljivi..
Ovaj glavni nije neki lepotan, ali ima nešto u sebi, neku čudnu lepotu, i odličan je u glumi, sviđa mi se kako iznosi svoj lik, kako u svakoj situaciji zna št ada kaže da preokrene u svoju korist egyptian
Glavna nije toliko lepa (ovo je kao neka blaža verzija Ruyne Beti/Leti), ali je pozitivna, stalno zbog šefa upada u neke probleme, i uvek ona kriva smile2
Anđeo Benito koji se pojavljuje Gasparu (glavnom) je komičan, direktan.. i pokušava da promeni Gaspara... Doneo mu neko drvo (bonsai) sa pomorandžicama, i sad ako ovaj učini neko dobro delo, one se pojave , a kad uradi nešto loše, celo se osuši smile2 smile2 smile2
 Svi slažu neke face, neko karikiranje ali gledljivo  plez
Šef sa kučeto Salvadorom je posebna priča, nekad ne znam da li je retardiran ili šta, ali uvek bude po njegovom rofl

Trailer

Čitajući biografiju ovog glavnom, video sam da je glumeo u španskoj seriji Pakov svet, i da mu je u stvarnom životu preminula ćerka od 6 godina (2006-2012) cry cry
Ima još 3. dece i valjda sa novom devojkom čeka još jedno

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1903

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 12 of 13 Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

View previous topic View next topic Back to top