EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Čile: Novosti

Page 10 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Čile: Novosti

Post by laki on 18.02.14 19:13

Doobro, po koji put su ovi zajedno? Deseti?  glare  smile 

"El amor lo manejo yo" je nova TVN "teleseria" za termin od 20h.
Serija predstavlja rimejk popularne argetinske serije "Dulce amor". Premijera je zakazana za mesec mart.

María Elena Swett i Jorge Zabaleta su protagonisti.

Osim njih, uloge su dobili i Diego Muñoz, María Gracia Omegna, Luz Valdivieso, Coca Guazzini i mnogi drugi.

Ah, ali su lepi, ko upisani.  smile2  wub wub wub wub Ali opeeeet komedija! Kreteni! stars

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 18.02.14 22:25

Mene...  wub wub wub Meni je ta žena taaaaaako lepa.

Ne svidja mi se što su po ovim promosima seriju predstavili kao komediju. Po onome što sma ja video original to nije bio. Mislim ima smešnih delova, kao i u svakoj seriji, ali nije komedija.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10717

Back to top Go down

Post by Sava on 06.03.14 22:26

laki wrote:"El amor lo manejo yo" je nova TVN "teleseria" za termin od 20h. Serija predstavlja rimejk popularne argetinske serije "Dulce amor". Premijera je zakazana za mesec mart.

Druga vest.

mellow

Sava
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1943

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 25.03.14 17:21

El amor lo manejo yo
1. epizoda

Ovo bi moglo da se gleda. Čitam da će imati maskimalno 120 epizoda, kao i da su u 1. epizodi 3 epizode originala. Meni je original skroz gledljiva i zanimljiva, ali sam odustao brzo zbog broja epizoda. 300 je stvarno prviše.

Sad sam bacio pogled 1. epizoda se završava isto kao 2. originala. Kasnije gledam celu epizodu.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by DarkAngel on 25.03.14 20:40

Miloš 92 wrote:Ovo bi moglo da se gleda. Čitam da će imati maskimalno 120 epizoda, kao i da su u 1. epizodi 3 epizode originala.

Internacionalna verzija DA koju Telefe prodaje ima 120 epizoda, valjda idu po tom verzijom. nezna
DarkAngel
Member
Member

Poruka : 279
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Stefan on 04.12.14 17:49

Kopiram Milošev post odavde, da ne idem tamo u off...

Napalili se na turke, a ove njihove nove sve pukle sa rejtingom. Koliko sam skoro video jedino dobro prolazi ova nova sa Volpato.

Ja ne znam uopšte šta oni sve imaju od serija trenutno. Viđao sam neke fotke iz serije u kojoj glume onaj što je u Machos bio peder i Hilda iz LFDAL, ali mi njih dvoje kao par ne deluju zanimljivo.

Poslednje što mi je delovalo hajde da kažem interesantno je ona "Vuelve temprano", ali me je smorila nakon nekoliko epizoda. stars

A i malo-malo pa naletim na vest da je neko napustio tvn i prešao ne znam gde. Rudolphy je valjda otišao na mega i tamo sad snima (ili je snimio) neku komediju. A ja baš nemam živaca za komedije. Hteo sam da gledam Aqui mando yo, ali nije mi se dalo. lol1

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2951
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 04.12.14 18:30

Trenutno i nemaju ništa vredno pomena.

Trenutna TVN-ova nocturna je "No abres la puerta" sa Luz Valdivieso, ona je zamenila "Vuelve temprano". Od nje se puno očekivalo, serija govori o nasilju nad ženama. Ali serija je skroz pukla, čak su smanjili emitovanje na tri dana nedeljno.

U 20h je išla "Caleta del sol", ona je zamenila uspešnu "El amor manejo yo" (čileanski rimejk Dulce amor). I CDS je pukla, čitao sam da su imali nezapamćeno slabu gledanost, zbog toga se prebačeni u 17h. Sad u 20h idu filmovi.

To je što se tiče TVN. A što se tiče Canal 13 situacija nije ništa bolja. Ove jeseni su startovali sa dve seriije. U 20h "Valio la pena" u 22h "Chipe libre". Ni jedna se nije proslavila, VLP je čak prebačena u 18h.

Najgore su prošle ove u 20h jer im je konkurencija "Pituca sin lucas" sa Volpato i Rudolphyem, koji razvaljuju sa gledanošću. Uglavnom ove sezone je Mega sa turcima i pitucom skroz potukla TVN i Canal 13.

Evo jedan zanimljivi tekst o tome, čisto da stekneš pravi utisak koliko je ova uspešna, a koliko su druge dve pukle.

Nunca se había visto algo así. Desde que partió la comúnmente llamada "guerra de las teleseries", a principios de los años 90, nunca una de la telenovelas chilenas aniquiló de tal manera a las otras, como ocurre hoy con Pituca Sin Lucas, de Mega. Las cifras de rating son exorbitantes.

Ayer, la primera producción que saca el canal de Vicuña Mackenna desde la llegada de María Eugenia Rencoret a formar una nueva área dramática fueron, obtuvo 31 puntos de rating online, desde las 20.26 a las 21.03 horas. El peak fue de 35, números imposibles hasta hace un tiempo, cuando se pensaba que las teleseries de las 19 horas estaban muriendo.

En la misma franja, TVN obtuvo la escalofriante cifra de 4 unidades con Caleta del Sol -que en varios momentos estuvo en 3 puntos-, y Canal 13 promedió 6 con Valió La Pena.

El lunes, Pituca Sin Lucas obtuvo un rating definitivo de 32.5 puntos, con un peak de 39.1 hacia el final del episodio, según cifras de la estación privada. Los números han aumentado respecto al promedio de la primera semana de competencia. Entre el 20 y 24 de octubre, con las tres teleseries compitiendo palmo a palmo, Pituca Sin Lucas se impuso con claridad en su horario. Promedió 27 puntos, casi 19 puntos más que TVN, y más de 20 puntos por sobre Canal 13.

Mega ya estaba con lo que se llama "pantalla caliente", debido al fenómeno de las teleseries turcas Las Mil y Una Noches y Fatmagul. Ahora Pituca Sin Lucas aumentó el poder que el canal privado había logrado y el éxito ha desbordado rating a otras franjas. Hasta el noticiario central se ha impuesto con autoridad en su franja.

Rudolphy je valjda otišao na mega i tamo sad snima (ili je snimio) neku komediju. A ja baš nemam živaca za komedije.

Kao što sa već gore rekao, on i Volpato trenutno snimaju "Pituca sin lucas". Od svih čileanskih ona je trenutno jedina uspešna.

I imaju ove serije što idu popodne, ali njih nešto nisam pratio, tako da ne znam kakva je situacija.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by laki on 04.12.14 20:28

Šta ide na TVN-u u 15h? Da li i dalje imaju neku svoju popodnevnu sapunjaru? hmm Zadnje što znam da je išla ona nazovimo rimejkom Maćehe  mrgreen ; ona sa Fosalbom. #NemamPojmaNaziv

Sad u 20h idu filmovi.
surprise Pa oni su pukli skroz.

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 04.12.14 20:43

Filmovi će valjda da idu dok se ne završi pituca i dok ne pripreme novu seriju.

Šta ide na TVN-u u 15h?

Sad sam guglao. 1. decembra je počela nova serija "La Chucara", zamenila je "Volver a amar". Ova je uspešno startovala, najgledanija je u svom terminu.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefan on 04.12.14 22:01

Ta što je počela 1. decembra je sa Hildom i Machos gejom u glavnim ulogama. Danas sam baš čitao sinopsis, uopšte mi ne deluje zanimljivo. stars

Kako god, baš me briga za te nove njihove, ja gledam Querenciju i uživam. aw aw aw

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2951
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 10 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

View previous topic View next topic Back to top