EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Čile: Novosti

Page 13 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

View previous topic View next topic Go down

Re: Čile: Novosti

Post by Sasha on 01.12.17 1:09

Un diablo con Angel 35/70 thumbup

Ovo je i dalje zabavno lol1 . Nema mnogo likova 10 najviše, svi povezani i ludi na svoj način.. Msm da će TeleRisa od ovoga praviti rimejk (naravno 50% blaži, jer kod Čileanaca vulgarnosti ne nedostaje smile2 )

Benito (anđeo) slagao Gaspara (glavnog), da ako on bude dobar i promeni se da će možda živeti,..I ovaj na sve načine pokušava da uradi dobra dela, ali uvek nešto zezne smile2 ... Njegova bivša mu rekla da je možda trudna, on prvo ludeo, pa se posle pomirio sa idejom da će biti tata, kupio poklone i sve, i ova mu kaže da nije trudna smile2 on u bedaku, i ona mu tad govori "e tu prazninu koju sada osećaš, osećala sam je i ja" ....
Otac i majka od glavne su dosadno-smešni .. Ona samo neke gaće drži, i to kao prodaje prijateljicama po kućama, muža ne može očima da gleda, unuku ne dozvoljava da je zove baba, već Sara (naglašava kao eng. Sarah)... A otac od taksiste, sad prešao u slikare lol2  .. Zamišlja sebe kao novog Pikasa smile2
Gasparove žene - na početku bio sa njih tri u isto vreme i one to otkrile, pa se kao svete, a sve ga i dalje vole..
Zabavno je ,smile2 epizode po 30-ak min traju ..

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1903

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 01.12.17 1:20

Kako si iskopao ovo majke ti rofl
Od uvek sam se pitao kako i gde nailazis na peruanske/cileanske serije smile2

Me declaro culpable 30/?
Отель Элеон 49/55+
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3567

Back to top Go down

Post by Sasha on 01.12.17 1:36

Od Telemunda i Televise sam davno digo ruke... čitajući vaše komentare vidim da se ništa nije promenilo (možda od novih MDC i STM, pa možda bacim pogled), pa tražim nešto drugačije
I sad naišao na ove dve - Colorina (Peru) i ovu Čileansku slučajno, i rekoh da odgledam koju epizodu, i bilo je ajde još jednu, pa još jednu i evo za 4 dana 38 epizoda (upravo je sad gledam) smile2

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by tae on 01.12.17 18:16

Meni isto dobra Un diablo con Angel i dobar Benjamín Vicuña.

Member

Poruka : 336

Back to top Go down

Post by tae on 03.12.17 19:49

Hvala Sashi što je spomenuo ovu seriju pa sam je išla gledat. Čim sam počela ostavila sam komentar da je dobra, a sad ću malo više.
Svi dobro glume ovdje, ovaj što glumi anđela/tj. anđele (u biti cijelo predvorje Raja/Pakla čegagod, sve on glumi) je izvrstan, i kad ih je deset u kadru (a sve ih on glumi) opet ih možeš razlikovat, baš mi je dobar.
Benjamin Vicuña me oduševio, frajer je fenomenalan i u komičnim i ozbiljnim situacijama i izuzetno je šarmantan. Lik mu je površan, sebičan, lažljiv, bešćutan, ali nije čudo da sve one ženske padaju na njega jer je zabavan i ima brdo šarma, nije zgodan, ali je baš faca.
Jadan ovaj anđel s njim, nikako da on skuži kako si spasit dušu, uvjeren je da je sasvim dobar ovakav kakav je i nema pojma zašto bi se trebao mijenjat.
Glavna mi je isto dobra. Kad je shvatila da se zaljubila u njega počela jadna plakat jer zna u što se uvalila. A on se ne da, mi vidimo da se zaljubljuje, ali sve mu je to novo i ne bi se on u to baš upuštao pa je i dalje odvratan prema njoj. Dobra im je kemija i dobri su svi ovi ostali likovi.
A ja se uopće ne sjećam Vicuñe u Los hombres de Paco, valjda tu sezonu nisam gledala, nekog Deckera je glumio.
Vidim da ga Argentinci razapinju što je ostavio ženu (neku poznatu argentinsku Pampitu kojagod da je ta) i spetljao se s nekom drugom poznatom (meni opet ne) koju nitko ne voli jer je "roba maridos" i da mu ljuti pišu da se vrati doma u Čile sa svojim ružnim naglaskom i da ne smije objavit ni sliku pokojne kćeri na godišnjicu/ rođendan, a da ga oni ne popljuju ..
tae
Member
Member

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 03.12.17 20:08

Gde inace gledate tu cileansku seriju?

Me declaro culpable 30/?
Отель Элеон 49/55+
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3567

Back to top Go down

Post by Sasha on 03.12.17 22:02

Ja gledam OVDE - i uglavnom kad se otvori idem na OPCIJU 2, to mi najbolje učitava
Msm da večeras završvam seriju cry cry na 60/70 epizodi sam

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sasha on 05.12.17 23:08

Un diablo con Angel 70/70 cry

Završi se i ovo cry  . Nisam zadovoljan krajem, hteo sam drugačiji kraj. glare
U zadnje dve epizode su totalno zanemarili sporedne likove, tako da nisu uopšte prikazali šta je se sa njima na kraju desilo . Osim Valmasede, za ostale likove nismo sigurni šta je sa njima, to je po meni prvi minus u seriji.

@tae jel si odgledala ili gledaš seriju?

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by tae on 06.12.17 0:07

Odgledala, iskoristila vikend. Nije duga serija i malo sam premotavala.
Mene kraj što se njih dvoje tiče nije razočarao, očekivala sam da će tako biti, nije moglo drukčije. Jesu možda snimili neki alternativni? Nisam našla na TVN-ovom kanalu.
Općenito, serija me baš ugodno iznenadila. Dobra mi je priča, i humor i likovi i krasan par. Najbolji mi je ipak Gaspar - on mi se lansirao na top listu omiljenih frajera iz serija, lik su jako dobro smislili, vrlo kompleksan tip, gadno je izmučio onog anđela. Super su odradili cijeli njegov proces promjene i zaljubljivanja u nju.
Vicuña je baš bio uvjerljiv, točno si mu na faci, očima, gestama mogao vidjet svaki osjećaj, mislim da je najviše zahvaljujući njemu ovaj lik baš tako ispao dobar, imam dojam da je neke fore dodavao, tako mi je bio prirodan.
Ima li koja još čileanska za preporučit? Njih baš nisam gledala, ali ova mi je baš legla, vuče mi na kolumbijski stil.
Joj, kako ću vrištat kad ovo Meksikanci refritaju. To će biti katastrofa.
tae
Member
Member

Back to top Go down

Post by Sasha on 06.12.17 0:29

Ne verujem da su snimili alternativni kraj, jer o tome nigde ništa nisam video ...
Da upravu si, Gaspar je tu bio najbolji, njegova gestikulacija je vrh.. kako prelazi iz srećnog u tuznog, ozbiljnog, sve u  milisekundi smile2
Ja sam ipak očekivao klasičan kraj smile2 smile2 ..
A i onom poslednjom scenom je ostao dosledan sebi (posle one lopte, pa njegov komentar, i odbrambeni stav, što je moje niko ne dira )..
Kao što sam gore napomenuo ne sviđa mi se što na kraju nisu prikazali šta je bilo sa Berni (jel i dalj eoseća prisustvo Boga:D ), da li je i dalje u šemi sa Damjanom koji je i sa Barbarom... Pa sa Gasparovom sestrom Himenom, i njenom porodcom, pa ludi šef i njegovo kuče Lisandrito smile2 smile2, kako je taj čovek glumeo idiota, ja ne verujem, koliko puta me je nasmejao, ali ono od srca, onako smotano izgleda ali sve je vrteo oko malog prsta .. Pa na kraju da li su se Blankini roditelji pomiril?!Previše otvoren kraj po meni...
Od Čileanskih serija davno sam gledao "Mujeres de lujo" i tada mi se stvarno svidela, sad kad bih gledao ne znam
Čileance "ne volim" da gledam jer recikliraju 4-5 glavnih glumaca, non-stop, i čim ih vidim odmah, prelazim na neke druge serije .. kao npr (María Elena Swett, Jorge Zabaleta, Álvaro Rudolphy, Cristián Arriagada, Marcelo Alonso, Paola Volpato)-njih samo vrte u krug..

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 13 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics